۱۳۹۴ خرداد ۱۰, یکشنبه

مسعود خدابنده و ابراهيم خدا بنده (شيطان بنده )دو مامور وزارت اطلاعت در خارجه و در ايران را بشناسيد،انجمن نجات ايران

مسعود خدابنده مامور وزارت اطلاعات در انگليس 
مسعود خدابنده و ابراهيم خدا بنده (شيطان بنده )دو مامور وزارت اطلاعت در خارجه و در ايران را بشناسيد،انجمن نجات ايران 

ابراهيم خدا بنده مزدور وزارت اطلاعت در ايران همراه با اخوند وزارت اطلاعات 


 مسعود خدابنده و آنه سينگلتون وعضوگيري ابراهيم خدابنده در گشتاپوي ملاها
(همراه يك گالري از ابراهيم خدا بنده)سند مزدوري
 مسعود خدابنده و آنه سينگلتون واينكه ابراهيم خدابنده چگونه به استخدام گشتاپوي ملا ها در آمده 
 والان در چه نقطه اي است


خانواده مزدوران گشتاپوي ملاها برادران خدا بنده در عراق

وزارت دفاع آمريكا (پنتاگون) در دسامبر  2012 گزارشي از دستگاه اطلاعاتي ايران،  توسط کتابخانه کنگره آمریکا ارائه داده كه اخيرا بخش هاي طبقه بندي نشده تحت عنوان « شناخت وزارت اطلاعات و امنیت ایران» در 64 صفحه منتشر شده است. در قسمتي از اين گزارش به تلاش هاي وزارت اطلاعات براي استخدام بريدگان مجاهدين بعداز جنگ كويت و حمله آمريكا به عراق مي پردازد و بعنوان نمونه استخدام و به مزدوري در آمدن مسعود خدابنده و همسرش آنه سينگلتون مطرح ميكند. در اين گزارشدر اين مورد آمده است:
“وزارت اطلاعات از 1990 – 1993 در خارج از ايران شروع به استخدام مزدور از اعضاي سابق مجاهدين خلق ايران كرد. و بوسيله آنها يك كمپين شيطان سازي عليه سازمان مجاهدين خلق به راه انداخت.
دولت ايران و ارگانهاي اطلاعاتي آن مجاهدين خلق را جدي ترين سازمان مخالف خود ارزيابي ميكنند. پايگاه اصلي سازمان مجاهدين خلق كمپ اشرف در عراق است.
پس از جنگ در خليج فارس در سال 1991 (بعداز حمله آمريكا به عراق بعداز اشغال كويت) وزارت اطلاعات يك ارگان جنگ رواني ضد مجاهدين خلق كه از اهداف اصلي آن (وزارت اطلاعات) همواره  بوده است، شكل داد.  عليرغم اين جنگ شديد وزارت اطلاعات سازمان مجاهدين خلق بعنوان يك سازمان محكم و با دوام باقي مانده است.علاوه بر جنگ رواني ترور عليه مجاهدين و مخالفين در خارج را وزارت اطلاعات پيش برد از جمله بغداد، برلین، دبی، ژنو، استانبول، کراچی، اسلو، پاریس، رم، و...
استخدام مزدور از انگلستان “آنه سينگلتون « Anne Singleton » و همسرش مسعود خدابنده“
مسعود خدابنده و برادرش ابراهيم از اواخر سال 1980 با مجاهدين همكاري ميكردند. در سال 1996 مسعودخدابنده تصمیم به ترک سازمان گرفت. و بدنبال آن با آنه سينگلتون ازدواج كرد. وزارت اطلاعات با تهديد مادر خدابنده و تديد به  مصادره اموال آنان در ايران، خواهان همكاري آنان با وزارت اطلاعات شد، كه مسعود خدابنده و همسرش آنه سينگلتون با اين همكاري موافقت كردند، كه عليه مجاهدين خلق جاسوسي كنند. (رسما به مزدوري وزارت اطلاعات درآمدند)
در سال 2002 ان سینگلتون به تهران رفت  و در آنجا تحت آموزش وزارت اطلاعات قرار گرفت و پس از دريافت آموزش ها به انگلستان بازگشت و وب سایت ایران interlink.org در زمستان سال 2002. راه اندازي كرد.
ان سينگلتون و مسعود خدابنده سفرهاي متعددي به ايران و سنگاپور براي ملاقات با مأموران و مسئولين وزارت اطلاعات داشتند و در اين ملاقاتها آنها به مأموران وفادار وزارت اطلاعات عليه مجاهدين تبديل شدند.
ابراهيم خدابنده برادر مسعود خدابنده در سوريه دستگير شد و سوريه كه با ايران همكاري دارد، ابراهيم خدابنده را پس از دستگيري به ايران تحويل داد. ان سينگلتون در سال 2004 در ايران با ابراهيم خدابنده (كه آنموقع در زندان بود) ملاقات كرد. كه در نهايت ابراهيم خدابنده نيز حاضر به همكاري (مزدوري) وزارت اطلاعات در آمد.“


ابراهيم خدا بنده زير تابلو وزارت اطلاعات در رشت

ابراهيم خدابنده ومسعود خدابنده بعد از ملاقات با سفير خامنه اي در عراق وزمينه چيني هاي توطئه عليه قهرمانان ليبرتي در 2014
دو مامور اصلاعاتي خدابنده وعلي مرادي  

صمد نظري مامور اطلاعات ملاها در داخل ومسئول وگرداننده انجمن نجاست گيلان ومازندران كه سر به نيست شدوبا يك فاتحه جمعي مزدوران وبريده مزدوران داخل وخارج كشوري سرش را هم آوره وفاتحه اش را خواندند چون اطلاعاتش زياد شده وتاريخ مصرفش مانند سعيد امامي براي ملاها بسر آمده بود
شاهدان پرونده دروغين 17 ژوئن بريده مزدوران اطلاعات آخوندي

 ابراهيم خدابنده در اشل مدير كل گشتاپوي ملا ها بين پرچم خامنه اي وانجمن نجاست

 ابراهيم خدابنده مدير كل انجمنهاي نجاست رژيم در داخل

ابراهيم خدا بنده با يك نماينده عراق وابسته به باندهاي جنايتكار

سفير تروريست رژيم در اشرف
ابراهيم خدا مزدور اطلاعات ملاهابنده وزنش در عراق

ابراهيم خدابنده وعلي مرادي در انجمن نجات گيلان با برخي مزدوران ديگ

هیچ نظری موجود نیست:

پست کردن نظر