Friday, July 7, 2017

گردهمایی بزرگ مقاومت و هراس فزاینده رژیم آخوندی از اتفاق‌نظر همگانی درباره ضرورت تغییر و سرنگونی نظام
 گردهمایی بزرگ مقاومت و هراس فزاینده رژیم آخوندی از اتفاق‌نظر همگانی درباره ضرورت تغییر و سرنگونی نظام
گردهمایی بزرگ مقاومت ایران؛ ایران آزاد با هزار اشرف و ارتش آزادی – سخنرانی شخصیتهای سیاسی
سراسیمگی و ترس و نگرانی در سراپای حاکمیت پلید آخوندی از گردهمایی بزرگ مقاومت، به‌ویژه از پیام تغییر و راه‌حل سرنگونی فاشیسم مذهبی برای خاتمه تروریسم و جنگ و بحران در منطقه به نحو فزاینده‌یی ادامه دارد.

رسانه حکومتی باشگاه خبرنگاران جوان هراسان از روند تحولات منطقه و جهان می‌نویسد: دلیل این‌همه حساسیت و توجه به اجلاس سالانه مجاهدین، برگزاری آن در پاریس و یا حتی حضور تندروهای آمریکایی نبود... آنچه این‌بار آن را حائز اهمیت می‌کند اوضاع و احوال منطقه‌یی و بین‌المللی است. اوضاع و احوالی که به‌شدت تحت‌تأثیر تغییر دولت در آمریکا و جابه‌جایی در ساختار قدرت در عربستان است. جمهوری‌خواهان تندرو این‌بار در شرایطی با مجاهدین هم‌نشین شدند که دونالد ترامپ سکان ایالات متحده را به دست گرفته است. او در ماه‌های گذشته بارها ثابت کرده که فردی غیرقابل پیش‌بینی است و تدبیر اوباما را ندارد.
به همین‌خاطر اظهارات رودی جولیانی، شهردار سابق نیویورک و مشاور غیررسمی او در اجلاس اخیر اهمیت پیدا می‌کند. او با اشاره به این‌که «با قدرت‌گرفتن دونالد ترامپ سیاست آمریکا تغییر کرده و نگاه متفاوتی به مسائل جهان در واشینگتن حاکم است» ادعا کرد: «ترامپ کمک‌مان خواهد کرد مردم ایران را از سرکوبی که مدت‌هاست به آنها تحمیل شده، خلاص کنیم». «جان بولتون»، نماینده سابق آمریکا در سازمان ملل نیز در این نشست شرکت داشت و مدعی شد: «نباید به ایران اجازه داده شود تا هلال جغرافیایی از ایران تا عراق و سوریه و لبنان را کنترل کند».

بولتون در ادامه مدعی شد: «تنها راه‌حل، تغییر رژیم است.

«لیندا چاوز»، مدیر پیشین روابط‌عمومی کاخ سفید در این نشست مدعی شد: «بهترین راه‌حل در ایران جایگزین‌کردن رژیم حاکم است. جنبش شما تحت هدایت مریم رجوی، تنها جنبشی است که می‌تواند جایگزین این رژیم بشود و بنیادگرایی اسلامی را را ریشه کن کند».

روزنامه حکومتی وطن امروز (15تیرماه 96) با ابراز نگرانی از ایده «تغییر نظام» می‌نویسد: «در نشست اخیر (مجاهدین) که چند روز پیش برگزار شد، بار دیگر عربستان هیاتی را به این نشست اعزام کرد. امسال نیز بار دیگر فیصل ابراز امیدواری کرد به‌زودی نشست (مجاهدین) در تهران برگزار شود. چند روز پس از این نشست اما مشاور سابق وزیر دفاع آمریکا که در نشست اخیر (مجاهدین) در پاریس شرکت کرده است، در سرمقاله روزنامه سعودی عرب‌نیوز... مدعی شده اگر تهران به اقدامات بی‌ثبات‌کننده خود در منطقه ادامه دهد، تنها راه باقی مانده پیگیری ایده تغییر نظام ایران است...»

رسانه حکومتی اتاق خبر 24نیز نوشته است: «همزمان با سفر ظریف به فرانسه، مجاهدین میتینگی را با حضور برخی شخصیتهای سیاسی آمریکایی، اروپایی و عربی برگزار کردند که سرتاسر این میتینگ علیه جمهوری اسلامی و برای براندازی برگزار شد.

دولتمردان و دستگاه دیپلوماسی کشور به نظر می‌رسد از شرایط منطقه غافل شده‌اند و این غفلت باعث می‌شود تا دیگران در عرصه سیاسی منطقه میدان داری کنند.

مطالب مارا  در وبلاک  های انجمن نجات ایران وخط سرخ مقاومت 

No comments:

Post a Comment