Sunday, August 5, 2018

آمریکا هشدار جدیدی به اروپا صادر می کند : به تجارت با ایران پایان دهید یا با تحریم های سخت مواجه شوید

آمریکا هشدار جدیدی به اروپا صادر می کند : به تجارت با ایران پایان دهید یا با تحریم های سخت مواجه شوید

سایت واشنگتن فری بیکن ۱۱/۵/۹۷ : « بنا‌ به‌گفته مقامات ارشد متعدد آمریکا که به شرط ناشناس ماندن با واشنگتن فری بیکن در مورد تلاشهای دیپلماتیک برای فشار به اروپا در مورد ایران صحبت می‌کردند، کنگره و دولت ترامپ هشدار شدیدی را به شرکای اروپایی صادر کرده‌اند که: ..تنشهای دیپلماتیک بر سر تحریمهای جدید پیش از نوامبر تشدید شده است زمانی که دولت ترامپ انتظار دارد تحریمهای کاملی علیه ایران اجرا شود که ممکن است روابط تجاری ایران را با اروپا درهم کوبیده و به منابع مالی این رژیم هرچه بیشتر فشار آورد..مقامات ارشد آمریکا که این تلاش ها را برای فشار به شرکای اروپایی به ‌خاطر روابط تجاری شان با ایران هدایت می ‌کنند به فری بیکن گفتند دولت ترامپ در تحریم کسانی که این تحریمهای جدید را نقض کنند تردید نخواهد کرد و به نهادهای بانکی بین‌المللی و حتی بانک ‌های مهم آمریکایی هشدار می ‌دهد که ممکن است اگر تبعیت نکنند تحریم شوند.. گرندل و سایر دیپلمات های آمریکایی از شرکای اروپایی‌مان می‌خواهند که کمک کنند تا که جریان پول به این رژیم را متوقف کنند زیرا که برای فعالیتهای شرورانه استفاده می ‌کند.متحدان دولت در کنگره به تقویت این تلاش‌ ها کمک کرده‌اند. ..
در این نامه آمده است اول این‌که این قوانین در راستای تعهدات دولتهای شما برای تعمیق همکاری برای مقابله با برنامه مشکوک بالستیک ایران و فعالیتهای بی ‌ثابت کننده ایران است.ثانیاً آنها طی چندین سال با اکثریت دو حزبی از جمله در برخی موارد با اجماع آرا در سنا و کنگره تصویب شده که متعهد به تضمین اجرای آن می باشند..  منابع ارشد کنگره که روی این موضوع کار می ‌کنند و با فری بیکن صحبت کردند گفتند تصمیم روشن است: اروپا باید میان آمریکا و ایران انتخاب کند.. یک مقام اشد وزارت خزانه‌داری که به ‌درخواستهای فری بیکن در مورد اقدامات مربوط به تحریمهای آینده صحبت می‌کرد گفت دولت نمی تواند در مورد اقدامات احتمالی مشخصاً صحبت کند ولی به طیف گسترده‌یی از دستورالعمل تحریمها اشاره کرد که اخیراً توسط دولت صادر شده است.انتظار می‌رود تحریمهای کاملی علیه ایران در ۴نوامبر با طیفی از اقدامات جدید که انتظار می ‌رود اوایل این ماه باشد مجدداً به اجرا در آید. تحریمهای جدید نه تنها ایران و عملیاتهای جهانی تروریسم آن را بلکه همچنین سیستم‌های مالی بین‌المللی مانند سوئیفت یا انجمن تبادلات مالی بین بانکی که تأمین کننده عمده سرویسهای مالی جهانی است را زیر ضرب می‌ برد.
به رهبران آمریکایی و اروپایی در مورد سوئیفت گفته خواهد شد که آنها نیز از تحریمهای جدید اگر که به تسهیل تجارت با ایران ادامه دهند در امان نخواهند بود

مطالب   مارا در وبلاک خط سرخ  مقاومت ودر توئیتربنام @bahareazady   دنبال کنید

قیام سراسری مرداد 97 ما بر اندازیم#   تهران # قیام دیماه#  اعتصاب # تظاهرات#  سرنگونی #  اتحاد

No comments:

Post a Comment