Friday, January 25, 2019

اعتراف به فعالیتهای تروریستی توسط مهره های رژیم و واکنشهای سراسیمه مقامات در رابطه با آناعتراف به فعالیتهای  تروریستی توسط مهره های رژیم  و واکنشهای سراسیمه مقامات در رابطه با آن 


  عتراف علی ماجدی سفیر سابق رژیم در آلمان مبنی بر دست داشتن عوامل نظام در عملیات تروریستی در خارج کشور واکنش‌های هراس‌آلودی را در پی داشت.
  پس از سال‌ها کش‌و‌واکش و تکذیب و قسم آیه که رژیم دست‌اندرکار تروریسم در خارج از کشور نبوده و این‌که متهم کردن رژیم به تروریسم هم توطئهٔ مجاهدین است، اظهارات این مهره حکومتی اعتراف صریحی است که سراپای حاکمیت را در هراس فرو برده است.

  مقامات رژیم هر وقت در پاسخ به سؤال خبرنگاران در زمینه فعالیتهای تروریستی کم می‌آورند و قافیه بر آنها تنگ می‌شود، ناگزیر نسبت به فعالیت‌های مقاومت ایران در خاک اروپا و به‌خصوص در فرانسه آه و فغان سرمی‌دهند.
  این آه و فغان آنها نسبت به مقاومت و فعالیت‌های آن در خارج کشور بیانگر تاثیرات و نفوذ آن در داخل کشور و جایگاه مقاومت به‌عنوان تنها آلترناتیو دموکراتیک رژیم ولایت فقیه است.

  اعترافی بی‌سابقه!

  علی ماجدی در اعترافی نادر پرده از فعالیتهای تروریستی رژیم در خارج از کشور برداشت و در مصاحبه‌ای با خبرگزاری ایسنا گفت: «ما در داخل کشور با موضوعی هم‌چون "عملیات خودسرانه" مواجه هستیم، آیا می‌توانیم منکر شویم که در خارج از کشور نیز نمونه‌ای از این اتفاقات رخ نمی‌دهد؟».
  این سؤالی است که جواب آن را نیز نامبرده در مصاحبه‌اش داده و در ادامه گفت: «باید به کسانی که معتقدند با انجام برخی از عملیات‌ها و یا خودسری‌ها می‌توان منافع ملی کشور را تأمین کرد، به صراحت گفت‌ تصور آنها اشتباه است و اقدامات آنها نه در راستای افزایش قدرت ایران بلکه ضد قدرت است».
  بسیار واضح است که موضوع فقط «تصور» نیست و اقدامات تروریستی مشخص در خاک اروپاست.
  اقدامات مشخصی نظیر اقدام اسدالله اسدی دیپلمات تروریست رژیم و طراح بمب‌گذاری در گردهمایی بزرگ مجاهدین در تیرماه ۹۷ در پاریس که در آلمان دستگیر و به بلژیک مسترد شد.

  شکست نظام برای دربردن یک تروریست دانه‌درشت

  پس از رو شدن این اقدام حاکمیت آخوندی علیه مجاهدین و مقاومت ایران، رژیم تلاش بسیار کرد و همهٔ لابی‌های خود و گران‌ترین وکلا در اروپا را به خدمت گرفت، تا این تروریست دانه‌درشت خود را آزاد کند.
  اما به‌دلیل مدارک متقن هیچ‌کدام از کشورهای اروپایی حاضر به تن‌دادن به خواسته رژیم نشدند چرا که با افشاگریهای مقاومت ایران راه هر گونه بندوبست با رژیم بسته شد.
  علی ماجدی در همین مصاحبه نیز به این موضوع اذعان کرد و اضافه کرد: «اروپایی‌ها در مورد ادعاهایی که مطرح کرده‌اند اسنادی آورده‌اند که ما نمی‌توانیم آن را به‌راحتی رد کنیم».(خبرگزاری ایسنا ۳بهمن ۹۷)

