Wednesday, September 26, 2018

پیامهای همبستگی نمایندگان سنا و کنگره آمریکا با گردهمایی جوامع ایرانیان در آمریکاپیامهای همبستگی نمایندگان سنا و کنگره آمریکا با گردهمایی جوامع ایرانیان در آمریکاگردهمایی جوامع ایرانیان در آمریکا
با حضور شخصیت‌های برجستهٔ آمریکایی و بین‌المللی
در حمایت از قیام و مقاومت سازمان‌یافته مردم ایران
نیویورک – ۳۱شهریور ۱۳۹۷

در گردهمایی جوامع ایرانیان در نیویورک که در آستانه برگزاری اجلاس مجمع عمومی ملل ‌متحد با حضور شخصیت‌های برجستهٔ آمریکایی و بین‌المللی، در حمایت از قیام و مقاومت سازمان‌یافته مردم ایران برگزار شد، شماری از اعضای برجسته سنا و کنگره آمریکا طی پیامهایی همبستگی خود را ابراز کردند.

پیام سناتور بن کاردین
عضو برجسته کمیته روابط خارجی سنای آمریکا
به گردهمایی جوامع ایرانیان در نیویورک
دوستان عزیز،
به همه آنهایی که در گردهمایی حمایت از قیام ایران در نیویورک که توسط سازمان جوامع ایرانی مقیم آمریکا برگزار شده، شرکت دارند سلام می‌کنم.
موضوع برنامه امسال، مسیر آزادی – آلترناتیو دموکراتیک، نشان‌دهنده طرحی مشخص برای ایرانی با عدالت بیشتر است.
در دهه‌های اخیر، مردم ایران متحمل تجاوز به حقوق و آزادی پایه‌یی خود، شده‌اند.
در موضوعات برجسته این برنامه، هم‌چنانکه مردم ایران برای آزادی تلاش می‌کنند، هنوز کار زیادی هست که باید انجام شود. سا ستایش از تلاشهای شما، آرزومندم که مسیرتان به تحقق آزادی راه ببرد.

پیام سناتور جان بوزمن
رئیس زیرکمیته ساختار نظامی و سربازان
در کمیته تخصیص بودجه سنا
دوستان عزیز،
با سپاس بسیار از دعوت شما،
من از تلاشهای مردم ایران برای ایجاد تغییر و برقراری دموکراسی در کشورشان، حمایت می‌کنم.
من از افزایش نقض حقوق‌بشر در ایران بسیار آزرده هستم و از مردم ایران در به‌دست آوردن صلح، حمایت می‌کنم. ایالات متحده در کنار مردم ایران در مبارزه‌شان علیه تروریسم در خاورمیانه و تلاشهای حکومت ایران برای ساختن تسلیحات هسته‌ای، می‌ایستد.
با قدردانی از تلاش شما برای حقوق بشر،آزادی و دموکراسی و برقراری حاکمیت قانون،، من به ادامه دیالوگ با شما، چشم دوخته‌ام و بهترین آرزوها را برای گردهمایی شما در نیویورک دارم.

پیام سناتور کرستن جیلیبراند
عضو کمیته قوای مسلح از حزب دموکرات
بهترین آرزوهایم را برای این‌که برنامه شما موفقیت‌آمیز باشد می‌فرستم. من تماماً از تلاش‌های شما حمایت می‌کنم و از جامعه ایرانیان مقیم آمریکا و کاری که شما انجام می‌دهید الهام می‌گیرم.


پیام الیوت انگل
رئیس دموکراتها در کمیته خارجی کنگره آمریکا
به همه شرکت‌ کنندگان در گردهمایی شما سلام می‌کنم و از تلاشهای شما برای تحقق یک ایران آزاد سپاسگزارم.
من از نزدیک تظاهراتی را که در ایران رخ می‌دهند دنبال می‌کنم که پیامی بسیار الهام‌بخش به همراه دارد. مردم دیگر تحمل این اوضاع را ندارند.
هزینه کردن ثروتهای مردم ایران برای تأمین مالی مزدوران تروریست رژیم در خارج ایران دیگر بس است.
این‌که مردم نتوانند حتی هزینه مایحتاج اولیه خود را تأمین کنند دیگر بس است.
ریال سه چهارم ارزش خود را امسال از دست داده و دانشجویان ایرانی به‌خاطر کاهش توان مالی از تحصیل باز می‌مانند
تحمل این اوضاع برای مردم ایران دیگر کافیست. مردم ایران باید بدانند که مردم آمریکا در کنار آنها هستند. و مقامات آمریکا و کنگره ایالات متحده با آنها هستند.


