Wednesday, August 29, 2018

طناب هسته‌ای بر گلوی دشمن مردم ایران : زهرا بیسادیطناب هسته‌ای بر گلوی دشمن مردم ایران : زهرا بیسادی


به بهانه  ۲۹  اگوست روز بین المللی علیه آزمایشات هسته ای
اتحاد جماهیر شوروی در طول یک دوره ۴۰ساله درمحوطه آزمایش هسته ای درقزاقستان صدها وسیله هسته ای منفجر کرد اما همه این آزمایش ها وقتی که این محوطه در ۲۹ اوت ۱۹۹۱ تعطیل شد؛ متوقف شد.
در حال حاضر سازمان ملل روز جهانی مبارزه با آزمایش هسته ای راهمه ساله درآن تاریخ به رسمیت میشناسد.
قطعنامه ۳۵/۶۴ سازمان ملل که مجمع عمومی در سال ۲۰۰۹ برای ایجاد روزی علیه آزمایش های هسته ای آن را پذیرفت میگوید: باید برای پایان دادن به آزمایشات هسته ای به منظور جلوگیری از اثرات ویرانگر و مضر بر زندگی و سلامت مردم و محیط زیست همه تلاش ها را بکار بست.
این معاهده همه آزمایشات و انفجارهای هسته ای را به هر طریق ممنوع خواهد کرد.اما هنوز چند کشور این معاهده را امضا یا به تصویب نرسانده اند از جمله ایران .
برنامه هسته ای ایران از سال ۱۹۵۰ آغاز شد که در سال ۱۹۵۸ به عضویت آژانس بین المللی انرژی اتمی درآمد .و در سال ۱۹۶۸ پیمان عدم تکثیر سلاح هسته ای (NPT ) را امضا کرد. و در سال ۱۹۷۴ با تاسیس سازمان انرژی اتمی ایران و امضا قرارداد ساخت نیروگاه اتمی بوشهر به فعالیت خود شکل جدی بخشید.
و اما جمهوری اسلامی ایران ! در سال ۲۰۰۲ خاتمی رئیس جمهور وقت خبر از تهیه سوخت هسته ای داد و در سال ۲۰۰۶ احمدی نژاد اعلام کرد که موفق به غنی سازی اورانیوم به میزان ۵/۳ درصد شده و در سال ۲۰۱۱ خبر از ساخت میله سوخت هسته ای ۲۰ درصد غنی شده داد که این اخبار منجر به صدورچندین قطعنامه علیه برنامه هسته ای ایران و تحریم های وسیعی شد.
و در نهایت منجر به انعقاد معاهده برجام میان ایران و گروه ۱+۵ شد.
و امسال شاهد دور جدید تحریم ها علیه ایران هستیم و با توجه به فشار جوامع بین اللملی و شورش و اعتصابات مردم به دلیل اقتصاد نابسامان داخلی امید به رهائی ایران از دست رژیم سفاک آخوندی میرود.
نکته قابل اهمیت کمرنگ گرفتن نقش بزرگ سازمان مجاهدین خلق در تلاش مستمر برای افشای این فعالیت های هسته ای است.
امروز که همه کانونهای شورشی دست در دست هم داده و جوانان دلیر ایران برخواسته اند نتیجه شجاعت و خون های ریخته شده درمقاومت ۴۰ ساله مجاهدین شریف میباشد که در اولین قدم بزرگ (یعنی تحریم ها )میباشد.
یادمان نرود که دلیران مجاهد با رشادت در سال ۲۰۰۲ مرکز غنی سازی نطنز و آب سنگین اراک را با ارائه اسناد و مدارکی که با جانفشانی به دست آورده بودند افشا کردند
و پروژه هسته ای دیگری با اسم رمز معدن شرق که در سال ۲۰۰۶ آغازشده بود و در سال ۲۰۱۰ این سازمان مجاهدین بود که مرکز هسته ای دیگری را در غرب تهران افشا کردند.
درآن روزها دولت ننگین جمهوری اسلامی ۵ نفر از دانشمندان هسته ای خود را توسط عوامل داخلی خودش ترور کرد و مسئولیت آن را با وقاحت تمام به سازمان مجاهدین نسبت دادو البته سازمان جاسوس موساد.
از سال ۲۰۱۰ تا کنون خط سیر سقوط رژیم آنقدرسریع و پر از فراز و نشیب بوده و آنقدر بلاها و مصیبت های ساختگی و طبیعی ( پلاسکو ؛ زلزله ؛ سقوط هواپیما دانشمندان محیط زیست ؛ خشکسالی در اثر صادرات آب ؛اعتیاد ؛ فقر ؛ فحشا ؛و سرکوب تمامی مخالفان ؛ و اعدام های بی رویه ؛ و هزاران جنایت دیگر ) در کشور پیش آمده که نمیدانیم برای کدام یک به تنهائی هزاران مرثیه سرائی کنیم.
چیزی که مسلم است مقاومت ۴۰ ساله سازمان با رشادت و دادن خون های جوانان شریف ؛ امروز ایران را رقم میزند.
امروزی که افشای اسناد هسته ای و سرآغاز دور جدید تحریم ها چنان رژیم ننگین را به تنگ آورده که هر روز خبرهای کوچک و بزرگ شلوغی ها و تظاهرات مردمی را بی ارزش و توطئه نشان میدهد و سعی در کمرنگ کردن سازمان مجاهدین دارد.
هموطن عزیز یادمان نرود درد و رنج امروز من و تو حاصل هزاران خطای رژیم آخوندی طی این ۴۰ سال میباشد
و جرات بیان مردم داخل ایران نتیجه رشادت هزاران جوان ناکام مرداد ۱۳۶۷ و دلیرانی که با به خطر انداختن جان خود پرونده هسته ای ایران را افشا کردند میباشد.
باشد که با هم و دست در دست هم برخیزیم و تا سقوط رژیم ننگین آخوندی برای ایران آزاد تلاش کنیم.


مطالب   مارا در وبلاک خط سرخ  مقاومت ودر توئیتربنام @bahareazady   دنبال کنید

پیش بسوی قیام  سراسری ، ما بر اندازیم#   شهرهای ایران   اعتصاب # تظاهرات# 

 سرنگونی #  اتحادوهمبستگی     مرگ_بر_دیکتاتور   #IranRegimeChange No comments:

Post a Comment