Wednesday, March 28, 2018

افشای اموال وسرمایه نجومی لاریجانی ها که از نفرات خاص ولی قفیه هستند
افشای  اموال وسرمایه  نجومی  لاریجانی ها که از نفرات خاص ولی قفیه  هستند  افشاگری جنجالی احمدی‌نژاد از فساد سیستماتیک مقامات عالی رتبه نظام. بعد از حکم بقایی!!

🔹 محمود احمدی‌نژاد در نامه‌ای به رییس دادگاه تجدیدنظر حمید بقایی، رانت و فساد مالی شماری از نهادها و مقامات عالی‌رتبه کشور را فاش کرد.
 او در بخش‌هایی از این نامه نوشته:

🔹 یک مشت دزد در رأس کشور نشستند و به همه تهمت دزدی می زنند ،در حالیکه در طول تاریخ ۲۵۰۰ساله ایران، به این تعداد  مقامات دزد ،
 کشور نداشته است!!
کاش امام زنده بود و می دید که چه فسادی کشور را در برگرفته!
کاش امام خمینی امروز بود ومی شنید که مردم همه یک صدا می گویند. که خدا شاه را بیامرزد و  ای کاش انقلاب نمی کردیم !!

🔹 آقای حداد عادل در ریاست مجلس برای نهادهای خصوصی از  بیت المال بودجه تصویب می‌کردند و خودشان حداقل دو نهاد خصوصی را در اختیار داشتند و برای آنها از پول نفت بودجه تصویب، اخذ و هزینه می‌کردند.


🔹 جناب آقای لاریجانی رییس مجلس، هم‌زمان مدیر بنیاد شهید مطهری نیز هستند و هر سال برای آن از در آمد کشور واز بیت الملل  بودجه تصویب، اخذ و هزینه می‌کنند.

🔹 آقایان مصباح یزدی، ری‌شهری، امامی کاشانی، شاهرودی و جوادی آملی و بسیاری از مقامات ارشد کشور نیز موسسات آموزش عالی و یا فرهنگی دارند که از بیت المال و از در آمد نفت بودجه  عمومی استفاده می‌کنند.

🔹 جناب آقای ولایتی دو موسسه خصوصی دارند که هر ساله برای آن میلیارد ها تومان از بیت المال بودجه اخذ و هزینه می‌کنند.

🔹 اگر قرار است رسیدگی با این شدت و حدت و خارج از روال قانونی انجام شود، آیا اولی نیست که به ۶۳ حساب بانکی رییس دستگاه قضا که بدون ذی‌حساب قانونی و بدون نظارت دیوان محاسبات، ماهیانه ده‌ها میلیارد تومان سود دریافتی آن با تشخیص فردی ایشان هزینه می‌شود رسیدگی کرد.
یا اینکه به موضوع شرکت “فؤاد ری” وابسته به
آقای ری‌شهری که صدها میلیارد تومان خسارت و بدهی آن را ستاد اجرایی پرداخت کرد و یا به موسسه تعاون ناجا و بانک قوامین در نابودی هزاران میلیارد تومان اموال مردم رسیدگی کرد.

🔹 خاندان لاریجانی ۵ ویلای ۱۰۰۰ متری در بهترین منطقه کنزینگتون لندن دارند که اسناد نشان میدهند که ۲ ویلای ان توسط خاندان سعودی خریداری شده و به لاریجانی ها هدیه داده شده .
ارزش مجموع دو ویلا ۸ میلیون دلار امریکا بوده است .

🔹 یکی دیگر از این ویلاها بنام زهرا لاریجانی دختر صادق لاریجانی است که به قیمتی در حدود ۲ میلیون یورو خریداری شده است .

🔹 یکی دیگر از این ویلاها بنام جواد لاریجانی است که طبق اسناد موجود توسط MI6(سازمان اطلاعات انگلیس) به ایشان هدیه داده شده است .ارزش این ویلا ۳ میلیون دلار امریکا است.

🔹 آخرین ویلا متعلق به فاضل لاریجانی است که طبق اسناد، ابتدا  توسط بابک زنجانی خریداری شده و پول آن از طریق بانک مرکزی ترکیه حواله شده و سپس به مبلغ ۳،۶ میلیون دلار آمریکا به فاضل لاریجانی فروخته شده است .

🔹 احمدی نژاد وعده افشای اسناد جاسوسی خانواده لاریجانی را داد. احمدی نژاد : اگر ظرف ۴۸ ساعت بقایی آزاد نشود و دادگاه علنی تشکیل نشود ، اسناد جاسوسی را منتشر میکنم.

🔹 احمدی نژاد:بیش از ۵۰۰ سند جاسوسی از خانواده لاریجانی در دست دارم.

🔹 بیش از ۵۰۰۰ متر املاک مختلف در نقاط مختلف لندن متعلق به‌خانواده لاریجانی است.

🔹 جواد لاریجانی مسئول حفظ اموال لاریجانی ها در نقاط مختلف جهان هست .

#افشاگری_اموال_لاریجانی

🔹 فاضل لاریجانی دارای یک فروند هواپیمای ضیافتی از نوع بوئینگ 737-MAX با شماره ریجستری EP-RHN میباشد که در آشیانه شرکت هما در فرودگاه امام خمینی نگهداری میشود. قیمت این هواپیما 125میلیون دلار هست.

🔹 جواد لاریجانی دارای ۲۰۰هکتار زمین کشاورزی در ساوه.
۳۱۵ هکتار زمین کشاورزی در همدان
۶۰۰ هکتار زمین کشاورزی در دزفول
۱۹۰ هکتار زمین کشاورزی در کازرون
۲۳ هکتار زمین زیر کشت زعفران در تربت حیدریه می باشد .

🔹 علی لاریجانی دارای ۱۵۰ قطعه زمین مسکونی مرغوب در شهر قم است .
تعداد ۵ شهرک مسکونی در استان گیلان
تعداد ۳۲ واحد مسکونی در جزیره کیش
تعداد ۲ کارخانه در جزیره قشم منطقه درگاهان
یک برج ۲۷ طبقه مسکونی در منطقه مینی سیتی تهران
یک باب باغ ویلا ۲۲۰۰ در منطقه نیاوران تهران.ایران #تهران #قیام_دیماه#اعتصاب #تظاهرات_سراسری #قیام سراسری  #اتحاد #آزادی#ما براندازیم #نوروز مبارک #آ#ايران    


مطالب مارا درتو ئیتر بنام @ bahareazady ودر وبلاک خط سرخ مقاومت  دنبال کنید

No comments:

Post a Comment