Saturday, July 8, 2017

شلاق کش کردن آخوند روحانی توسط امام جمعه‌های خامنه‌ایشلاق کش کردن آخوند روحانی توسط امام جمعه‌های خامنه‌ای
در تداوم زهر شقه در رأس نظام پس از نمایش انتخابات، خامنه‌ای از طریق امام جمعه‌های خود، به شلاق‌کش کردن آخوند روحانی، در مقطع قبل از تنفیذ وی به‌عنوان رئیس‌جمهور ولایت فقیه ، ادامه داد.
در مشهد، نماینده و امام جمعه خامنه‌ای بار دیگر موضوع تقلبات در شعبده انتخابات را مطر ح کرد و یک ماه مانده به تنفیذ حکم ریاست‌جمهوری آخوند روحانی، خواهان بررسی تقلبات شد. آخوند علم‌الهدی که در ضمن پدر زن آخوند جلاد، ابراهیم رئیسی نیز هست گفت:
نگرانی اول مون از تخلفات انتخابات است… . این تخلفاتی که صورت گرفته چه در مسأله توزیع تعرفه‌ها و چه در مسأله تقلب‌هایی که صورت گرفته و توزیع امکانات بی‌بند و بارانه مالی در بین مردم قوه قضاییه با اسناد موجود در این مسایل بر حسب دستور مقام رهبری این برجسته‌ترین حقوق عام است که در استیفای حقوق عامه باید اقدام کند…
آخوند علم‌الهدی هم‌چنین، دولت آخوند روحانی را بی‌عقل خواند و در تصفیه‌حساب با باند روحانی، به تکرار حرفهای خامنه‌ای در حمایت از سردژخیم قضاییه رژیم پرداخت و گوشه‌های دیگری از بحران و زهر شقه در رأس نظام ولایت فقیه را برملا کرد و گفت:
نکته دوم این‌که باعث نگرانی ما است، با شرکت توتال فرانسه قرار داد نفتی بسته شد… 
سهم ایران در این قرار داد ۱۹و ۹دهم درصد، سهم یک شرکت چینی سی و چند درصد، سهم شرکت فرانسوی ۵۱دهم در صد.
این عقلشون نمیرسه این چه جور معامله است. یا اینو نمی‌فهمند. بعد آقایون میان میگند آقا بلکه ۸۰درصد میدان نفتی مال ماست… 
طبق این قرارداد سهم ایران کمه، حالا معلوم شد ۱۵در صد ملک صددرصد مال مارو به شرکت توتال دادند و ما نمی‌فهمیم، بلکه آقا قلم فرسایی می‌کند، امام جمعه نمی‌تواند در این امور دخالت کند، چرا امام جمعه نمی‌تواند؟. 
برادران و عزیزان، خوب این قوه مجریه، قوه مقننه ما هم در مقابل این فساد سکوت مرگبار کرده، قوه قضاییه باید بیایید بررسی کند امضا‌کنندگان این قرارداد رو کاملاً تحت تعقیب قرار بدهد، حق این مردم رو بگیره.
همچنین در تهران آخوند صدیقی، امام جمعه خامنه‌ای، آخوند روحانی را به‌خاطر واکنش نشان‌دادن در قبال مداح خامنه‌ای، سرزنش کرد.
آخوند صدیقی: امروز من متاسفم برخی از مسئولان ما منتظرند یک کسی یک چیزی بگه تحمل ندارند زود باید پاسخ بگند اقدام بکنند بیرون بکنند حذف بکنند.

No comments:

Post a Comment