Wednesday, January 30, 2019

حمله مسلحانه راننده تاکسی خشمگین به ساختمان شهرداری ساوجبلاغ با سلاح ژ۳+ عکس وفیلمحمله مسلحانه راننده تاکسی خشمگین به ساختمان شهرداری ساوجبلاغ  با سلاح ژ۳+ عکس وفیلم 


صبح امروز چهارشنبه ۱۰بهمن ۹۷ یک راننده تاکسی با تیراندازی سلاح ژ ۳ ساختمان شهرداری  را مورد هدف قرار داد.
فرماندار ساوجبلاغ ابوالقاسم پالیز گیر افزود: صبح امروز چهارشنبه راننده تاکسی با یک سلاح ژ ۳ با حضور در میدان شهرداری به سمت ساختمان شهرداری شهر جدید هشتگرد تیراندازی کرد.
وی افزود: این فرد که یک راننده تاکسی است به دلیل تخریب ساخت و ساز غیرمجازش در یکی از روستاهای شهرستان با شهرداری دچار اختلاف شده و به همین دلیل دست به این کار زده است.
وی ادامه داد: خوشبختانه کسی در این حادثه آسیب ندیده و فقط مقداری به ساختمان شهرداری خسارت وارد و شیشه‌های آن شکسته و فرد مورد نظر هم دستگیر شده است.
فرماندار ساوجبلاغ گفت: این تیراندازی با انگیزه تروریستی صورت نگرفته است.
مامورین شهرداری به بهانه‌های مختلف برای زورگیری اقدام به تخریب اماکن مردم میکنند و گویا صبر مردم در حال لبریز شدن است که تلاش میکنند با اقدام مسلحانه از زورگیریهای شهرداری جلوگیری کنند.
یادآوری میشود اواخر دیماه سال (۱۳۹۷) جاری در اقداماتی مشابه در مناطق ۲ و ۱۹ اماکن مردم توسط مامورین شهرداری تخریب شده بود.

حمله شبانه ماموران شهرداری شبانه به املاک مردم در مناطق۲و۱۹

زورگیری و حمله شبانه ماموران شهرداری تهران منطقه ۱۹ تهران با پاره کردن فنس یک ملک شخصی از آنها درخواست باج کرده اند.
صاحب این ملک در فیلمی که ارسال کرده میگوید این ملک سی سال است که با فنس حصار کشی شده است اما مامورین به صاحب ملک روزانه برای باجگیری مراجعه میکنند شب گذشته هم در تاریکی آمده و درب و قسمتی از فنسهای ملک مربوطه را تخریب کرده اند.
مامورین شهرداری به صاحبان ملک گفته اند که برای هر قطعه فنس باید ۱۰میلیون تومان پول بدهی!  برای هر کرکره ۱۰میلیون پول میخواهند.

حمله شبانه و تخریب دیوار کارواش در اشرفی اصفهانی منطقه دو

تخریب دیوار یک محل کارواش نبش کوچه دهم در اشرفی اصفهانی خودرو به نام کارواش بزرگ مرتضی  در تهران منطقه دو از ناحیه دو ساعت ۳٫۵ صبح شهرداری بالودر به این محل حمله کردند.
در این حمله شبانه با تخریب دیوارهای محل خودرویی که در آنجا پارک شده بود هم دچار آسیب دیدگی جدی شده است.
این حمله شبانه ساعت ساعت ۳٫۵ صبح انجام شده است مردمی که با سر و صدا از خواب بیدار شده بودند موبایلهایشان توسط عوامل شهرداری گرفته شده و کسی حق گرفتن فیلم و عکس نداشته است.
یکی از شهروندان با ارسال فیلم میگوید آقای شهردار شما که نون بر مردم هستید نیاز نبود شب بیایید روز هم همین کارها را میکنید!
در لینکهای زیر برخی درگیریهای مردم با ماموران شهرداری را ببینید
درگیری مردم با ماموران شهرداری در مهاباد باعث فرار مزدوران شهرداری شد
ویدئوی دلخراش بریدن گوش کودک کار توسط ماموران شهرداری منطقه۳ تهران
درگیری مردم با ماموران شهرداری و به آتش کشیدن لودر شهرداری
کتک خوردن و فرار ماموران شهرداری در درگیری‌های خیابانی از دست جوانان شجاع و…

پیش بسوی قیام  سراسری ، ما بر اندازیم#  کانونهای شورشی در شهرهای ایران #  
اعتصاب واعتراض و تظاهرات#  سرنگونی رژیم  #  اتحادوهمبستگی  
   مرگ_بر_دیکتاتور   #IranRegimeChange  مطالب ما را در وبلاک خط سرخ مقاومت 

ودر توئیتر @bahareazady دنبال کنید

No comments:

Post a Comment