Friday, January 24, 2020

«سلولهای خفته» و «هسته‌های مخفی» وزارت اطلاعات مجری طرحهای اطلاعاتی – تروریستی علیه مجاهدین«سلولهای خفته» و «هسته‌های مخفی» وزارت اطلاعات مجری طرحهای اطلاعاتی – تروریستی علیه مجاهدینسلول‌های خفته و هسته‌های مخفی وزارت اطلاعات – روز چهارشنبه ۲۵ دی ۹۸ وزارت دادگستری آمریکا اعلام کرد دو شهروند ایرانی‌تبار را به جرم جاسوسی از برخی اعضای یک گروه مخالف جمهوری اسلامی در آمریکا، به حبس محکوم کرده است. «احمدرضا محمدی دوستدار» شهروند ایرانی-آمریکایی ۳۹ ساله با تابعیت دوگانه، و «مجید قربانی» شهروند ایرانی ۶۰ ساله ساکن کالیفرنیا، به ترتیب به ۳۸ و ۳۰ ماه زندان محکوم شدند. جرم این دو نفر زیر نظر گرفتن غیرقانونی افراد و جمع‌آوری اطلاعات مربوط به برخی از شهروندان آمریکایی عضو سازمان مجاهدین خلق، به نفع جمهوری اسلامی ایران ذکر شده است.
در بیانیه‌ای که وزارت دادگستری آمریکا در این زمینه صادر کرده آمده است:

«سلولهای خفته» و «هسته‌های مخفی» وزارت اطلاعات مجری طرحهای اطلاعاتی – تروریستی علیه مجاهدین