  واکنش شتاب‌زده وزارت‌خارجه به اظهارت علی ماجدی

  اعتراف ماجدی آن‌چنان برای حکومت آخوندی گران تمام شد که بلافاصله وزارت‌خارجه سراسیمه وارد شد و با صدور اطلاعیه‌ای درصدد توجیه اعترافات ماجدی برآمد.
  وزارت‌خارجه در این اطلاعیه با اشاره به «برداشتهای نادرست برخی از رسانه‌های خارجی و افراد معلوم‌الحال از مصاحبه سفیر سابق ایران در آلمان» به‌طور مسخره و رسوایی اقدامات تروریستی را به «گروهکهای معاند» نسبت داد: «در خصوص عملیات به‌اصطلاح خودسرانه که در اظهارات ایشان وجود دارد چنان‌که از متن مصاحبه نیز مشخص است ایشان به مورد مشخصی اشاره نداشته و یک نگرانی عمومی از برخی احتمالات را بیان کرده است. اسناد و شواهد کشورهای اروپایی که برای برخی ادعاهای این کشورها ارائه شده است، همان‌طور که جناب آقای ماجدی هم به درستی بیان داشته است، اصلاً قابل اثبات نیست و اسناد متقنی به‌شمار نمی‌رود. هم‌چنان‌که ایشان نیز تأکید کرده است این عملیات احتمالاً توسط گروهک‌های معاند در خارج از کشور به‌گونه‌ای انجام می‌شود که به پای ایران نوشته شود».
  وزارت امور خارجه در ادامهٔ این اطلاعیه از آنجا که می‌داند قیمت این اعتراف نادر چیست، «به رسانه‌های خارجی و برخی خارج‌نشینان معلوم‌الحال که برداشت‌های دلخواه خود را از این مصاحبه به‌عمل آورده‌اند توصیه می‌کند ذوق زده نشده و آرزوهای قلبی خود را به دیگران نسبت ندهند».(خبرگزاری ایسنا ۳بهمن ۹۷)

  سفیر ایران یا نماینده دشمن!

  اظهارات ماجدی آن‌چنان باعث رسوایی برای نظام شده است که کیهان خامنه‌ای ۴بهمن ۹۴ نهایت خشم و غیظ ولی‌فقیه از این اعترافات را به نمایش گذاشته و تحت عنوان «سفیر ایران یا نمایندهٔ دشمن؟!» نوشت: «بخش قابل تأمل و تأسف‌بارتر این گفتگو آنجا (است) که سفیر سابق کشورمان در آلمان، درباره اتهامات تروریستی اخیر اروپا به جمهوری اسلامی هم‌ طرف اروپایی‌ها را گرفته است».
  اعتراف علی ماجدی و واکنش هراس‌آلود وزارت‌خارجه در جهت رفع‌ورجوع آن، بیانگر عمق و گسترده‌گی فعالیت‌های تروریستی در خاک اروپا است، فعالیت‌های تروریستی در کشورهایی نظیر ایتالیا، سوئیس، دانمارک، فرانسه، آلمان، هلند و... که در طول این سالیان اتفاق افتاده است.

  اقدامات اروپا علیه تروریسم رژیم

  اعتراف ماجدی در زمینه عملیات تروریستی در خارج و به‌طور مشخص در اروپا، در شرایطی است که ظرف‌ ماههای اخیر کشورهای اروپایی و اتحادیه اروپا اقداماتی علیه فعالیت‌های تروریستی رژیم به‌عمل آورده‌اند.
  فعالیتهایی که منجر به اخراج سفیر و یک عامل اطلاعاتی نظام در آلبانی به جرم فعالیت علیه مقاومت ایران در این کشور، دستگیری اسدالله اسدی دیپلمات تروریست در اطریش و ۲تروریست دیگر در بلژیک و یک تروریست در فرانسه به جرم بمب‌گذاری علیه گردهمایی سالانه مقاومت در پاریس، دستگیری یک مأمور وزارت اطلاعات که قصد یک حمله تروریستی در دانمارک را داشت، اخراج ۲کارمند در هلند به جرم دست داشتن در یک عمل تروریستی در این کشور و لیست‌گذاری یک نهاد وزارت اطلاعات و ۲تن از عوامل آنها توسط اتحادیه اروپا شد.
  در ادامه حضور ۴دیپلمات از کشورهای اروپایی در نشستی محرمانه در وزات خارجه رژیم بود که به برنامه موشکی، تروریسم رژیم در خاک اروپا اعتراض کردند.
  در این رابطه روزنامه حکومتی ایران ۳۰دی ۹۷ به‌ نقل از یک منبع آگاه در رژیم نوشت: «دیپلمات‌های اروپایی بدون اعلام قبلی به دفتر عباس عراقچی معاون وزیر خارجه رفتند و اعتراض دولتهای خود را به عراقچی اعلام کردند».
  بنا بر همین گزارش عراقچی در واکنش به اعتراض این دیپلماتها اعلام کرد دیدارتمام است و سپس ازجلسه خارج شده و در را محکم بسته و رفته است.
  بنا بر همین گزارش اتحادیه اروپا نام اسدالله اسدی و یک مقام دیگر وزارت اطلاعات رژیم را در فهرست تحریم خود قرار داد.

