Tuesday, January 28, 2020

مزدورانی که مجاهدین ۱۳سال پیش افشا کردند. لیست ۳۲هزار مزدور رژیم در عراق+ عکسمزدورانی که مجاهدین ۱۳سال پیش افشا کردند.  لیست ۳۲هزار مزدور رژیم در عراقانقلاب بزرگ مردم عراق این روزها مراحل حساسی را پشت‌سر می‌گذارد
خامنه‌ای بزرگ‌ترین و فوری‌ترین دشمن مردم عراق، پس از به‌هلاکت رسیدن سر تروریست معروفش پاسدار جنایتکار قاسم سلیمانی، در شرایطی که توان سرکوب انقلاب مردم عراق را از دست داده، تلاش می‌کند با مانورهای سیاسی و ضدتظاهرات فرمایشی با الگوبرداری از تظاهرات ساندیسی در تهران، به‌ انقلاب رهایی‌بخش عراق خدشه وارد کند.
مهم‌ترین بازوان اجرایی خامنه‌ای در اجرای این توطئه، پاسدارانی هستند که هویت عراقی دارند، مزدورانی که اینک سال‌هاست در سلسله مراتب کشوری و لشگری عراق نفوذ کرده و مجری اوامر اربابانشان در تهران هستند.

لیست اسامی مزدوران عراقی رژیم در یک کتاب!

لازم به‌یادآوری است اسامی و مشخصات این مزدوران طی یک افشاگری بزرگ و بی‌سابقه در روز ۶بهمن سال ۱۳۸۵ توسط مقاومت ایران در سلسله کنفرانس‌هایی در مقر اتحادیه اروپا و چند پایتخت اروپایی برملا شده و در تمامی این سال‌ها نیز گام به‌گام توسط مقاومت ایران افشا ‌شده‌اند.
روز ۶بهمن ۱۳۸۵ شورای ملی مقاومت ایران طی سه کنفرانس مطبوعاتی بزرگ و همزمان در پاریس، لندن و برلین، سند به‌کلی سری سپاه پاسداران شامل اسامی و مشخصات ۳۲هزار حقوق بگیران رژیم آخوندی در عراق و اطلاعات تکان‌دهنده‌یی در مورد شبکه نیروی قدس سپاه پاسداران برای ارسال سلاح و مهمات به‌عراق را افشا کرد.
در آن کنفرانس‌ها نمایندگان و رهبران بزرگ‌ترین احزاب و تشکل‌های سیاسی آن روزهای عراق نیز شرکت داشتند و بر صحت افشاگری مجاهدین مهر تأیید زدند.
در آن کنفرانسها، هم‌چنین جزئیات مربوط به‌نمودارها و چارتهای سازماندهی نیروی قدس سپاه پاسداران حکومت آخوندی و شبکه‌های وابسته به‌آن در عراق، مسیرهای تردد پاسداران و مزدوران و تروریستهای صادراتی رژیم آخوندی و نیز معابر ورود سلاح و مهمات به‌عراق، به‌ خبرنگاران ارائه گردید.

افشای ابعاد نفوذ رژیم در ارکان دستگاه سیاسی عراق

در جریان کنفرانس مطبوعاتی پاریس، محمد محدثین، مسئول کمیسیون خارجه شورای ملی مقاومت ایران، از ابعاد نفوذ گسترده و دخالت‌های غیرقابل انکار رژیم ایران در امور داخلی عراق و نقش مستقیم سپاه پاسداران، سپاه قدس و وزارت اطلاعات در ایجاد شبکه‌های گسترده اطلاعاتی و تروریستی و نیز ارسال سلاح و مهمات، از جمله بمبهای جاده‌ای پیشرفته پرده برداشت.
محدثین گفت: «من امروز می‌خواهم لیست ۳۲۰۰۰تن از حقوق بگیران رژیم آخوندی در عراق به‌شما معرفی کنم. این افراد در حال حاضر در عراق در استخدام نیروی تروریستی قدس، می‌باشند. این سند، جزو اسناد به‌کلی سری سپاه پاسداران می‌باشد که توسط منابع مقاومت در داخل ایران به‌دست ما رسیده است».
در کنفرانس مقاومت ایران اعلام شد که این لیست شامل ۳۱۶۹۰عراقی است که اساسامربوط به‌عناصر سپاه ۹بدر متعلق به‌مجلس اعلای انقلاب اسلامی عراق است. اما فقط محدود به‌آنها نبوده و طیف بسیار گسترده‌تری از اشخاص و جریانهای در عراق را در بر می‌گیرد.

مزدورانی با دو منزل و دو خانواده! یکی در عراق و یکی در ایران!

