Saturday, April 28, 2018

یوناتن بت کلیا نماینده مجلس ولایت فقیه پیشاهنگ واز نزدیکان شاهزاده رضا پهلوی و رئیس آشوریان ایران و مامور اطلاعات سپاه پاسداراننوناتن بت کلیا همراه دخترش که در آمریکاست 
یوناتن بت کلیا   نماینده مجلس ولایت فقیه پیشاهنگ واز نزدیکان  شاهزاده رضا پهلوی  و رئیس آشوریان ایران و  مامور اطلاعات سپاه پاسداران

مقدمه :کسانیکه میگویند درایران شغل نیست وبرای فارغ التحصیلان کار پیدا نمیشود وکارتن خواب وگورخواب وجود دارد وبرخی هم شعار هایی  تحت  عنوان  غارت شدگان میدهند همه  عامل استکبار وضد انقلاب هستند اصلا واقعیت ها را نمی بینند اصلا شکوفایی ورشد واعتلای جمهوری اسلامی را نمی بینند یا منافق هستند ویا نفوذی وجاسوس فقط کافی است چشم تان را بازکنید واگر پرده ای جلوچشم تان را گرفته حتما درتاریکی هستید ویا خیلی در دنیای مجازی مشغولید وشمارا تلگرام واینستا گرام وتوئیتر وغیره گمراه کرده که نمی توانید این همه عدالت ورشد  وشکوفایی را ببینید.!!! آقا شاید هم پیک شادی مجاهدین شمارا گمراه کرده ویا شاید کانونهای شورشی شما را فریب دادند بله اینها همه شعارهای هماهنگ بیت ولایت وخبرگان رژیم وپشم وشیشه ورادیو حوزه سخنگویان ونوحه خوانان ولایت وامامان جمعه بازار وبرادران بسیجی وسربازان گمنام وغیر گمنام در تمام 24 ساعت شبانه روز است. اما فقط کافی است یک از هزار مهره ها وخرمهره ها وکارگزاران ریزودرشت این نظام ضدبشری وپابگور را بشناسید وسابقه  وحال آنها را کاوش کنید آنوقت به سرنگونی این نظام وسقوط محتوم آن ایمان می آورید . با مطالعه زندگی یوناتن بت کلیا که 5 دوره است نماینده مجلس وحوش ولایت فقیه است شما را به اشراف میرساند که تازه این بهترین هایش است توخود حدیث مفصل بخوان از این مجمل وبرو ببین آخوندهای دستبوس شاه که الان خرمهره های رژیم هستند چه کسانی هستند وفرنگ رفته هایی که هیچگاه درد وطن نداشتند وبرای میوه چینی وچپاول به ایران آمدند والان پستهای حساس دارند کی ها هستند .
افشا ءچهره شارلاتانی وجنایتکار یوناتن بت کلیانماینده 5 دوره مجلس ونماینده آشوریان وهزار شغل دیگر:
يوناتن بت كليا متولد1330 اروميه پنج دوره است كه نماينده مجلس رژيم ( دوره ششم تا دهم)  ميباشد. نماينده آشوريان و كلداني و دبير كل اتحاديه جهاني آشوري ها است. همچنين مديرعامل شركت انتشارات ايلونا و شركت ساختماني تهران ماگان ميباشد. وي پاي ثابت سفرها و ديدارهاي ديپلماتيك رژيم ميباشد كه جنايات رژيم را  توجيه ميكند وي به گزارش احمد شهيد نسبت به نقض حقوق بشر اعتراض كرده و مدعي شده بود رژيم ايران حقوق اقليتها را نقض نميكند
یوناتن بتکلیا نماینده آشوريان در مجلس و عضو کمیسیون عمران مجلس ميباشد وي پیش از انقلاب عضو ستاد سازمان پیشاهنگی شاه  بوده و در چند گردهمایی که فرح دیبا حضور داشت او نیز حضور داشته است. بتکلیا پس از انقلاب  ضد سلطنتی چند سالی در کنار مغازه نوارفروشی خود براي وزارت اطلاعات كار  جاسوسی وآدم فروشی ميكرد به همين دليل رییس انجمن آشوریان و سپس نماینده آشوریان در مجلس رژيم  شده است در دهه شصت به يونان پناهنده ميشود اما وزارت اطلاعات او را به ايران برميگراند و همچنان نماينده مجلس رژيم است و جنايات رژيم را توجيه ميكند . همسر و دخترانش به آمریکا پناهنده شدند و در حال حاضر نیز در آمریکا بسر میبرند و به ایران رفت و آمد دارند.

