۱۳۹۷ فروردین ۸, چهارشنبه

آمریکا - رژیم ایران :آسوشیتد پرس: مشابهت بمب های کنار جاده ای یمن با بمبهای عراق وبحرینآمریکا - رژیم ایران :آسوشیتد پرس: مشابهت  بمب های کنار جاده ای یمن با بمبهای عراق وبحرین 


رژیم/بمب کنار جاده ای- آسوشیتدپرس ۵  مارس 2018: «گزارش گروه کارشناسی سی.ای.آر(تحقیق تسلیحاتی جنگ) میگوید: بمبهای کنارجاده یی در یمن مشابهاتی با سایر بمبها دارد که حزب الله  در جنوب لبنان استفاده کرده و شورشگران در عراق و بحرین استفاده می کرده است. سی.ای.آر(تحقیق تسلیحاتی جنگ) ،گروهکارشناسی دیدبان گفت، ایران حداقل در ساخت آن نفوذ داشته است. تیم میشیتی رئیس سازمان سی.ای.آر(گروه کارشناسی) گفت شما دیگر نمی توانید این گزارش را رد کنید چرا که اجزای این بمبها رد پای توزیع کنندگان ایران را دارد. سازمان «میشیتی» یک گروه دیدبان مستقل است که از طرف امارات و آلمان و اتحادیه اروپا تامین مالی می شود تا تسلیحات در یمن را تحقیق کند. بمبهای قالب شده در فایبرگلاس مملو از مواد انفجاری می توانند با ارتباط رادیویی داشته و با ماشه های مادون قرمز مجهز شوند... ».

ایران #تهران #قیام_دیماه#اعتصاب #تظاهرات_سراسری #قیام سراسری  #اتحاد #آزادی#ما براندازیم #نوروز مبارک #آ#ايران    هیچ نظری موجود نیست:

پست کردن نظر