این سند شامل اسم عراقی و در عین‌حال اسم ایرانی هر فرد است. یعنی این‌که تمامی این افراد در حالی‌که در عراق مستقر هستند، اسم ایرانی هم دارند. تمامی این افراد در سازماندهی سپاه پاسداران جزو پرسنل رسمی سپاه قدس، محسوب می‌شوند.
در جداول آن کد پرسنلی، شماره حساب تک‌تک این نفرات و میزان حقوق آنها به‌ ریال قید شده است.
این سند مشخصات پـرسنلی عناصراستخدامی نیروی قدس، تاریخ عضوگیری توسط رژیم ایران و پیوستن به‌سپاه بدر و نام یگانی که در هنگام بودن در ایران در آن خدمت می‌کرده، رتبه نظامی و شماره پرسنلی آنها را در زمان خدمت در نیروی قدس نشان می‌دهد.
رژیم ملایان در تمامی استانهای مهم عراق مزدور دارد و نفراتش در تمام عراق فعال هستند. این نیروها در مدت کوتاهی بعد از سقوط دولت سابق در ابتدای سال ۱۳۸۲ به‌صورت سازمان‌یافته در گروه‌های بزرگ از طریق معابر مرزهای ایران و عراق با هدایت و فرماندهی مستقیم فرماندهان ارشد نیروی قدس سپاه شامل قاسم سلیمانی ایرج مسجدی، احمد فروزنده و حمید تقوی وارد عراق شدند
این افراد نفوذ گسترده‌ای در ارگانهای حکومتی و به‌ویژه ارگانهای امنیتی دارند و بسیاری از این ارگانها را اداره می‌کنند.
تعدادی از این نفرات جزو عناصر مهم سیاسی عراق هستند و در حالی‌که مقام‌های رسمی و سطح بالای عراق محسوب می‌شوند، رسما و هر ماه از رژیم ملایان حقوق دریافت می‌کنند.

سرکرده‌های مزدوران

برخی از عناصر خیلی بالا و عناصر ویژه برای تهران مانند عبدالعزیز حکیم در این لیست پرسنلی وارد نشده‌اند و با هر کدام از آنها رابطه جداگانه‌ای برقرار نموده و برای پرداخت پول به‌آنها نیز از شماره حساب‌های ویژه‌ای استفاده می‌کنند.
در ایران، به‌منظور کنترل امور و پرسنل، در تمامی دوائر دولتی و ارگانهای نظامی مهره‌هایی تحت نام «نماینده ولی‌فقیه » (خامنه‌ای) گمارده‌اند.
تعداد نمایندگان ولی‌فقیه در سازماندهی سازمان بدر بالغ بر ۴۸۱ نفر می‌باشد و برخی از این عناصر در حال حاضر در مواضع بالای دولتی و مجلس عراق می‌باشند. در این لیست اسامی برخی از این نفرات وجود دارد.

سندی به‌قیمت خون مجاهدین

مسئول کمیسیون خارجه شورای ملی مقاومت گفت: « مقاومت ایران برای به‌دست آوردن این سند به‌کلی سری بهای گزافی پرداخته است و بخشی از کسانی که دست‌اندرکار به‌دست آوردن این اطلاعات بوده‌اند، مورد تهدیدات جدی قرار گرفته‌اند.ولی از آنجایی‌که افشاء این سند نشان‌دهنده ابعاد گسترده توطئه رژیم آخوندی در عراق، تحت عنوان ” دیپلماسی معارضین پنهان ” می‌باشد ضروری دیدیم که آن را در حضور شما افشاءکنیم».
در کنفرانس های مطبوعاتی لندن، برلین و پاریس هم‌چنین اطلاعات مربوط به‌بودجه و شیوه پرداخت حقوق مزدوران رژیم آخوندی افشا گردید. بر اساس اطلاعات به‌دست آمده، بودجه و اعتبار و حقوق نیروهای بدر و سایر احزاب عراقی مادامیکه در ایران بودند از طریق بانک سپه و بانک انصارالمجاهدین از سوی فرماندهی نیروهای مسلح تأمین می‌گردید. بعد از انتقال نیروهای بدر به‌داخل عراق بودجه این نیروها از طریق فرماندهی نیروهای مسلح در نیروی قدس سپاه تحت عنوان“ اعتبار، بودجه و حقوق نیروهای برون‌مرزی“ پرداخت می‌شود.
در این کنفرانس های مطبوعاتی شیوه نقل و انتقال سلاح و مهمات توسط رژیم آخوندی به‌داخل عراق نیز افشا گردید.