نماینده مجلس شورای اسلامی: «پیشاهنگ» سابق در کنار شاهزاده و اطلاعاتی بعدی!
یوناتن بتکلیا نماینده فعلی مجلس شورای اسلامی و عضو کمیسیون عمران مجلس پیش از انقلاب عضو ستاد سازمان پیشاهنگی بوده است.
عکس زیر  از بتکلیا در کنار شاهزاده رضا پهلوی نوشته «وی پس از عضویت در سازمان پیشاهنگی تلاش زیادی کرده تا به خاندان سلطنتی نزدیک شود و در چند گردهمایی که شهبانو فرح دیبا حضور داشت او نیز حضور داشته است


در بخشی از این گزارش آمده بتکلیا پس از انقلاب چند سالی به عنوان مخبر با دستگاه‌های امنیتی در ارتباط بوده و توانسته با ارتباطاتی که داشته در کنار مغازه نوارفروشی انتشاراتی با عنوان «ایلونا» که برگرفته از نام دختر بزرگ وی است دایر کند.
او در ظاهر نوار و کتابهای آشوری توزیع می‌کرد اما همزمان با وزارت اطلاعات جمهوری اسلامی نیز همکاری نزدیک داشته و زیر سایه‌‏ی همین خوش‌خدمتی‌ها ابتدا رییس انجمن آشوریان و سپس نماینده آشوریان در مجلس شورای اسلامی شده است.
بت کلیا در دهه‏ی شصت خورشیدی با خانوادهی خود برای فرار از ظلم و استبداد جمهوری اسلامی که بر مسیحیان ایران  صورت می‌گرفت از ایران خارج شده و به عنوان پناهجو در کمیساریایی عالی پناهندگان سازمان ملل دفتر یونان اعلام پناهندگی کرده اما وزارت اطلاعات وقت او را به ایران بازگرداند تا در دستگاه مشغول به کار شود. ولی همسر و دخترانش از طریق سازمان ملل با این کیس که مسیحیان بعد از انقلاب در نظام جمهوری اسلامی در جفا و زیر ستم قرار دارند به آمریکا پناهنده شدند و در حال حاضر نیز در آمریکا بسر میبرند و به ایران رفت و آمد دارند.
بت‌کلیا و دخترش در مجلس شورای اسلامی در سفری که در دوسه سال گذشته برای دیدار پدر به تهران داشت


محبت نیوز نوشته «تصاویری موجود است که یوناتن بت‌کلیا در حال دست‌بوسی فرح پهلوی است. لازم به ذکر است  محمدرضا شاه پهلوی ریاست عالی پیشاهنگی ایران را بر عهده داشت.» این وبسایت در چند گزارش اطلاعات بیشتری درباره این نماینده مجلس شورای اسلامی که ایران را «بهشت اقلیت‌های جهان» خوانده، منتشر کرده است.این خبر همزمان با اظهارات عبدالله جوادی آملی از مراجع تقلید بلندپایه جمهوری اسلامی منتشر شده که روز جمعه، ششم اردیبهشت، با انتقاد از وضعیت بحرانی کشور گفته «بدانیم که اگر با وجود این مشکلات ملت قیام کند همه ما را به دریا خواهد ریخت به همین جهت حواس‌تان باشد. البته بسیاری از کشور فرار کردند یا جای فرار خود را فراهم آوردند اما ما جای فرار نداریم گروهی معتقدند اشاره جوادی ‌آملی به آن مدیران و مسئولان نظام است که توانستند برای خود و خانوادهشان تابعیت یا اقامت کشورهای دیگر را اخذ کنند و یا دوتابعیتی هستند و در صورتی که نظام رو به فروپاشی برود با پولهایی که به جیب زدند از کشور فرار خواهند کرد.

                                                 

                                               بتکلیا در کنار حسن روحانیبتکلیا در کنار محمدخاتمی


بتکلیا در کنار فرماندهان سپاه ونمایندگان خامنه ای 
تهران #قیام_دیماه#اعتصاب #تظاهرات_سراسری #قیام سراسری  #اتحاد #آزادی#ما براندازیم  #آ#ايران 

مطالب مارا درتو ئیتر بنام @ bahareazady ودر وبلاک خط سرخ مقاومت  دنبال کنید.

No comments:

Post a Comment