Thursday, March 26, 2020

کمیسیون‌ امنیت و ضدتروریسم، اعزام عوامل اطلاعات به اروپا برای نفوذ در مخالفان، جمع آوری اطلاعات و زمینه سازی تروریسم


                                        مزدوران اطلاعات حسین نژاد وعیسی آزاده اعزام شده به اروپا توسط وزارت اطلاعات 

کمیسیون‌ امنیت و ضدتروریسم، اعزام عوامل اطلاعات به اروپا برای نفوذ در مخالفان، جمع آوری اطلاعات و زمینه سازی تروریسم

کمیسیون‌ امنیت و ضدتروریسم، اعزام عوامل اطلاعات به اروپا
وزارت اطلاعات فاشیسم دینی حاکم بر ایران، به اعزام عوامل خود به اروپا تحت عنوان پناهنده برای نفوذ در مخالفان، جمع آوری اطلاعات از آنها و زمینه سازی برای اقدامات تروریستی ادامه می دهد.
یکی از آخرین نمونه ها اعزام مزدوری به نام عیسی آزاده به فرانسه است که جزییات ارتباطات او با وزارت اطلاعات سال گذشته در اطلاعیه کمیسیون امنیت و ضد تروریسم به تاریخ ۴ اسفند ۱۳۹۲ افشا شد. مزدور مزبور در دیماه ۱۳۹۱ از لیبرتی به هتل مهاجر در بغداد، که تحت کنترل وزارت اطلاعات است، رفت و از طریق یک پاسدار سرتیپ نیروی تروریستی قدس با نام مستعار سجاد که مسئولیت هتل مهاجر را به عهده دارد و دو دژخیم دیگر به نامهای موسوی و حسینی از مأموران سفارت رژیم در بغداد به خدمت وزارت اطلاعات درآمد و سپس به ایران برده شد تا تحت آموزشهای مشابه «مسعود دلیلی» راهنمای قتل عام ۱۰ شهریور در اشرف قرار گیرد.
در آبان ۱۳۸۹ دختر این مزدورکه با یک مأمور اطلاعات به نام محسن آستانی ازدواج کرده بود به اشرف رفته و با شرکت در نمایشها و سنگ پراکنی های مزدوران به مجاهدان اشرفی خواستار بازگشت پدرش به ایران شده بود.
عیسی آزاده پس از قبول بردگی وزارت بدنام در هتل مهاجر بغداد به همراه سر دژخیمان سجاد و موسوی و حسینی به همکاری تمام عیار با رژیم ازجمله تهدید و تطمیع افراد تازه وارد برای تن دادن به مزدوری اطلاعات آخوندی پرداخت. او با کمک دستیار افغانی مارتین کوبلر به نام «دورانی» به فرستادن پیغام‌های وزارت اطلاعات برای برخی از ساکنان لیبرتی مبادرت کرد که با افشاگری و شدیدترین اعتراض آنها مواجه و در همان زمان علنی شد.
کمیسیون‌ امنیت و ضدتروریسم، اعزام عوامل
در همین خصوص، نماینده ساکنان در روز ۲۷ ژانویه ۲۰۱۳ به یونامی نوشت: مسعود دورانی یکی از افراد کوبلر به یکی از ساکنان مراجعه کرده و پیام «یک مأمور اطلاعات ملایان به نام عیسی آزاده» را به او داده است. «چیزی که خشم و سرخوردگی ساکنان را به شدت برانگیخته است». نایب رئیس پارلمان اروپا و رئیس کمیته بین المللی در جستجوی عدالت نیز در همان روز در نامه یی به دبیرکل ملل متحد از اینکه کارمند یونامی «پیام یکی از افرادی که قبلا لیبرتی را ترک کرده و هم اکنون در خدمت وزارت اطلاعات رژیم ایران قرار دارد» را به یکی از ساکنان لیبرتی منتقل کرده به شدت اعتراض کرد.
سپس گشتاپوی آخوندی یک پاسپورت ایرانی به شماره ۱۶۳۵۹۰۸۵ با تاریخ ۲۴ بهمن ۱۳۹۱ برای این مزدور صادر و در آبان ۱۳۹۲ او را برای «توجیه و آموزش» در باره مأموریتهای جدید به ایران برد. اما حضور وی در ایران را به طور کامل مخفی نگه داشت و حتی او را از بسیاری از بستگانش پنهان کرد تا در توطئه های بعدی در صورت لزوم مدعی شوند که به طور مستقیم از عراق به اروپا رفته است. این مزدور، اطلاعات اماکن مختلف لیبرتی را در اختیار دژخیمان قرار داده و به طور مشخص در طراحی حملات موشکی به لیبرتی شرکت داشته است.
