Sunday, October 7, 2018

براز وحشت نسبت به رشد «جرایم امنیتی» در فضای مجازی چرا؟!
ابراز وحشت نسبت به رشد «جرایم امنیتی» در فضای مجازی چرا؟!


گسترش اعتراضات مردمی و تداوم قیام و نقش فضای مجازی در این اعتراضات و قیام، باعث شده است که فضای مجازی به یکی از مهمترین دغدغه‌های سردمداران و مهره‌های حکومتی تبدیل شود.
هر بار که اعتراض و اعتصاب بزرگی صورت می‌گیرد سردمداران رژیم به صرافت می‌افتند و نسبت به نقش فضای مجازی در زمینه اطلاع‌رسانی آزاد و بدون سانسور سوزوگذار می‌کنند.
در نمایش‌های جمعه ۱۳مهر ۹۷ سرکردگان سرکوب رژیم در شهرها و استانهای مختلف به صحنه آمدند تا نگرانی‌شان را از فعالیت‌های دشمن در فضای مجازی ابراز کنند.
پاسدار علی آزادی، سرکرده نیروی انتظامی زنجان، در نمایش جمعه این شهر وحشتش را از فضای مجازی چنین ابراز کرد: «دشمن در فضای مجازی با اعلام فراخوان‌های مجازی مردم را به ناامیدی و بی‌اعتمادی نسبت به دولت دعوت می‌کند که این‌گونه اقدامات جز استراتژی و راهبرد دشمن است که در مقابله با آن باید هوشیار باشیم».
پاسدار قربان‌زاده، سرپرست فرماندهی انتظامی استان خراسان رضوی هم به نیروها و نهادهای ذیربط فراخوان داد به «موضوع پیشگیری و مقابله»‌ با دشمن در فضای مجازی اولویت بدهند.
این سرکرده سرکوب در خراسان رضوی به بگیروببند در این استان اشاره کرد و گفت‌: «در بحث دستگیریها چیزی حدود ۱۶درصد افزایش دستگیری نسبت به دوره‌های مشابه قبل داریم» اما بلافاصله به شکست در امر سرکوب در زمینه فضای مجازی اعتراف کرد و گفت: «ما در سال گذشته در دوره یکساله گذشته باید متأسفأنه عرض کنم جرایم در فضای مجازی چیزی حدود ۹۲درصد افزایش داشته است و این زنگ خطری است... بحث کشف سلاح که با علت تلاش عزیزان چیزی حدود ۷۰۰قبضه انواع سلاح کشف و تحویل مقامات قضایی شده است که افزایش ۷۰درصدی را ما داریم».
پاسدار حسین اشتری سرکرده انتظامی تهران هم به‌طور سربسته به آمار و ارقام و گزارشاتی در زمینه رشد جرایم امنیتی در فضای مجازی اشاره کرد و برای «کسانی که درصدد اخلال در نظم و امنیت کشور هستند» خط و نشان کشید که بدانند توسط «‌نیروهای مسلح و نیروی انتظامی با آنها برخورد خواهد شد».
پاسدار سعید عالی‌پور در نمازجمعه ایوان نسبت به «استفاده ناصحیح از فضای مجازی (که) امروز به یک معضل در جامعه تبدیل شده است» آه و فغان سرداد.
پاسدار نورعلی هم در نمازجمعه ایلام از خانواده‌ها استدعا کرد که در فضای مجازی «فرزندان خود را مراقبت کنند».
و...
تنها پاسدار اشتری نگران به خطر افتادن امنیت نظام در فضای مجازی و رشد جرایم امنیتی(یا همان فعالیت‌های براندازنه علیه رژیم) نیست، سایر سرکردگان سرکوب در شهرها نیز به گونه دیگری به این فعالیتها در فضای مجازی اعتراف کردند، آنها از نقش فضای مجازی در تبلیغ و ترویج اعتراضات و سرنگونی حکومت هراس دارند.
همچنین آنها نگران خط‌مشی و ایده براندازانه و اقدامات در این رابطه هستند. در این میان آنچه که همواره باعث هراس حکومت آخوندی است نقش سازمان مجاهدین خلق ایران و مقاومت سازمان‌یافته در راستای براندازی است که تحولات را علیه رژیم سمت‌وسو می‌دهد.
آن‌چنان‌که عبدالصمد خرم‌آبادی، معاون دادستان رژیم، در تاریخ ۲۵تیر ۹۶ و در مصاحبه با تلویزیون رژیم در این زمینه به‌صراحت اعتراف کرد: «الآن مجاهدین کانالش دارد در داخل کشور به‌راحتی فعالیت می‌کنه میگم آقای وزیر اینها دیروز در پاریس علیه ما با دشمنان ما جلسه گذاشتن و چه مسائلی را گفتن امروز بیش از ۳۰درصد این کانالها کانالهایی هستند که دارند فعالیت مجرمانه علیه امنیت این کشور می‌کنند اساس این مملکت را به‌هم‌ریختن توی فضای مجازی خوار و ذلیل‌ایم تلگرام که پدر مملکت را درآورده است».(تلویزیون شبکه خبر ۲۵تیر ۹۶)
بی‌دلیل نیست که جواد ظریف، وزیر خارجه آخوندها، ملتمسانه و بلاهت‌بار از مدیرعامل توئیتر درخواست کرد حسابهای مجاهدین را بندد و این درخواست جواد ظریف برای بستن حسابهای توئیتری مربوط به مجاهدین و براندازی رژیم در ایران در داخل و در خارج کشور به فضیحت بزرگی برای او و حاکمیت منحوس آخوندی تبدیل شد.
به‌دنبال این اقدام مسخره جواد ظریف، حمید بعیدی‌نژاد، سفیر رژیم در انگلستان نیز خواستار بستن حسابهای مربوط به مجاهدین در توئیتر شد.
در این رابطه خبرگزاری حکومتی ایسنا نوشت: «بعیدی‌نژاد از مسئولان شبکه مجازی توئیتر خواست که به‌ درخواست رسمی جواد ظریف در چارچوب وظیفه قانونی خود برای بستن حسابهای جعلی که اقدام به ارسال هشتگ‌های براندازانه علیه (نظام) می‌کنند، اقدام کند».
این وضعیت از یک‌طرف نشان‌دهنده اعتلای جنبشهای اعتراضی مردم و اعتلای فعالیت‌های براندازانه و از طرف دیگر نشانه خواری، زبونی و ذلت حاکمیت آخوندی است.


مطالب   مارا در وبلاک خط سرخ مقاومت   ودر توئیتربنام @bahareazady   دنبال کنید

پیش بسوی قیام  سراسری ، ما بر اندازیم#   شهرهای ایران   اعتصاب # تظاهرات

سرنگونی #  اتحادوهمبستگی     مرگ_بر_دیکتاتور   #IranRegimeChange

No comments:

Post a Comment