Friday, February 26, 2016

آخوند صدیقی: امام جمعه نمره موقت تهران خطرات عظیمی که مانند موریانه نظام را از درون تهی می کندبرگرفته از همبستگی ملی ایران ،26 فوریه 2016:
لینک به منبع :
       آخوند صدیقی:  امام جمعه نمره موقت تهران خطرات عظیمی که  مانند موریانه نظام را از درون تهی می کند

آخوند صدیقی امام جمعه خامنه ای در تهران نگرانی رژیم را از پیامدهای نمایش تحت عنوان «خطرات عظیم» و نفوذ و استحاله که مثل موریانه نظام را از درون تهی می‌کند برملا کرد.
وی گفتب:‌«اینها بنا دارند که در مراکز تصمیم گیری و تصمیم سازی نفوذ داشته باشند. از طریق نفوذ در کشور ما دخالت بکنند و سرنوشت کشور ما را عوض بکنند, و به تعبیر مقام معظم رهبری, مثل موریانه نظام را از درون بتوانند تهی بکنند. در این راستا, چند نکته را باید توجه داشت.
این مسأله میانه روها و تندروها, یا افراطی ها, این از چیزهایی بود که برای سرکوب کردن مردم انقلابی, اینها را می گفتند تندرو, در رأس تندروها هم امام را تندرو می دانستند,
این مسأله جاسوسی, مسأله نفوذ یکی از خطرات است, از اول اسلام مبتلا به خطر منافقین بوده, این نفوذیها کار خودشان را کرده‌اند, و ما را مبتلا به بلاها و خطرات عظیمی نموده‌اند.

خطر سوم نفوذ, اینه است که اساساً استحاله می کنند, مردم انقلاب کرده را, ما که با استکبار مبارزه می کردیم, دشمن دست از سر شما برنداشته, قصد نابودی شما را داره. یواش یواش میان باور ما را عوض می کنند».

No comments:

Post a Comment