Saturday, May 12, 2018

بازنگری دو شرکت بزرگ کشتیرانی در همکاری با رژیم ایران
بازنگری دو شرکت بزرگ کشتیرانی در همکاری با رژیم ایران


دو شرکت بزرگ کشتیرانی جهان، مائرسک لاین و ام‌ اس‌ سی اعلام کردند که پس از اعلام خروج آمریکا از برجام در همکاری خود با رژیم ایران بازنگری می‌کنند.
دفتر شرکت ام‌ اس سی در سویس روز جمعه اعلام کرد که این شرکت در حال بازنگری کارکرد، خدمات و روابط تجاری خود با رژیم ایران است تا ببیند که آیا این موارد با برنامه‌ زمانی آمریکا مطابقت دارد یا خیر.
یک منبع آگاه در زمینه کشتیرانی اعلام کرد که این شرکت از پیش، دریافت سفارش برای حمل برخی محموله‌ها را متوقف کرده است؛ محموله‌هایی که احتمال می‌رود برنامه تحریم‌های آمریکا بر آنها اثر بگذارد.
شرکت دانمارکی مائرسک لاین نیز جداگانه اعلام کرد که حمل و نقل برخی محموله‌های خاص را که در لیست تحریم‌های وزارت خزانه‌داری ایالات‌ متحده قرار دارند متوقف کرده و نمی‌پذیرد.
این شرکت در پیامی‌ آوردهاست: «حضور ما در ایران محدود است. ما تحولات را زیر نظر داریم تا تأثیر آنها را بر فعالیت‌های خودمان برآورد کنیم.
وزارت خزانه‌داری آمریکا در هفته جاری اعلام کرد که تأمین یا انتقال مستقیم و غیرمستقیم گرافیت، فلزات خام یانیمه‌پرداخت شده‌ از جمله آلومینیوم و فولاد و همچنینذغال‌‌سنگ و نرم‌افزارهای هماهنگ‌کننده فرآیند‌های صنعتی را مشمول تحریم قرار خواهد داد.
کلیه خدمات بنادر و کشتیرانی ایران و به‌ویژه شرکت ترابری دریایی ایران (IRISL) و شرکت ملی نفتکش ایران (NITC) نیز از چهارم نوامبر / ۱۳آبان‌ ماه وارد لیست سیاه تحریم‌های ایالات‌ متحده می‌شوند.
از آنجا که هر کشتی پیش از حرکت نیازمند بیمه‌‌هایگوناگون است، ایالات‌ متحده تحریم‌های جداگانه‌ای را نیز برای شرکتهای بیمه‌ای که با کشتیرانی رژیم ایران همکاری کنند در نظر گرفته است.

ما بر اندازیم#   تهران # قیام دیماه#  اعتصاب # تظاهرات#  قیام سراسری#  اتحاد

No comments:

Post a Comment