Thursday, September 27, 2018

چرا ترور در آستانه سفر آخوند شیاد به نیویورک! : سیروس محتاریچرا ترور در آستانه سفر آخوند شیاد به نیویورک! : سیروس محتاریرژیم ضد بشری آخوندی بعد از عمل جنایتکارانه در اهواز، که هنوز تعداد کشته ها و زخمی های آن مشخص نشده بود، ظریف وزیر خارجه آخوندها، بعضی از کشورهای عربی را عامل این کشتار دانست و بلافاصله بعد از ظریف، که نشان از عدم هماهنگی و وارفتگی رژیم پلید آخوندی و عجله در این سناریو بود، آخوندها اعلام کردند که الاحوازیه و داعش مسئول این حمله مرگبار بوده اند یعنی دو گروه همزمان.
الاحوازیه هم طی اطلاعیه ای اعلام کردند که هیچ نقشی در این کشتار ضد انسانی نداشته و خود را مبراء از این کشتار دانستند.
دراین اطلاعیه چنین آمده است:
سازمان الآهواز نقش خود را در حادثه امروز اهواز رد کرد
🔺رئيس اجرايى سازمان الاهواز رسما نقش اين سازمان را در عمليات امروز رد و اشاره كرد كه حادثه امروز، نقشه‌اى از پيش طراحی شده توسط حکومت براى نابودى مردم اهواز است.
🔺این سازمان از جامعه جهانى خواست كه جلوى كشتار بى‌رويه مردم بی‌گناه توسط جمهوری اسلامی را بگيرند.
🔺گفته شده فردی که با تلوزیون ایران اینترنشنال مصاحبه کرده، مزدور جمهوری اسلامی بوده است.
🔺با به عهده گرفتن مسئولیت حمله امروز توسط گروه داعش که هیچ حضوری نیز در مرز ایران و عراق ندارد، نقش جمهوری اسلامی و سپاه در این حمله‌ی تروریستی و کشتار بی‌دفاعان بیش از پیش تقویت شده است.
رژیم هم بعد از این اطلاعیه عقب نشینی کرده و امروز اعلام کرده است که داعش مسئولیت این جنایت هولناک را بعهده گرفته است و فیلمی هم منتشر کرده است که نشان از همان سناریوهائی که دست پروده وزارت اطلاعات و سپاه ضد خلق است.
امروزه این ترفندهای جنایتکارانه و لو رفته برای همهگان آشکار است و هیچ کسی را نمی فریبد.
سال گذشته بعد از آنکه آمریکا اعلام کرد که به ادعای رژِیم ملایان، ایران دشمن واقعی داعش است چرا و چگونه است که حتی یک حمله و عملیاتی از این گروه بر علیه رژیم ملایان صورت نگرفته است.
دیری نپائید که بعد از این موضعگیری آمریکا، رژیم دست به عملیات مضحکی زد که البته بهای آنرا مردم بیگناه پرداختند یعنی آنهائیکه روبروی مجلس ارتجاع متحصن شده و برای احقاق حقوق خود تجمع کرده بودند.
روز شنبه هم دنباله همان سیاست ضد خلقی و ضد مردمی را اِعمال کردند.
آمریکا چند روز پیش اعلام کرد که رژیم ملایان حامی تروریسم بین اللملی است و خاورمیانه را به بی ثبات و در امور کشورها دخالت میکند و آمریکا بشدت رژیم را محکوم و تقبیح کرد.
دیری نگذشت که حمله مرگباررا تدارک دید تا به جهانیان وا نمود که خود قربانی تروریسم است.
آخوند شیاد و کلید دار سیاستهای ضد بشری و ایران بر باده هم که عازم سازمان ملل است، لابد حامل سوژه ای است که بر آن تکیه کند و بخورد جهانیان بدهد که حنای اینگونه ترفندهای ضد خلقی کهنه و فرسوده شده همانند خود نظام پابگور آخوندی.
مرگ بر اصل ولایت فقیه
سلام بر آزادی
سیروس محتاری
۲۰۱۸/۰۹/۲۴

مطالب   مارا در وبلاک خط سرخ مقاومت   ودر توئیتربنام @bahareazady   دنبال کنید

پیش بسوی قیام  سراسری ، ما بر اندازیم#   شهرهای ایران   اعتصاب # تظاهرات

سرنگونی #  اتحادوهمبستگی     مرگ_بر_دیکتاتور   #IranRegimeChange

No comments:

Post a Comment