وزارت اطلاعات پس از تکمیل توجیهات و آموزشها، این مزدور را به طور مخفیانه به فرانسه فرستاد تا با کسب پناهندگی در این کشور مأموریتهای محوله را انجام دهد. طبق دستورالعمل وزارت اطلاعات او تا اطلاع ثانوی و گرفتن پناهندگی از ارتباط و تماس با سایر مزدوران رژیم در خارج از کشور منع شده است.
همچنانکه در اطلاعیه ۴ اسفند ۱۳۹۲ کمیسیون امنیت آمده است فرد بریده یی که به هتل مهاجر می رود، پس از طی مراحل اولیه به اتاقهایی در طبقات ۲و۳و۴ فرستاده می شود، اما مواردی مانند مسعود دلیلی، که برای مقاصد جنایتکارانه کاندیدا می شوند به محلهای ویژه دیگری منتقل می شوند.
مزدور دلیلی در شبیخون ۱۰شهریور به اشرف راهنمای مهاجمان بود و به همین خاطر توانستند در فاصله زمانی کوتاه ۵۲ تن از مجاهدان را به شهادت رسانده و ۷ تن را به گروگان بگیرند. در پایان مهاجمان برای پاک کردن آثار جنایت، خود او را هم به قتل رسانده و صورتش را برای پنهان کردن هویتش سوزاندند.
فرستادن مأمورانی مانند عیسی آزاده به اروپا در حالیست که رژیم آخوندی نه تنها خوشحالی خود را از تراژدی ۷ژانویه پاریس پنهان نمی کند بلکه دولت فرانسه را تهدید می کند برای «حفظ امنیت، تغییر سیاست فرانسه در قبال سوریه ضروری است» (تسنیم، خبرگزاری نیروی قدس- ۸ ژانویه ۲۰۱۵). انصار حزب الله، باند وابسته به خامنه ای در روز ۱۴ ژانویه ضمن «هزاران تبریک» به مناسبت کشتار پاریس نوشت:
اجرای این «کیفر مشروع» که «از ماهها قبل طراحی» شده بود «ربطی به عمل تروریستی و داعش ندارد» و سؤال کرد آیا «عادلانه است حکم فلان محکمه پیزوری غرب لازم الاجرا باشد اما حکم (امام) جعفر صادق بر زمین بماند؟» (یا لثارات- ۲۴ دی ۱۳۹۳).
فرستادن این قبیل مزدوران به فرانسه از جانب اطلاعات آخوندها و نیروی قدس سپاه پاسداران هیچ هدفی جز جاسوسی و زمینه سازی و تدارک تروریسم علیه پناهندگان ایرانی ندارد. در همین رابطه مقاومت ایران در اطلاعیه ۲۶ دی ۱۳۹۱ اعزام یک مزدور دیگر به نام قربانعلی حسین نژاد به فرانسه را به اطلاع عموم رساند که در فروردین ۱۳۹۱ خود را به مأموران استخبارات عراق تسلیم کرده و به استخدام وزارت اطلاعات رژیم در آمد که عکسها و فیلمهای آن در همان زمان منتشر شد.
کمیسیون امنیت و ضد تروریسم شورای ملی مقاومت ایران با یادآوری ترور دکتر کاظم رجوی، محمد حسین نقدی و بسیاری دیگر از پناهندگان ایرانی ضمن هشدار نسبت به توطئه های رژیم آخوندی علیه مخالفان و طرحهای جاسوسی و تروریستی این رژیم، قویاً از دولتهای فرانسه و دیگر کشورهای اروپایی می خواهد تا مصوبه شورای اتحادیه اروپا در آوریل ۱۹۹۷ درباره مأموران اطلاعاتی رژیم ایران را به اجرا گذاشته و مزدوران اعزامی نیروی قدس و گشتاپوی منفور دینی را از خاک خود اخراج کنند.

شورای ملی مقاومت ایران

کمیسیون امنیت و ضد تروریسم

۲۶ دی ۱۳۹۳ (۱۶ ژانویه ۲۰۱۵)
پیش بسوی قیام   سراسری ، ما بر اندازیم#  کانونهای شورشی در شهرهای ایران # 
اعتصاب واعتراض و تظاهرات#  سرنگونی رژیم  #  اتحادوهمبستگی  #نوروز _مبارک
   مرگ_بر_دیکتاتور   #IranRegimeChange 
مطالب ما را در   توئیتر @Bahar iran دنبال کنید
بر اندازیم#
#ایران #کروناویروس
#coronavirus
#COVID2019
#Iran
#سال_سرنگونی
 #قیام_تا_پیروزی
 #مجاهدین_خلق ایران


No comments:

Post a Comment