Friday, July 13, 2018

تظاهرات در آلمان، فرانسه، ایتالیا، سوئد و دانمارک علیه توطئه تروریستی رژیم ایران

تظاهرات در آلمان، فرانسه، ایتالیا، سوئد و دانمارک علیه توطئه تروریستی رژیم ایرانایرانیان آزاده و اشرف‌نشانها در کشورهای مختلف سلسله تظاهراتی علیه توطئه تروریستی رژیم آخوندی در اروپا برگزار کردند. (فیلم تظاهرات ایرانیان خارج کشور در سایت سیمای آزادی)

تظاهرات در برلین آلمان

به‌دنبال اطلاعیه دادستانی فدرال آلمان و صدور حکم جلب توسط قاضی تحقیق برای اسدالله اسدی، دیپلمات تروریست دستگیر شده حکومت آخوندی به اتهام «فعالیت به‌عنوان مأمور برای سرویس مخفی و به‌خاطر تبانی برای قتل، روز چهارشنبه ۱۱ژوئیه، تظاهراتی در برلین مقابل وزارت‌خارجه آلمان برگزار شد. شرکت‌ کنندگان و سخنرانان این برنامه ضمن استقبال از حکم جلب دادستانی فدرال آلمان، خواستار بستن سفارتخانه‌ها و دفاتر جاسوسی رژیم و اخراج دیپلمات تروریستها و مزدوران وابسته به آن شدند.
تظاهرات ایرانیان خارج کشور - محکومیت توطئه تروریستی رژیم علیه مقاومت
تظاهرات ایرانیان خارج کشور - محکومیت توطئه تروریستی رژیم علیه مقاومت

هیأتی از سوی شرکت‌ کنندگان به وزارت‌خارجه آلمان رفته و درخواست‌های خود را خطاب به وزیرخارجه ارائه کردند.
در این تجمع اطلاعیه «اتحادیه جوامع ایرانی در آلمان» قرائت شد و سپس تحویل وزارت‌خارجه آلمان گردید.

در این اطلاعیه، خواسته‌های شرکت‌ کنندگان چنین ذکر شده است:
۱. اخراج دیپلمات تروریستها و مأموران اطلاعاتی و جاسوسی دیکتاتوری مذهبی حاکم بر ایران
۲. بستن سفارتخانه‌ها، نمایندگی‌های رسمی و غیررسمی و انجمنهای پوششی و کلیه مراکز جاسوسی و تروریستی رژیم
۳. کسانی‌که به‌رغم استاتوی پناهندگی به ایران تردد می‌کنند نباید اجازهٔ ورود مجدد به آلمان را داشته باشند.
۴. لازمه امنیت مخالفان و پناهندگان ایرانی و شهروندان آلمانی، افشای شبکه‌های جاسوسی و ترور و انتشار جزییات این فعالیت‌هاست.

تظاهرات در فرانسه، ایتالیا، سوئد و دانمارک

هموطنان ایرانی هوادار مجاهدین و مقاومت ایران در پاریس فرانسه، رم ایتالیا، یوتوبوری سوئد و آرهوس دانمارکسلسله تظاهراتی برگزار کردند.
آنها توطئه تروریستی علیه گردهمایی ایرانیان در پاریس را محکوم کردند.
تظاهر کنندگان به اخراج دیپلمات تروریستها و مأموران اطلاعات آخوندی از اروپا فراخوان دادند و خواستار بستن سفارتخانه‌ها و لانه‌های جاسوسی رژیم در این کشورها شدند.

نقش سران رژیم ایران در توطئه تروریستی در اروپا

خامنه‌ای، روحانی و وزیران خارجه و اطلاعات تصمیم حمله به گردهمایی پاریس را گرفتند و اجرای آن به‌عهده وزارت اطلاعات و «دیپلماتها» گذاشته شد، نمایندگیهای رژیم در اروپا باید تعطیل و مأموران اطلاعات و قدس اخراج شوند.
دادستان فدرال آلمان روز ۱۱ژوییه طی اطلاعیه‌یی اعلام کرد قضاییه آلمان حکم بازداشت اسدالله اسدی دیپلمات تروریست آخوندها را به اتهام جاسوسی و تبانی برای قتل صادر کرده است. وی پیش از این، در اول ژوییه با یک حکم جلب اروپایی دستگیر شده بود. بنا بر این اطلاعیه، اسدی در مارس ۲۰۱۸ به یک زوج ساکن آنتورپ مأموریت داده بود تا یک سوءقصد انفجاری را علیه گردهمایی بزرگ سالانه ایرانیان در۳۰ژوئن ۲۰۱۸ در فرانسه به‌اجرا گذارد و در اواخر ماه ژوئن در لوکزامبورگ ۵۰۰گرم ماده انفجاری TATP به آنها تحویل داده است.
اطلاعیه می‌افزاید: اسدی عضو وزارت اطلاعات بود که الویت وظایفش مقابله شدید با اپوزیسیون در داخل و خارج از کشور است و حکم جلب قضاییه آلمان در مغایرت با تقاضای استرداد اسدی از سوی بلژیک نیست.

