Friday, October 5, 2018

دونالد ترامپ: به ثروت بادآورده برای سپاه پاسداران خاتمه دادمدونالد ترامپ: به ثروت بادآورده برای سپاه پاسداران خاتمه دادمدونالد ترامپ رئیس‌جمهور آمریکا شب گذشته ۱۲مهر ۹۷ گفت: با بیرون کشیدن از توافق وحشتناک اتمی با رژیم ایران جلو رسیدن ثروتهای بادآورده برای سپاه پاسداران و نیروهای نیابتی آن را گرفتم.

اطلاعیه رئیس‌جمهور آمریکا
سایت کاخ سفید ۴اکتبر ۲۰۱۸
امنیت ملی و دفاع
من به‌عنوان رئیس‌جمهور شما متعهد به حفاظت از ایالات متحده و منافع آن در خارج از کشور در مقابل تهدید تروریسم هستم. استراتژی ملی برای مبارزه با تروریسم که من امروز تأیید کردم به حفاظت از ملت بزرگ ما، بالا بردن امنیت ملی ما کمک خواهد کرد و تلاش ادامه دارمان برای شکست دادن تروریستها و سازمانهای تروریستی که ایالات متحده را تهدید می‌کنند، را سمت و سو خواهد داد.
تحت رهبری من ایالات متحده تلاشها برای شکست دادن تروریستها را شتاب بخشیده است. ما در همکاری با شرکای ائتلاف به داعش در سوریه و عراق تلفات زیاد وارد کردیم. به همین ترتیب من به مشارکت ایالات متحده در توافقنامه وحشتناک ایران که برای سپاه پاسداران و نیروهای نیابتی آن پول بادآورده فراهم کرده بود و فعالیتهای شرورانه ایران در سراسر دنیا را تأمین مالی می‌کرد، پایان دادم. نکته مهم این است که من افزایش بودجه دفاعی را تضمین کردم تا ارتش کشور مان را بازسازی کنیم.

استراتژی ملی مبارزه با تروریسم

استراتژی ملی مبارزه با تروریسم یک گام بعدی مهم است. این استراتژی رویکرد ایالات متحده برای مقابله با تهدیدات تروریستی به‌طور فزاینده‌ای پیچیده و تکامل یابنده را مشخص می‌کند و اولین استراتژی کاملا فرموله شده کشور از سال ۲۰۱۱ میباشد. این استراتژی راهنمایی استراتژیک مورد نیاز برای حفاظت از ایالات متحده در قبال همه تهدیدات تروریستی را ارائه می‌دهد در حالیکه همزمان مهارت را بالا می‌برد تا تهدیدات جدید را پیش‌بینی، از آنها جلوگیری و به آنها واکنش نشان دهیم.
ما با راهنمایی استراتژی ملی مبارزه با تروریسم همه ابزارهای قدرت آمریکا را بکار خواهیم گرفت تا از ملت بزرگمان حفاظت کنیم و ما دشمنانمان را با نیروی کامل قدرت آمریکا شکست خواهیم داد.

بیشتر بخوانید:

رژیم ایران بذر مرگ و نابودی می‌کارد
 

رئیس‌جمهور آمریکا دونالد ترامپ روز سوم مهر ماه ۹۷در اجلاس مجمع عمومی ملل ‌متحد سخنرانی کرد. وی به مسائل مختلف داخلی و بین‌المللی پرداخت.

دونالد ترامپ بعد از اشاره به بحرانها و چالشهای منطقه از جمله سوریه و نقش مخرب رژیم ایران در جنگ این کشور گفت:
هر گونه راه‌حلی برای بحران انسانی سوریه بایستی همچنین شامل یک استراتژی برای برخورد با رژیم بی‌رحمی که تأمین کننده مالی و سوخت رسان این بحران بوده است باشد. یعنی دیکتاتوری فاسد ایران. رهبران رژیم ایران ایجاد کننده هرج و مرج، مرگ، و نابودی هستند. آنها به همسایگان و مرزها و یا حاکمیت دیگران احترام نمی‌گذارند. در عوض رهبران رژیم ایران منابع کشور خود را برای ثروتمند کردن خود و گسترش خشونت در خاورمیانه و بسا فراتر از آن به تاراج می‌برند. مردم ایران به درستی از این‌که رهبران رژیم میلیاردها دلار از سرمایه‌های کشور را به یغما برده و بخش‌های قابل توجهی از اقتصاد کشور را در اختیار خود گرفته‌اند و مردم را از اعتقادات مذهبی خود تهی ساخته‌اند تا جیب‌های خود را پر کنند و مزدوران خود را برای دامن زدن به جنگ اعزام کنند، به خشم آمده‌اند. این چیز خوبی نیست. کشورهای همسایه ایران بهای سنگینی برای عملکردهای تجاوزگرانه و توسعه‌طلبانه این کشور در منطقه پرداخته‌اند. به همین دلیل کشورهای بسیاری در خاورمیانه قویاً از تصمیم من برای خروج ایالات متحده از توافق مفتضحانه اتمی ۲۰۱۵با ایران و اعمال مجدد تحریم‌های اتمی حمایت کردند. توافق هسته‌یی با ایران یک موهبت بادآورده برای رهبران ایران بود. در سال‌های بعد از رسیدن به این توافق، بودجه نظامی ایران حدود ۴۰درصد افزایش یافت. این دیکتاتوری از این پول‌ها برای ساختن موشکهای قادر به حمل سلاح اتمی و افزایش سرکوب داخلی، و تأمین مالی تروریسم و هرج و مرج و کشتار در سوریه و یمن استفاده کرد. ایالات متحده کارزاری برای وارد آوردن فشار اقتصادی برای ممانعت از رسیدن پولی که رژیم ایرن برای پیش بردن اهداف خونین خود به آن نیاز دارد آغاز کرده است. ماه گذشته ما تحریم‌های شدید اتمی را که تحت توافق هسته‌یی ملغی شده بود را مجدداً برقرار کردیم. تحریم‌های بیشتری در پنجم نوامبر برقرار خواهد شد و تحریم‌های باز هم بیشتری به‌دنبال آن وجود خواهد داشت. ما در حال کار با کشورهای وارد کننده نفت خام ایران هستیم تا خریدهای خود را به‌طور قابل‌ملاحظه‌ای کاهش دهند. ما نمی‌تونیم به اصلی‌ترین کشور حامی تروریسم در جهان اجازه دهیم تا خطرناک‌ترین سلاحهای جهان را در اختیار داشته باشد. ما نمی‌توانیم به رژیمی که فریاد مرگ بر آمریکا سر می‌دهد و اسراییل را تهدید به نابودی می‌کند اجازه دهیم امکان پرتاب کلاهک‌های هسته‌یی به هیچ شهری در جهان را بیابد. نمی‌توانیم این کار را بکنیم. ما از همه کشورها می‌خواهیم تا رژیم ایران را تا زمانی که تجاوزگری آن ادامه دارد منزوی کنند و از همه کشورها می‌خواهیم از مردم ایران در حالی‌که تلاش می‌کنند سرنوشت عقیدتی و حقوق خود را به دست بیاورند حمایت کنند.

مطالب   مارا در وبلاک خط سرخ مقاومت   ودر توئیتربنام @bahareazady   دنبال کنید

پیش بسوی قیام  سراسری ، ما بر اندازیم#   شهرهای ایران   اعتصاب # تظاهرات

سرنگونی #  اتحادوهمبستگی     مرگ_بر_دیکتاتور   #IranRegimeChange

No comments:

Post a Comment