سلول‌های خفته و هسته‌های مخفی وزارت اطلاعات – روز چهارشنبه ۲۵ دی ۹۸ وزارت دادگستری آمریکا اعلام کرد دو شهروند ایرانی‌تبار را به جرم جاسوسی از برخی اعضای یک گروه مخالف جمهوری اسلامی در آمریکا، به حبس محکوم کرده است. «احمدرضا محمدی دوستدار» شهروند ایرانی-آمریکایی ۳۹ ساله با تابعیت دوگانه، و «مجید قربانی» شهروند ایرانی ۶۰ ساله ساکن کالیفرنیا، به ترتیب به ۳۸ و ۳۰ ماه زندان محکوم شدند. جرم این دو نفر زیر نظر گرفتن غیرقانونی افراد و جمع‌آوری اطلاعات مربوط به برخی از شهروندان آمریکایی عضو سازمان مجاهدین خلق، به نفع جمهوری اسلامی ایران ذکر شده است.
در بیانیه‌ای که وزارت دادگستری آمریکا در این زمینه صادر کرده آمده است:
«دوستدار اعتراف کرد که سه بار از ایران به ایالات متحده سفر کرده بود تا با قربانی ملاقات کرده و فرامین مشخص جهت فعالیتهای قربانی برای دولت ایران را به او منتقل نماید… طی سفر اول دوستدار به ایالات متحده در ژوئیه ۲۰۱۷ وی با (مجید) قربانی در محل کار او ملاقات کرد و طی گفتگوهایی متعاقبا قربانی به دوستدار گفت که آماده کار برای دولت ایران در آمریکا میباشد. قربانی در ۲۰ سپتامبر ۲۰۱۷ در یک گردهمائی مجاهدین خلق در شهر نیویورک شرکت کرد… در این گردهمائی قربانی از شرکت کنندگان شامل رهبران مجاهدین خلق عکس گرفت.
دوستدار در دسامبر ۲۰۱۷ در طی دومین سفرش به ایالات متحده بعنوان بخشی از این توطئه با قربانی ملاقات کرد و عکسهای این گردهمائی را که قربانی عکس گرفته بود را دریافت کرد. در این عکسها رهبران مجاهدین خلق مشخص بودند که شامل لیست دست نویسی از مشخصات افراد و موقعیت آنها در این گروه بود. قربانی و دوستدار همچنین در مورد سفر برنامه ریزی شده قربانی به ایران در مارس ۲۰۱۸ گفتگو کردند و قربانی پیشنهاد کرد که در طی این سفر اطلاعات دقیقی از شرکت کنندگان در این گردهمایی بطور حضوری ارائه دهد.
قربانی اعتراف کرد که در گردهمائی مجاهدین خلق در سپتامبر ۲۰۱۷ شرکت کرده و عکس گرفته و در مورد شرکت کنندگان در گردهمایی اطلاعات جمع‌آوری کرده است تا آنها را در اختیار دوستدار و نهایتا در اختیار افرادی در ایران قرار دهد…
دوستدار برای کاری که قربانی انجام داده بود ۲۰۰۰ دلار به قربانی پرداخت کرد و دوستدار اعتراف کرد که این پول از جانب طرف حسابش در دولت ایران در اختیار او قرار داده شده بود.
در ماه مه ۲۰۱۸ قربانی به واشینگتن سفر کرد تا در گردهمائی دیگری متعلق به مجاهدین خلق شرکت کند و او مجددا اقدام به جمع‌آوری اطلاعات در مورد شرکت کنندگان که منتقد رژیم ایران بودند، کرد. دوستدار اعتراف کرد که بدنبال این گردهمایی او و قربانی تلفنی با همدیگر صحبت کردند و شیوه هایی که قربانی میتواند برای رساندن اطلاعات جمع‌آوری شده به دوستدار در ایران استفاده کند را مورد گفتگو قرار دادند. دوستدار همچنین قبول کرد که طی سفرش به ایالات متحده برای دادن ماموریت جمع آوری اطلاعات راجع به افراد آمریکایی از طرف دولت ایران او با طرف حسابش در دولت ایران از طریق یک فرد دیگری دخیل در این توطئه ارتباط داشته است. طرف حساب دوستدار دستورالعملها و تشویقهایی را به او فرستاد و سوالاتش طی این سفر به آمریکا را جواب داد.» (سایت وزارت دادگستری آمریکا – ۱۴ آبان ۹۸)
لازم به توضیح است که این دو مأمور رژیم آخوندی در مردادماه سال ۹۷ در آمریکا دستگیر شدند و در همان تاریخ،‌ شورای ملی مقاومت ایران اطلاعیه ای در این باره منتشر کرد که در آن آمده است: «… بنا بر کیفرخواستهای منتشر شده این عملیات جاسوسی علیه سازمان مجاهدین که دولت ایران آن را به‌عنوان مخالف اصلی خود می‌داند و تلاش کرده آن را از بین ببرد، حداقل از اسفند سال ۱۳۹۵ تا کنون ادامه داشته است. این دو مأمور، اطلاعات جمع آوری شده را برای حکومت ایران می فرستادند تا بتواند مخالفان را «هدف» قرار دهد و در نهایت «مجموعه اهداف می‌تواند (رژیم) را قادر کند که مخالفانش را از طریق دستگیری، عضو گیری، سوء استفاده سایبری یا عملیات ربودن یا کشتن خنثی کند». (کیفرخواست دادستان)