تظاهرات ایرانیان خارج کشور - محکومیت توطئه تروریستی رژیم علیه مقاومت
تظاهرات ایرانیان خارج کشور - محکومیت توطئه تروریستی رژیم علیه مقاومت

هسته‌های خفته رژیم ایران در اروپا

قبل از این، مقامات امنیتی و دادستانی بلژیک دو تروریست دستگیر شده در بلژیک را از هسته‌های خفته رژیم معرفی کردند که سالها توسط اسدی هدایت می‌شدند (د استاندارد ۴ژوییه) و یک سخنگوی قضاییه بلژیک گفت: «همه کارکنان سفارتهای ایران به‌طور عملی بخشی از سرویسهای امنیتی هستند» (سایت ان.بی.سی ۶ژوییه).

بر اساس اطلاعات موثق از درون رژیم، این اقدام تروریستی ماهها پیش توسط ولی‌فقیه، رئیس جمهور، وزیران خارجه و اطلاعات، دبیر شورای عالی امنیت، سرکردگان سپاه، نیروی قدس و سازمان اطلاعات سپاه و معاون امنیتی-سیاسی دفتر خامنه‌ای تصمیم‌گیری شد و اجرای آن به‌عهده وزارت اطلاعات و اسدالله اسدی، رئیس ایستگاه اطلاعات در اتریش گذاشته شد. از چند سال پیش ایستگاه وزارت اطلاعات در اتریش به هماهنگ‌کننده ایستگاههای اطلاعات در اروپا تبدیل شده است.

اسدی از مأموران با سابقه وزارت اطلاعات است که از ۱۳۹۳ تحت پوش کنسول سوم در اتاق شماره ۲۰۰ در طبقه سوم سفارت مستقر شد. مسئولیت اصلی او جاسوسی و توطئه علیه مجاهدین بود و در همین رابطه به کشورهای مختلف اروپایی رفت و آمد می‌کرد. قبل از اسدی، مصطفی رودکی، مسئول ایستگاه اطلاعاتی اتریش بود. رودکی ابتدا به تهران منتقل شد و سپس از سال ۹۶در سفارت رژیم در تیرانا مستقر شد تا به توطئه و جاسوسی علیه مجاهدین در آلبانی بپردازد.

تهدید و شانتاژ و امتیاز دادن برای دربردن تروریست اصلی

رژیم آخوندی که از عواقب افشای عملیات تروریستی علیه انبوه شهروندان بیگناه به وحشت افتاده و نگران لو رفتن دیگر تروریستهایش است، درصدد است با تهدید، شانتاژ و امتیاز دادن، اسدی را به اتریش مسترد و از آنجا به ایران منتقل کند. این در حالیست که این دیپلمات تروریست در آماده‌سازی برای جنایت علیه بشریت در قلب اروپا فعال بوده و آن را هدایت می‌کرده است.
روحانی و ظریف هفته گذشته حین دیدار از اتریش، با وزیر دفاع سابق اتریش که از سالها قبل ارتباطات بسیار فعال و نزدیکی با رژیم آخوندی داشته است، ملاقات کردند تا جلودار تلاش برای آزادی اسدی شوند. وزارت‌خارجه رژیم در گزارشهای درونی خود مدعی است دولت اتریش مایل است این پرونده به سرعت بسته شود و امکانات خود را به همین منظور به کار می‌اندازد.

هشدار مقاومت ایران

مقاومت ایران نسبت به تلاشهای رژیم برای منحرف کردن تحقیقات و به‌ در‌بردن دیپلمات تروریستها، به‌طور مشخص اسدی، هشدار می‌دهد و خواهان تعطیلی سفارتخانه‌ها و نمایندگی‌های رژیم و اخراج دیپلمات تروریستها و مأموران اطلاعات و نیروی قدس است. این منطبق با تصمیم شورای اتحادیه اروپا در ۲۹آوریل ۱۹۹۷ است که مقرر کرد مزدوران و مأموران اطلاعاتی و امنیتی آخوندها از کشورهای عضو اخراج شوند و به کسی از این مأموران اجازه ورود به کشورهای عضو اتحادیه اروپا داده نشود.

مقاومت ایران همچنین بر ضرورت افشا و انتشار تمام جزییات پرونده حمله تروریستی علیه گردهمایی بزرگ ایرانیان تأکید دارد. اطلاع افکار عمومی از این جزییات لازمه تأمین امنیت مخالفان و پناهندگان ایران به‌طور خاص و امنیت اروپا به‌طور عام است. (فیلم تظاهرات ایرانیان خارج کشور در سایت سیمای آزادی)

تظاهرات ایرانیان خارج کشور - محکومیت توطئه تروریستی رژیم علیه مقاومت
تظاهرات ایرانیان خارج کشور - محکومیت توطئه تروریستی رژیم علیه مقاومت
مطالب   مارا در وبلاک خط سرخ  مقاومت ودر توئیتربنام @bahareazady   دنبال کنید
ما بر اندازیم#   تهران # قیام دیماه#  اعتصاب # تظاهرات#  قیام سراسری#  اتحاد

No comments:

Post a Comment