پیام ایلیانا رز لهتینن
رئیس زیرکمیته خاورمیانه و شمال آفریقا
در کمیته خارجی کنگره

موفقیت شما در برگزاری این گردهمایی را تبریک می‌گویم،
در راستای خنثی شدن طرح رژیم ایران علیه گردهمایی ایران آزاد در پاریس و محکومیت اخیر دو جاسوس رژیم ایران در آمریکا، این یک فرصت فوق‌العاده است که اراده شما را در برابر خشونت رژیم نشان می‌دهد و متعهد بودن شما به یک ایران آزاد را به دنیا اثبات می‌کند. من خیلی مفتخرم که امضاکننده قطعنامه ۱۰۳۴هستم که در آن همراه با بسیاری از همکارانم در حمایت رژیم ایران از تروریسم را محکوم می‌کنیم و خواهان به‌رسمیت شناختن حقوق شما در مبارزه برای آزادی و دموکراسی هستیم.
من در مبارزه‌تان برای آینده ایران نو و دموکراتیک، در کنار شما ایستاده‌ام. آینده‌ای که همه ایرانیان بتوانند از حقوق انسانی خدادادی خود برخوردار باشند. من از سیاست اخیر دولت آمریکا در قبال رژیم ایران، که برای پایان دادن به فعالیتهای فاسد و شرورش فشار وارد می‌کند، دلگرم هستم و برای شما بهترین آرزو ها را دارم.


پیام قاضی تد پو
رئیس زیرکمیته تروریسم در کنگره آمریکا
تغییر اساسی در ایران در حال رخ دادن است.
هزاران ایرانی در خیابانهای ایران هستند و خواستار این هستند که صدایشان شنیده شود.
ما در کنگره آمریکا به پیام شما برای آزادی گوش می‌دهیم و از آن حمایت می‌کنیم.
پیام شما و آنهایی که در سراسر ایران تظاهرات می‌کنند، پیام صلح است.
اما پاسخ رژیم هم‌چنان خشونت است. همین چند ماه پیش بود که رژیم ایران تروریستهایش را برای ساکت کردن شما اعزام کرد. اما شما می‌دانید که تغییر از طریق ایستادگی، اتحاد و شجاعت علیه رژیم، ایجاد می‌شود. من با شما در این مسیر همراه هستم.
من و همکارانم در کنگره سخت مشغول این تلاش هستیم که فراخوان برای آزادی ایران در سیاست آمریکا را مورد پذیرش قرار دهیم. قانونی دارد در کنگره به ثبت می‌رسد که عوامل رژیم را که به‌طور وحشیانه به تظاهر کنندگان حمله می‌کنند و افرادی را که شجاعت بخرج می‌دهند و برای آزادی ایران به‌پامیخیزند هدف قرار می‌دهد.
ما متوقف نخواهیم شد و همراه با شما و با حمایت از شما، رژیم را به پای میز عدالت خواهیم کشاند و روزی باهم در یک ایران آزاد قدم خواهیم زد.

تام مک کلینتاک نماینده کنگره آمریکا: روز ۲۶سپتامبر، شورای امنیت ملل ‌متحد برای رسیدگی به اقدامات وحشیانه و بی‌ثبات کننده رژیم ایران، جلسه دارد. گردهمایی شما یک پیام قوی به سازمان ملل و جهان درباره تلاش بی‌وقفه شما در جهت برقراری امنیت برای مردم ایران و صلح منطقه، می‌رساند.
در ماه ژوئیه امسال، من قطعنامه کنگره ۱۰۳۴را ارائه کردم که حق مردم ایران و مبارزه آنها برای برقراری یک ایران آزاد و یک جمهوری مبتنی بر جدایی دین و دولت و غیرهسته‌یی را به‌رسمیت می‌شناسد. به‌رغم اختلافهای حزبی، این قطعنامه را تا کنون تقریباً ۶۰امضاء کننده، از هر دو دموکرات و جمهوریخواه امضا کرده‌اند.
این قطعنامه طرح ترور رژیم ایران را محکوم می‌کند و آژانس‌های دولتی ایالات متحده را فرا می‌خواند تا با متحدان اروپایی خود برای شناسایی و به عدالت کشاندن مقامات رژیم ایران، تلاش کنند.