  اعتراف کمال خرازی و هراس از فعالیتهای مقاومت در اروپا

  پیش از علی ماجدی، کمال خرازی، رئیس منصوب خامنه‌ای در شورای راهبردی روابط خارجی نیز در گفتگو با شبکه خبری فرانس ۲۴ اعتراف کرد که عناصری که او از آنها به‌عنوان عناصر خودسر نام برد، اقدامات تروریستی در خاک اروپا را انجام داده‌اند.
  کمال خرازی با اشاره به تلاش‌های مأموران رژیم برای ترور در اروپا گفت: «قطعاً ممکن است عناصری طراحی برای وخامت روابط را حتی در داخل ایران داشته باشند». او در پاسخ خبرنگار این شبکه که «چرا شفافیت بیشتری ندارید و اطلاعات به‌صورت علنی مطرح نمی‌شود؟»، تنها به این پاسخ اکتفا کرد.
  کمال خرازی برای بیرون بردن خود از مخمصه‌ سؤالی که خبرنگار فرانس ۲۴ در زمینه عملیات تروریستی نظام از او کرده بود، سیاست فرار به جلو را در پیش گرفت و نسبت به حضور مقاومت ایران در فرانسه ابراز هراس کرد و گفت: «پیش از آن باید وضعیت را روشن کرد. اما سؤالی که باید پرسید، از دولت فرانسه است که چرا یک سازمان تروریستی که ۱۷هزار ایرانی را ترور کرده، در اینجا فعال است».(خبرگزاری ایسنا ۲۲آبان ۹۷)
  این جواب رئیس شورای راهبردی خارجی حکومت آخوندی به سؤال خبرنگار فرانس ۲۴، بیانگر این واقعیت است که این حاکمیت آن‌چنان آبروباخته است که مقامات رژیم هر وقت در پاسخ به سؤال خبرنگاران در زمینه فعالیتهای تروریستی کم می‌آورند و قافیه بر آنها تنگ می‌شود، ناگزیر نسبت به فعالیت‌های مقاومت ایران در خاک اروپا و به‌خصوص در فرانسه آه و فغان سرمی‌دهند.
  فعالیتهایی که منجر به افشای بسیاری از فعالیت‌های تروریستی حاکمیت آخوندی از جمله در اروپا شده و ضربه سختی به سیاست مماشات در اروپا وارد کرده است.
  این آه و فغان آنها نسبت به مقاومت و فعالیت‌های آن در خارج کشور بیانگر تاثیرات و نفوذ آن در داخل کشور و جایگاه مقاومت به‌عنوان تنها آلترناتیو دموکراتیک رژیم ولایت فقیه است.


  یش بسوی قیام  سراسری ، ما بر اندازیم#  کانونهای شورشی در شهرهای ایران #  
  اعتصاب واعتراض و تظاهرات#  سرنگونی رژیم  #  اتحادوهمبستگی  
     مرگ_بر_دیکتاتور   #IranRegimeChange  مطالب ما را در وبلاک خط سرخ مقاومت 

  ودر توئیتر @bahareazady دنبال کنید

  No comments:

  Post a Comment