Friday, May 18, 2018

آمریکا - وزارت خارجه -هدر نائورت سخنگوی وزارت خارجه :هدر نائرت: تلاش آمریکا برای تشکیل ائتلاف ضد رژیم ایران

آمریکا - وزارت خارجه -هدر نائورت سخنگوی وزارت خارجه :هدر نائرت: تلاش آمریکا برای تشکیل ائتلاف ضد رژیم ایران


هدر نائرت سخنگوی وزارت‌خارجه آمریکا، روز پنجشنبه 27اردیبهشت گفت این کشور سخت کار می‌کند تا ائتلافی را برای مقابله با تهدیدات رژیم ایران مشابه آنچه که برای مقابله با شبه‌نظامیان داعش تشکیل داد، گردهم آورد.
وی یک جلسه توجیهی گفت: «هدف آمریکا گردهم آوردن بسیاری از کشورها از سراسر جهان با هدف خاص نگاه کردن به رژیم ایران از طریق یک دید واقعی‌تر است. نه تنها از منظر برنامه هسته‌یی بلکه از منظر تمام فعالیت‌های بی‌ثبات کننده که تنها یک تهدید برای منطقه نیستند، بلکه تهدیدی برای کل جهان به‌طور وسیع‌تر به حساب می‌آید».
هدر نائرت افزود:‌‌«مایک پمپئو، وزیر امورخارجه، تماس‌های تلفنی با همتایان خود از فرانسه، آلمان و ایتالیا داشته‌است و نگرانی‌های خود را ابراز کرده است». این نگرانی‌ها مایه تعجب این کشورها نیستند، اما وزیر خارجه به گفتگو با آنها در مورد این نگرانی‌ها ادامه خواهد داد، اما مسیر رو به جلو را نیز ادامه می‌دهد. "
سخنگوی وزارت‌خارجه آمریکا گفت که اولین سخنرانی سیاست خارجی در مورد " رژیم ایران و راه پیش رو " خواهد بود.
هدر نائرت گفت که در اوایل این هفته، وزارت امور خارجه میزبان حدود ۲۰۰سفیر بود که در آنجا چندین دستیار وزیر آمریکایی درباره " نگرانی‌های واقعی و جدی ما در مورد فعالیت بی‌ثبات کننده رژیم ایران" با آنها گفتگو کردند.

ما بر اندازیم#   تهران # قیام دیماه#  اعتصاب # تظاهرات#  قیام سراسری#  اتحاد

No comments:

Post a Comment