همه مزدوران جیره‌خوار نیروی تروریستی قدس هستند

نمایندگان مقاومت ایران در کنفرانسهای پاریس و لندن و برلین تصریح کردند رژیم ملایان دهها شبکه ترور و آدم کشی در عراق راه‌اندازی کرده است که در بغداد، جنوب، مرکز و شمال عراق فعال می‌باشند. این شبکه‌ها تماماً تحت هدایت نیروی قدس می‌باشند و اقدام به‌ترور مخالفان خود و در گیری با نیروهای ائتلاف می‌کنند.
نقل و انتقال سلاحها و مهمات برای استفاده این شبکه با استفاده از شیوه‌های مختلف، از طریق مرکز وابسته به‌ نیروی قدس در نجف، و توسط قرارگاه فجر اهواز از مرز شلمچه و از معابر مرزی بستان،هویزه و هورالعظیم در استان میسان ودر هماهنگی با قرارگاه فجر صورت می‌گیرد.
محمد محدثین در سخنان پایانی خود در کنفرانس مطبوعاتی پاریس گفت: «این اسناد، بخش کوچکی از دخالت‌های رژیم آخوندی در عراق است. آمار واقعی حقوق بگیران و مزدوران رژیم ایران در عراق، چند برابر بیشتر است. حقوق بگیرانی که لیست آن در دست مقاومت ایران است، در عمل اداره دستگاههای امنیتی و نظامی عراق را در دست دارند و بسیاری از مناصب کلیدی در دولت و مجلس دست این افراد است. گروه ۹ بدر یک بخش عمده از امکانات رژیم برای تسلط بر عراق است.

عراق، سکوی پرش رژیم برای اشغال منطقه

اولویت فرماندهی دستگاه نظامی رژیم آخوندی و به‌خصوص سپاه پاسداران و نیروی تروریستی قدس، سازمان دادن دخالت در عراق و تسلط بر این کشور است. عراق سکوی پرش رژیم برای تسلط بر تمام منطقه و ایجاد امپراطوری اسلامی است.
عراق زمین اصلی نبرد بنیادگرایی و دمکراسی در تمامی منطقه است. به‌همین خاطر رژیم آخوندی مجاهدین را که نیروهای مسلمان ضد بنیادگرا هستند، مهمترین مانع گسترش نفوذ خود در عراق می‌داند و تمام تلاش خود را برای استرداد یا اخراج مجاهدین از عراق به‌عمل می‌آورد. رفع محدودیتها از مجاهدین در عراق و تأیید مجدد استاتوی پناهندگی آنها یک عامل تعیین‌کننده برای مقابله با بنیادگرایی است.

اولین بازتاب‌های جهانی لیست افشاگرانه مجاهدین

بسیاری از رسانه‌های جهان افشاگری مجاهدین را منعکس کردند از جمله آنها:
واشنگتن تایمز، الجزیره، العربیه، الحره، الشرقیه، آسوشیتدپرس و خبرگزاری فرانسه بودند.

بازتاب رژیم در قبال افشاگری مجاهدین:

بلافاصله خامنه‌ای در قبال افشاگری مجاهدین واکنش نشان داد:
سران رژیم ایران غضبناک و هراسان از افشای لیست ۳۲ هزار تن مزد بگیران رژیم در عراق از سوی مقاومت ایران، به‌عوامل خود دستور دادند طرح اخراج مجاهدین از عراق را با فوریت طرح در پارلمان این کشور به‌جریان بیندازند.
خامنه‌ای اجرای این توطئه را به‌ عبدالعزیز حکیم مزدور شناخته شده خود واگذار کرد.
روزنامه جوان متعلق به‌سپاه پاسداران ایران در روز ۱۲بهمن‌ماه همان‌سال به‌نقل از عادل عبدالمهدی که تازه به‌ایران سفر کرده بود، نوشت: ”مقامات ایرانی به‌ما اعلام کرده‌اند که دولت عراق باید مشکل (اخراج مجاهدین از عراق) را حل کند ”.
بر همین اساس قرار شد مالکی در مذاکراتش با آمریکایی‌ها، وانمود کند که حضور مجاهدین خلق در عراق، یکی از موانع اجرای طرح امنیتی بغداد است و بگوید تا موقعیت مجاهدین در عراق تعیین‌تکلیف نشود، طرح امنیتی بغداد را اجرا نخواهد کرد.
در شرایط فعلی هم‌چنان شمار بسیار بالایی از مزدوران خامنه‌ای در ارگانهای کشوری و لشکری عراق و در مشاغل بالا تا سطح نخست‌وزیری وارد شده‌اند. مزدورانی که این روزها برکناری و مجازات آنها به‌یکی از اولین مطالبات مردم و انقلاب عراق تبدیل شده است.

پیش بسوی قیام   سراسری ، ما بر اندازیم#  کانونهای شورشی در شهرهای ایران #  
اعتصاب واعتراض و تظاهرات#  سرنگونی رژیم  #  اتحادوهمبستگی  
   مرگ_بر_دیکتاتور   #IranRegimeChange  
مطالب ما را در   توئیتر @Bahar iran دنبال کنید


No comments:

Post a Comment