Thursday, February 25, 2016

طرح خامنه ای برای تقلب در نمایش انتخابات

برگرفته از همبستگی ملی ایران ،25 فوریه 2016:
لینک به منبع :

طرح خامنه ای برای تقلب در نمایش انتخابات

 با نزدیک شدن موعد نمایش انتخابات در درون رژیم آخوندی باند رفسنجانی – روحانی از طرح ولی فقیه برای رای سازی و تقلب خبرداده است؛ بنابراین گزارش یک کارگزار این باند در حزب «تک نفره اعتماد ملی!» ضمن حمله به ولی فقیه گفت: «تندروها در جلسات سری تصمیم گرفتند جمعیتی بالغ بر ۱ میلیون نفر را از روستا‌ها به تهران بیاروند و بودجه‌ای هم برای آن در نظر گرفتند تا آنها در تهران رای بدهند و آرای خود را بالا ببرند، لذا برای این مسئله باید وزارت کشور فکری کند چراکه برخی نهاد‌ها از پول بیت المال هزینه می‌کنند تا مردم را برای رای دادن به تهران بیاورند».
روی سخن این متولی باند رفسنجانی به یقین در وهله نخست بسوی دولت آخوند روحانی و التماس از وزارت کشور بعنوان «مجری» دو نمایش انتخاباتی است که بقول وزیر کشور رژیم بیش از «یک میلیون!!» ناظر و بازرس برای اجرای آن بکار گرفته است. در راستای طرح تقلبات گسترده از سوی ولی فقیه زهر خورده که اکنون شخص خامنه ای موضوع اصلی جنگ و باندها و شقه و شکاف در راس حاکمیت می باشد، این آخوند «اصلاح طلب!» درادامه (خبرگزاری حکومتی ایلنا 4 اسفند 1394) با اشاره به حذف بیش از 90 درصد از کاندیداهای باند رفسنجانی – روحانی از سوی شورای نگهبان، می افزاید: «اصولگرایان و تندروها با مسئله تعطیلی روز شنبه تلاش می‌کنند دولت را وادار به تعطیلی مدارس کنند و مردم به مسافرت بروند و در تهران نباشند ».

از سوی دیگر رفسنجانی در تازه ترین سخنان علیه خامنه ای خواستار «اتمام حجت» با باند ولی فقیه گردید. وی که اکنون زنجیره ای به سخنرانی و انتشار مواضع دست میزند، (سایت حکومتی خبرآنلاین 4 اسفند 1394) گفت: «چون می‌دانند برای تبلیغ خوب، عملکرد مثبتی ندارند، با توهین و تهمت برای رقبای انتخاباتی منفی بافی می‌کنند. شاید عملکرد بعضی‌ها در برخی نهادها مردم را دلسرد کرده باشد، اما امیدواریم مردم در هفت اسفند با تندروها اتمام حجت کنند». این وضعیت بحرانی در پی بالا گرفتن جنگ قدرت در راس نظام آخوندی، اکنون هردو باند رژیم را به نگرانی عمیقی فروبرده است. ابعاد روحیه باختگی در میان هردو باند رژیم بحدی است که اکنون بسیاری از دلواپسان دو باند، نگران آینده تیره و تار و کلیت نظام آخوندی هستند. برای نمونه صادق زیبا کلام از باند رفسنجانی در سخنانی به بن بست موجود و تنفر مردم از نمایش انتخابات اینگونه اعتراف کرده است: «رد صلاحیت‌ها یک حالتی در میان برخی به وجود آورده که «آیا رأی‌دادن به‌راستی فایده‌ای هم دارد؟» این نگاه به‌خصوص در میان نسل‌های بعد از انقلاب، دهه شصتی‌ها و هفتادی‌ها، خیلی بیشتر هم به چشم می‌خورد. این روزها در شبکه‌های مجازی پرسش‌ها و گزاره‌هایی از این دست بسیار ردوبدل می‌شوند: «داستان اصولگرایی و اصلاح‌طلبی، یک نمایش است برای سرگرم‌کردن مردم و برای سرکارگذاشتن آنها تصمیمات در جای دیگری گرفته می‌شوند و مجلس و دولت و انتخابات ریاست‌جمهوری و مجلس هم صرفا برای سرگرم‌نگه‌داشتن مردم است و ادای دموکراسی و مردم‌سالاری درآوردن».(سایت حکومتی فرارو 2 اسفند 1394)

No comments:

Post a Comment