Wednesday, July 25, 2018

” تو چه دانی علم تفسیر و لغات ” : امیر کارگر” تو چه دانی علم تفسیر و لغات ” : امیر کارگر


سخنی پیرامون جلسۀ پمپئو ، وزیر امور خارجۀ آمریکا
حتماً شما هم صحبتهای آقای پمپئو،وزیر امورخارجۀ آمریکا را شنیده اید.به همین دلیل ازتکرار آن خودداری کرده وفقط به چند موضوع اساسی درحاشیۀ آن میپردازم. گزارش خبرگزاریهای معتبر جهان نشان دهنده اتفاق نظر تحلیلگران آنان در برداشت ها و تفسیرهایشان از سخنرانی پمپئو در رابطه با مردم و رژیم ایران می باشد . تیتر صفحۀ اول خبری اکثر آنها با جملاتی مانند ، حاکمیت مافیایی و یا رژیم تروریستی و از این قبیل ، تزئین شده است . نقل قول ها ، همه حاکی از گرگ بودن اصلاح طلبان در لباس میش ، دزد و فاسد بودن سران ارگانهای رژیم و از جمله خامنه ای وسرکوب مردم توسط نیروهای نظامی حکومت و در یک کلام تغییر ( سرنگونی تمامیت رژیم ) توسط مردم می باشد .
بطور خلاصه ، تمام صحبتهای وزیر پمپئو ، گوشه ای از صحبت های سالیان دراز مقاومت ایران و مبارزان راه آزادی می باشد ، که به یُمن خون ها و تحمل رنج ها و شکنجه های رشیدترین و آگاهترین فرزندان مردم ایران و واژگون شدن میز مماشات ، امروزبه لحاظ بین المللی رسمیت پیدا کرده است .
جای رضا پهلوی و دوستداران رژیم در این جلسه
پر واضح است که در میان صحبت های وزیر پمپئو ، نمی توان جایی برای رضا پهلوی بعنوان وارث دیکتاتوری سلطنتی و یا لابی های رژیم که همیشه دل به جناحی از حاکمیت و یا نیروهای سرکوبگر و جنایتکاری مانند سپاه و بسیج و ارتش ضد مردمی ادغام شده در آنها بسته اند را پیدا کرد . شاید به همین دلیل است که هر دو دسته مشترکاً ، اما با شیوه هایی گوناگون توسط اطلاعیه ها و مصاحبه هایشان ، مثل همیشه با لگدی به عظما ، دلبستگی و امید خود را به جناح جنایتکاری از رژیم اعلام کردند . مطمئناً در جریان اطلاعیه و امضای اعضای نایاک و فرستادگان وزارت اطلاعات در خارج قرار گرفته اید . ذیلاً توجه شما را به چشمک و چراغ و نیازهای شورای دست ساز رضا پهلوی و وزارت اطلاعات آن نیز جلب می کنم :
برداشت رضا پیرزاده ، سخنگوی شورای دست ساز شاه و شیخ از صحبتهای پمپئو !
موقعش است که پیامی بفرستیم به نیروهای مسلح در درون ایران ، به ارتش ایران ، به ارتش ملی ایران (!؟) ، سپاه پاسداران و بسیج که هر چه زودتر این نیروها ، چون اونهام دارن لطمه می بینن ، اونهام میدونن که این سیستم جمهوری اسلامی کاملاً فاسد ، کاملاً به بن بست رسیده و در تمام زمینه هاش شکست خورده ، موقعش واقعاً رسیده که به مردم بپیوندند و از مردم دفاع بکنند ، از حقوق مردم دفاع کنند همانطوری که در ۸ سالی که در جنگ ایران وعراق ازمرز و بوم ایران دفاع کردند الان موقعش رسیده که با ….( در این جا دیگر صدای مصاحبۀ ایشان با صدای امریکا قطع می شود ).
نتیجه :
نتیجه را با یک بیت از مثنوی زیبای ” مدح و قدح ” از ملک الشعرای بهار در خطاب به دارو دستۀ لمپن و موج سوار شاه و شیخ و وابستگان استعمار، به عرض می رسانم :
تو چه دانی علم تفسیر و لغات
خر چه داند قدر حلوای نبات
امیر کارگر
۲۴ جولای ۲۰۱۸

مطالب   مارا در وبلاک خط سرخ  مقاومت ودر توئیتربنام @bahareazady   دنبال کنید
ما بر اندازیم#   تهران # قیام دیماه#  اعتصاب # تظاهرات#  قیام سراسری#  اتحاد

No comments:

Post a Comment