Tuesday, November 29, 2016

کنفرانس بزرگ پاریس جنبش دادخواهی وعدالت برای ایران وسوریه با حضور خانم مریم رجوی ، شخصیتهای بین المللی وشاهدانی از ایران تحت حاکمیت ملاها.
در این کنفرانس که در نوع خود بی نظیر بود همراه با حضور خانم مریم رجوی پریزیدانت شورای ملی مقاومت وجایگزین  ملاهاچندین سوژه بسیار قابل توجه ای را مد نظر قرار داد.
1-  ابتدا جنایات علیه بشریت در حلب را که در زیر نگاه های بین المللی وطرف حساب های مدعی حقوق انسان وقوانین بین المللی  روزانه صورت میگیرد محکوم گردید. 


در این کنفرانس که با تلاشهای خانم مریم رجوی ومقاومت ایران برگزارش شد از شخصیت های ائتلاف سوریه دعوت گردید که صدای مردمشان باشند وعدالت برای سوریه وایران را با هم فریاد کنند.
2-  شاهدانی از ایران در این کنفراس شرکت داشتند که یا شاهد قتل عام های سال 67 بئدند ویا خود وخانواده هایشان یا اعدام ویا هم اکنون در زندانند.

3- شخصیتهای بین المللی این کنفرانس از فرانسه واروپا نیز برای فراخوان خانم رجوی وجنبش دادخواهی از خون شهیدان قتل عام شده های سال67  گرد هم آمده بودند وگفتند ما صدای همه قربانیان خشونت های ملاهای ایران هستیم وتا محاکمه این جنایتکاران با شما خواهیم بود
4- نمایشگاهی بزرگ ابعاد جنایات ملاها را در سالن موتوآلیته به نمایش گذاشت که توجه بسیاری از حاضرین، شخصیتها ورسانه ها را بخود جلب نمود.
اسکای نیوز العربیه الغد .چند رسانه عربی هم برنامه های زنده خود را تهیه وپخش نمودند
کنفرانس بزرگ پاریس جنبش دادخواهی وعدالت برای ایران وسوریه  با حضور خانم مریم رجوی شخصیتهای بین المللی وشاهدانی از ایران تحت حاکمیت ملاها.کنفرانس پاریس با شرکت مریم رجوی

روزنامه الشروق چاپ مصر روز شنبه ششم آذر در گزارشی از کنفرانس پاریس نوشت: « مریم رجوی پرزیدنت شورای ملی مقاومت ایران گفت که ایالات متحده آمریکا در 16سال گذشته تلاش کرد که به رژیم آخوندها نزدیک بشود و تأکید کرد که این نزدیکی منجر به ویرانی بسیاری از کشورهای عربی و در رأس آنها عراق شد و باعث شد که کاملاً چشمان خود را بر روی سرنوشت سوریه ببندد».

این منبع افزود: «روز شنبه مریم رجوی در سخنرانی خود در گردهمایی سالیانه اپوزیسیون ایران در پاریس افزود که رژیم آخوندها در جریان سیاستهای اشتباه آمریکا که آن را تشویق به تشدید دست اندازیهایش کرد به دستاوردهای زیادی رسید وی تأکید کرد که خامنه‌ای به‌شدت از دولت جدید آمریکا درباره رژیمش می‌ترسد».

مریم رجوی تأکید کرد: «که مزدوران رژیم ”خامنه‌ای“ در خارجه تلاش دارند که از چرخش دولت آمریکا علیه آن جلوگیری کنند و گفت: «دلایل زیادی درباره ایستادن واشینگتن کنار رژیم آخوندها در سالهای گذشته وجود دارد از جمله موافقت با کشتارهایی که این رژیم در حق مجاهدین خلق کرد و حمایت از اقدامات مستبدانه‌یی که علیه مردم ایران انجام داد که هر روز برای اعتراض قیام می‌کردند».

مریم رجوی پرسید: «آیا سرکوب خلقهای عراق و سوریه از سوی آخوندها منجر به ظهور تشکیلات داعش نشد؟ و در پی آن نابودی کامل امنیت منطقه و سرازیر شدن پناهندگان را همراه نداشت؟».

مریم رجوی ادامه داد: «بزرگترین اشتباهی که آمریکا در منطقه مرتکب شد رفتن به‌دنبال جلب رضایت آخوندهای حاکم در ایران بود، اما آمریکا هرچه از این سیاست فاصله بگیرد ثبات و آرامش بیشتری در منطقه خاورمیانه به وجود می‌آید».

No comments:

Post a Comment