۱۳۹۸ دی ۹, دوشنبه

سخنگوی مجاهدین: مرکز سپاه تروریستی ولایت فقیه باید با خاک یکسان شود+ کلیپ حمله


سخنگوی مجاهدین: مرکز سپاه تروریستی ولایت فقیه باید با خاک یکسان شودسخنگوی مجاهدین:
سپاه پاسداران خامنه‌ای در نقش پدرخوانده مزدوران عراقی کتائب حزب‌الشیطان با وقاحت بی‌مانند از «حق انتقام و پاسخ‌دهی » دم زده است. رژیمی که به‌تازگی ۱۵۰۰تن از فرزندان مردم ایران شامل نوجوانان را کشته و بیش از ۱۲هزار نفر را دستگیر کرده است کماکان با دخالت در کشورهای عربی بر طبل صدور ارتجاع و تروریسم و جنگ‌افروزی می‌کوبد. مردم ایران در شعارهایشان می‌گویند: «سوریه را رها کن فکری به‌حال ما کن» و «دشمن ما همین‌جاست دروغ میگن آمریکاست».
این نشان می‌دهد که حمله به قاتلان آزادیخواهان عراقی و مزدوران فاشیسم دینی حاکم بر ایران در غرب عراق لازمست اما کافی نیست. مرکز سپاه تروریستی ولایت فقیه در تهران باید با خاک یکسان شود و فرزندان ایران چنین خواهند کرد. بامداد ۹دی جوانان شورشی در تهران به قرارگاه سازندگی ضد خاتم‌الانبیاء سپاه پاسداران تهاجم کردند. این تهاجم دلیرانه در شرایطی صورت گرفت که نیروهای سرکوبگر آخوندها برای مقابله با شعله‌ور شدن دوباره قیام مردم در آماده‌باش کامل به‌سر می‌برند.
تهاجم جوانان شورشی به قرارگاه ضد خاتم‌الانبیاء سپاه پاسداران
تهاجم جوانان شورشی به قرارگاه ضد خاتم‌الانبیاء سپاه پاسدارانتهاجم جوانان شورشی به قرارگاه ضد خاتم‌الانبیاء سپاه پاسداران
تهاجم جوانان شورشی به قرارگاه ضد خاتم‌الانبیاء سپاه پاسداران

در توئیتر با نام Bahar iran@ ما را  دنبال کنید 
پیش بسوی قیام   سراسری ، ما بر اندازیم#  کانونهای شورشی در شهرهای ایران #  
اعتصاب واعتراض و تظاهرات#  سرنگونی رژیم  #  اتحادوهمبستگی  

مرگ_بر_دیکتاتور  ge#IranRegimeCha


هیچ نظری موجود نیست:

پست کردن نظر