Wednesday, June 27, 2018

ظریف به نمایندگان اصولگرای مجلس: امریکائیها برداشت علیه ما را از مجاهدین خلق می گیرندظریف به نمایندگان اصولگرای مجلس: امریکائیها برداشت علیه ما را از مجاهدین خلق می گیرند


خبرگزاری تسنیم
سخنگوی فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس جزئیات نشست مشترک اعضای این فراکسیون با وزیر امور‌ خارجه را تشریح کرد.
سیدحسین نقوی‌حسینی سخنگوی فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری تسنیم، با اشاره به جلسه صبح امروز(چهارشنبه ۶ تیر) هیئت رئیسه این فراکسیون، اظهار داشت: جلسه امروز فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای‌اسلامی با حضور محمدجواد ظریف وزیر امورخارجه تشکیل شد.هدف از این نشست بررسی آخرین وضعیت برجام و حوزه دیپلماسی بود.
وی افزود: در ابتدای جلسه نمایندگان اظهارنظر کردند و در خصوص آخرین وضعیت برجام، مذاکره با اروپایی‌ها، تعیین تکلیف آخرین شرایط در حوزه دیپلماسی، ضرورت حفظ همبستگی در جهت حفظ منافع ملی، اصرار آمریکایی‌ها در دشمنی، خصومت علیه ملت و کشور ایران، حرکت با محوریت رهبری مقام معظم رهبری وجلوگیری از اختلاف افکنی در حوزه سیاست خارجی نکاتی را مطرح کردند.
سخنگوی فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس گفت: در ادامه این جلسه محمدجواد ظریف گفت گروه‌هایی پس از روی کار آمدن ترامپ آنقدر هزینه کردند تا ایران و دشمنی با ایران در دستورکار ترامپ و دولت وی قرار گیرد، آمریکا از ابتدا با انقلاب، نظام و ملت ما دشمنی داشته، دارد و خواهد داشت. جمهوریخواه و دموکرات هم ندارد، بلکه روش‌های آن‌ها متفاوت است. برداشت آمریکایی‌ها این است که می‌توانند علیه نظام جمهوری اسلامی ایران اقدام کنند و این برداشت را از منافقین دریافت می‌کنند. بولتون در مجامع منافقین حضور می‌یابد، سخنرانی می‌کند، پول می‌گیرد، بولتون حقوق‌بگیر منافقین است. تیم حاکم در آمریکا معتقد است که می‌تواند بدون جنگ به اهداف خود برسد، رژیم صهیونیستی نیز با جمهوری اسلامی ایران مشکل دارد.
وی همچنین به دیگر محورهای اظهارات وزیر امور خارجه در این جلسه اشاره کرد و گفت: ترامپ برای خروج از برجام حتی از مسیر خود برجام نرفت، بلکه مسیری خارج از مسیر قانونی را طی کرد که نشانگر برداشت خاص خود آن‌ها از مسائل داخلی کشور است. باید این تصور آمریکایی‌ها را نابود کنیم و به شکلی حرکت کنیم که آمریکایی‌ها بفهمند ایران استوار است و در مقابل توطئه‌ها می‌ایستد. لذا نباید با پمپاژ ناامیدی مردم را از نظام و مسئولان نظام ناامید کرد، زیرا آمریکایی‌ها در این شرایط امیدوار می‌شوند، باید با این تفکر مقابله و جهت‌گیری را عوض کرد.


مطالب   مارا در وبلاک خط سرخ  مقاومت ودر توئیتربنام @bahareazady   دنبال کنید
ما بر اندازیم#   تهران # قیام دیماه#  اعتصاب # تظاهرات#  قیام سراسری#  اتحاد

No comments:

Post a Comment