با بالا گرفتن قیام سراسری مردم ایران، مأموریت این دو جاسوس افزایش می یابد. یکی از آنها (قربانی) به مدت ۲۰روز (۲۷مارس تا ۱۷ آوریل۲۰۱۸) به ایران سفر کرد تا رژیم را «در رابطه با اطلاعاتی که درباره مجاهدین خلق جمع آوری کرده توجیه کند» وی با دستورالعملهای جدیدی مانند «نفوذ بیشتر برای کسب اطلاعات محرمانه از افراد سازمان (مجاهدین) و تصمیمات سازمان علیه جمهوری اسلامی» به آمریکا باز می‌گردد.
مادر احمدرضا محمدی دوستدار بنام سوسن قهرمانی قاجار، استاد زبان انگلیسی دانشگاه الزهرا است که در سال ۹۶ با حضور در یک سخنرانی علی خامنه‌ای، علیه نفوذ آمریکا و انگلیس از طریق آموزش زبان انگلیسی سخنرانی کرده است. (یوتیوپ)
آنچه که در جریان دستگیری این دو جاسوس برملا شد شیوه شناخته شده وزارت اطلاعات آخوندها در کاشتن «هسته» هایی برای مقاصد اطلاعاتی و النهایه اجرای طرحهای تروریستی علیه مجاهدین و مقاومت ایران در ملأ هوادران این مقاومت است. در این شیوه مانند موارد مشابه، مأمور اطلاعات آخوندی، با یک عنصر محلی در ارتباط قرار گرفته و از امکان ارتباطات او با هواداران مجاهدین در کشور مربوطه (و در این کیس مشخص آمریکا) تلاش میکند با توجیهات و دستورالعملهای ضروری، او را هرچه بیشتر در ملأ هواداران مجاهدین نفوذ داده و هر روز این نفوذ را عمق بیشتری ببخشد تا بدینوسیله امکان کسب اطلاعات هر چه بیشتر برای فراهم کردن زمینه برای اجرای طرحهای تروریستی فراهم کند.
لازم به توضیح است که شورای ملی مقاومت ایران درست چند ماه قبل از دستگیری این دو مأمور رژیم آخوندی در آمریکا، طی بیانیه‌ای اعلام کرده بود:‌
«در واشینگتن نیز نمونه‌های مشکوک متعدد از تعقیب و مراقبت در اطراف دفتر شورا توسط افرادی با ملیت‌های گوناگون وجود داشت که حاکی از تهدیدهای جدی تروریستی است. پلیس و مقامات ذیربط در جریان این تهدیدات قرار دارند». (کمیسیون امنیت و ضد تروریسم شورای ملی مقاومت ایران – ۳۱ فروردین ۱۳۹۷)
نمونه دیگری از بکارگیری هسته های مخفی برای اجرای طرحهای تروریستی علیه مجاهدین و مقاومت ایران در ۹ تیرماه ۱۳۹۷ کشف شد که قرار بود یک حمله تروریستی علیه گردهمایی بزرگ مقاومت ایران در پاریس صورت گیرد. اسدالله اسدی دیپلمات تروریست رژیم مواد انفجاری را به امیر سعدونی و نسیم نعامی که خود را هوادار مجاهدین جا زده بودند تحویل داده بود. این زوج در واقع هسته‌ای را تشکیل می دادند که وزارت اطلاعات برای عملی کردن توطئه تروریستی‌اش در گردهمایی بزرگ مقاومت ایران از سالها پیش در ملأ هواداران مجاهدین کاشته بود. امیر سعدونی در یک شرکت کشتیرانی که بین هلند و بلژیک تردد داشت کار می‌کرد و مخفیانه به ایران رفت و آمد میکرد… (اطلاعیه کمیسیون امنیت و ضدتروریسم شورای ملی مقاومت ایران – ۱۱ تیر ۱۳۹۷)
دژخیم فلاحیان وزیر پیشین اطلاعات آخوندها در ۱۸تیر۱۳۹۶ در یک مصاحبه تلویزیونی گفته بود:
«وزارت اطلاعات برای جمع‌آوری اطلاعات، پوشش لازم دارد چه در داخل چه در خارج. ما یک مأمور اطلاعاتی را نمی‌فرستیم آلمان یا امریکا بگوید من از وزارت اطلاعات هستم پوشش کار بازرگانی یا خبرنگاری لازم است… در همه پوشش‌ها ما هستیم».
در توئیتر با نام Bahar iran@ ما را  دنبال کنید 
پیش بسوی قیام   سراسری ، ما بر اندازیم#  کانونهای شورشی در شهرهای ایران #  
اعتصاب واعتراض و تظاهرات#  سرنگونی رژیم  #  اتحادوهمبستگی  

مرگ_بر_دیکتاتور  ge#IranRegimeCha


No comments:

Post a Comment