مایک کافمن، نماینده کنگره آمریکا: رژیم ایران به تأمین مالی تروریسم، سرکوب مخالفان و مقابله با حقوق مدنی مردم، ادامه می‌دهد. با گردهم آوردن ایرانیان در چنین گردهماییهایی، شما نشان می‌دهید که تا تغییر واقعی برای یک ایران آزاد رخ نداده است، نباید آرام بگیریم.
من به کار در کنگره ایالات متحده آمریکا برای مقابله با نفوذ رژیم ایران و حمایتش از تروریسم در سراسر جهان، متعهد هستم. من به حمایت از تلاشها برای افزایش تحریم علیه رژیم و سپاه پاسداران، ادامه می‌دهم

برد شرمن نماینده کنگره آمریکا: امروز که شما در نیویورک ۲۰۱۸جمع شده اید، این پیام قوی ارسال می‌کنید که تهدیدها صدای شما را سرکوب نمی‌کند. تلاشهای شما برای یک ایران مبتنی بر جدایی دین و دولت، غیرهسته‌یی و دموکراتیک ادامه دارد. همزمان، مردمی که در ایران هستند هم دارند صدای خودشان را می‌رسانند ما با ایرانیان شجاعی که برای آینده جدید مبارزه می‌کنند، ایستاده‌ایم.

جودی چو، نماینده کنگره آمریکا: من با مردم ایران که شجاعانه برای آزادی در مقابل حکومت مستبد مذهبی و ظالم، مبارزه می‌کنند، ایستاده‌ام، همزمان با این‌که روحانی، رژیم ایران را در سازمان ملل نمایندگی می‌کند، شما واقعیت جنایتهای داخلی و بین‌المللی این رژیم را به دنیا نشان می‌دهید. مردم ایران شایسته این هستند که از رفتار قهر آمیز و سلطه آخوندهای حاکم بر ایران آزاد شوند.

ویلیام لیسی کلی، نماینده کنگره آمریکا: من با افتخار در کنار مردم ایران ایستاده‌ام که تحت اسارت رژیم ظالمی هستند که زنان، اقلیتهای مذهبی، و مدافعان حقوق‌بشر را سرکوب می‌کند. حکومت ایران به گسترش خشونت و بنیادگرایی به سراسر جهان ادامه می‌دهد. رهبران فاسد و ظالم این رژیم باید مورد حسابرسی قرارگیرند. ایران به‌زودی آزاد خواهد شد.

پال گوسار –نماینده کنگره آمریکا: قدردانی خودم را به تعهد شما برای تغییر رژیم ایران، ابراز کنم. مردم ایران تحت سرکوب و ظلم قرار دارند و رنج می‌برند آنان مشتاق آزادی هستند. جهان مبارزه مردم ایران را نظاره می‌کند

بری لادرمیلک نماینده کنگره آمریکا: مدت‌هاست که من از (برقراری) یک ایران آزاد، دموکراتیک و غیراتمی دفاع کرده‌ام و می‌دانم که شما و مردم ایران تغییر واقعی را محقق خواهید کرد. مسیر شکوفایی توسط کسانی هموار می‌شود که حاضرند برای هدفی والاتر فدا کنند و ما در کنار شما هستیم.

مطالب   مارا در وبلاک خط سرخ مقاومت   ودر توئیتربنام @bahareazady   دنبال کنید

پیش بسوی قیام  سراسری ، ما بر اندازیم#   شهرهای ایران   اعتصاب # تظاهرات

سرنگونی #  اتحادوهمبستگی     مرگ_بر_دیکتاتور   #IranRegimeChange

No comments:

Post a Comment