Friday, April 20, 2018

مهم -فوری -اطلاعیه شورای ملی مقاومت ایران : توطئه ترور و حملات تروريستي به دفاتر شورا و مراكز مجاهدين در كشورهاي مختلف
اطلاعیه شورای ملی مقاومت ایران :توطئه ترور و حملات تروريستي به دفاتر شورا و مراكز مجاهدين در كشورهاي مختلف
روز پنجشنبه ۳۰ فروردين ۱۳۹۷ آقاي ادي راما، نخست وزير آلباني، در پاسخ به سؤالي در مورد تهديدات تروريستي عليه مجاهدين در اين كشور گفت: «من معتقدم در رابطه با مجاهدین ما کار درستی را انجام دادیم. ما به گروهی که مورد آزار و تعقيب بودند، جا داديم. و همین. در رابطه با سئوال شما حول امنیت و تهدیدات، ما در سمت درست تاریخ قرار داریم.‌ ما جزو گروه کشورهاي اروپايي-آتلانتيك هستيم که به شیوه مشابه مورد تهدید هستند. من معتقدم تمام این کشورها علیه تهدیدات تروریستی اقدام مي‌كنند»،(تلويزيون ويژن پلاس-۱۹آوريل۲۰۱۸).،
در واقع آنچه مورد اشاره نخست وزير ادي راما قرار گرفته است، بخشي از طرح و برنامه ها و اقدامهای گسترده تروريستي رژيم آخوندي عليه مقاومت ايران در كشورهاي مختلف از آلباني تا آلمان و آمريكاست. مقاومت ايران بيش از يكماه است درگير يك كارزار فشرده براي خنثي كردن توطئه‌هاي رژيم براي ترور و حملات تروريستي به دفاتر شورا و مراكز مجاهدين است.
همچنانكه بارها در اطلاعيه‌ها و بيانيه هاي شورا خاطرنشان شده، آخر خط و هدف از شيطان‌سازي و دروغپردازي و خصومتهاي ديوانه‌وار عليه مجاهدين كه همزمان با قيام ديماه شدت گرفته است، چيزي جز تروريسم و خونريزي نيست. اين حقيقت بارها در اشرف و ليبرتي با بهاي سنگين و خونين تجربه شده است.
نكاتي كه اكنون در باره چرخة تروريستي ولايت فقيه بعد از قيام مي‌توان گفت به شرح زير است:
1- در روز ۲ فروردين (۲۲مارس ۲۰۱۸) رسانه هاي آلباني از دستگيري دو مأمور ايراني مشكوك به فعاليتهاي تروريستي در تيرانا با اسامي «ف. ز» و «س. م» خبر دادند كه «خود را خبرنگار معرفي مي‌كردند». به گزارش رسانه‌هاي آلباني «اين دو تبعه ايران براي تحقيقات بيشتر توسط آژانس‌هاي ضد تروريسم و به دنبال دريافت اطلاعات از شركاي بين المللي آلباني مبني بر اينكه (مأموران رژيم ايران) مي‌خواهند عمليات تروريستي انجام بدهند، دستگير شدند».،
يادآوري مي‌شود دژخيم فلاحيان وزير سابق اطلاعات آخوندها در روز ۱۸تير۹۶ گفت: «وزارت اطلاعات براي جمع‌آوري اطلاعات، پوشش لازم دارد چه در داخل چه در خارج. ما يك مأمور اطلاعاتي را نمي فرستيم آلمان يا امريكا بگويد من از وزارت اطلاعات هستم پوشش كارِ بازرگاني يا خبرنگاري لازم است... »
2- در روز ۲ فروردين۹۷ ريپورت تي وي در آلباني خبر داد: «از اوائل ماه مارس آژانس‌هاي اطلاعاتي و ضد تروريسم ۱۰ نفر را كه گفته مي‌شود مي‌توانند فعاليت تروريستي را در آلباني سازماندهي كنند، زير نظر دارند. تمام اتباع ايران كه وارد آلباني مي‌شوند، در مرز و در مدت اقامت در آلباني تحت كنترل وسيع قرار مي‌گيرند. آژانس‌هاي اعمال قانون در آلباني به‌طور خاص نگران ايرانياني هستند كه توسط سرويس‌هاي مخفي تهران ممكن است به‌كار گرفته شوند تا بتوانند براي صدمه زدن به حفاظت ۳۰۰۰نفر مجاهدين ايراني پناهنده در آلباني دست به اقداماتي بزنند».
3-از ابتداي سال ميلادي جاري (ديماه ۱۳۹۶) موارد متعدد مشكوك از قبيل شناسايي و عكس گرفتن و پارك آزمايشي خودروها در برابر دفتر شوراي ملي مقاومت در برلين وجود داشت كه پليس و مقامات ذيربط مطلع هستند. رژيم براي آماده سازيهاي تروريستي مزبور به تناوب از مأموران ايراني و مزدوران غير ايراني استفاده مي‌كند. در نيمه فروردين ۹۷ همه علائم حاكي از آماده سازي يك حمله تروريستي بود كه مقامات ذيربط در جريان قرار گرفتند.
4-همزمان در واشینگتن نيز نمونه‌هاي مشكوك متعدد از تعقيب و مراقبت در اطراف دفتر شورا توسط افرادي با مليت‌هاي گوناگون وجود داشت كه حاكي از تهديدهاي جدي تروريستي است. پليس و مقامات ذيربط در جريان اين تهديدات قرار دارند.
5-سفارتها و اطلاعات آخوندها با استفاده از ردياب‌هاي تلفن همراه، موقعيت و مشخصات استفاده كنندگان اين تلفن‌ها را به‌دست مي آورند و در اين مورد نمونه‌هاي زيادي وجود دارد.
6-رژيم از كمكها و امكانات دولتهاي پشتيبان و متحدان بالفعل خود حداكثر استفاده را عليه مخالفان به‌عمل مي‌آورد.
سوابق
1-خامنه اي در روز ۱۹ دي ۹۶ با تأكيد بر اينكه قيام توسط مجاهدين سازماندهي شده و از ماهها پيش براي آن برنامه‌ريزي كرده بودند، تهديد كرد كه «اين كار بي تقاص نخواهد ماند» و گفت «با كساني كه هيجاني وارد ماجرا شده اند چه دانشجو چه غير دانشجو بايد صحبت و روشنگري كرد اما حساب منافقين جداست».
2-از فرداي آن روز شوراي عالي امنيت رژيم به بحث و تصميم گيري در باره «عملياتي كردن تقاص» مورد نظر خامنه اي پرداخت، از جمله :
-تعقيب و برخورد با نفرات اصلي شناسايي شده در داخل
-ادامه دار بودن گشت‌هاي اطلاعاتي بسيج در محله‌ها و هماهنگ بودن با ناجا
-حفظ آماده باش و گشت‌هاي انتظامي ناجا
-تعيين تكليف دستگيرشدگان با همكاري و تعامل مراكز انتظامي و امنيتي با قوه قضاييه

-رسانه‌یی نمودن اظهارات و اعترافات برخي دستگيرشدگان،به منظور آشكار نمودن عقبه و هدايتگران اغتشاشات


#تهران #قیام_دیماه#اعتصاب #تظاهرات_سراسری #قیام سراسری  #اتحاد #آزادی#ما براندازیم  #آ#ايران 

مطالب مارا درتو ئیتر بنام @ bahareazady ودر وبلاک خط سرخ مقاومت  دنبال کنید

No comments:

Post a Comment