Saturday, October 6, 2018

فراخوان شخصیتهای اروپایی و آمریکایی به اقدام قدرتمند اروپا علیه تروریسم رژیم ایران/ گزارش العربیه گزارش العربیه


فراخوان شخصیتهای اروپایی و آمریکایی به اقدام قدرتمند اروپا علیه تروریسم رژیم ایران/ گزارش العربیه

گزارش العربیهدر پی تعطیلی برخی مراکز رژیم ایران توسط فرانسه و مسدود شدن حسابهای وزارت اطلاعات ایران به‌دلیل دست داشتن تهران در تلاش برای انفجار در گردهمایی اپوزیسیون ایران در پاریس در اواخر ژوئن گذشته، چند تن از سیاستمداران و کارشناسان اروپایی به افزایش اقدامات اروپایی علیه تروریسم رژیم ایران فراخوان دادند.
تلویزیون العربیه ۱۳مهر۹۷
روز پنجشنبه کنفرانسی در بروکسل تحت عنوان «موج جدید‌ تروریسم رژیم ایران ـ واکنش اروپا و آمریکا» برگزار شد. خاطرنشان می‌شود که این کنفرانس را کمیته بین‌المللی در جستجوی عدالت ترتیب داده بود.
شرکت‌ کنندگان جامعه جهانی را به پایان دادن به سکوت در برابر تروریسم رژیم ایران در غرب و حمایت از اعتراضات مردمی علیه رژیم دیکتاتوری ایران فراخواندند.
آلخو ویدال کوادراس رئیس کمیته بین‌المللی در جستجوی عدالت و نایب‌رئیس پارلمان اروپا در سالهای (۱۹۹۹ـ ۲۰۱۴) گفت: طرح تروریستی بمب‌گذاری در همایش اپوزیسیون ایران توسط وزرات اطلاعات رژیم ایران طراحی شده بود.
از سویی رابرت توریسلی از اعضای مجلس سنای آمریکا طی سالهای (۱۹۹۷ـ ۲۰۰۳) گفت: فعالیتهای تروریستی رژیم ایران در غرب، واکنش رژیم در قبال فشارهای بین‌المللی و همچنین ناتوانی آن در مقابل اعتراضات مردمی در داخل کشور است.

پیام مریم رجوی به کنفرانس بروکسل

به نوبه خود مریم رجوی رئیس‌جمهور منتخب شورای ملی مقاومت ایران با یک پیام ویدئویی در این کنفرانس شرکت کرد. وی گفت: آخوندهای حاکم بر ایران با تروریسم می‌خواهند جهان را به‌ سکوت و تسلیم بکشانند ولی پاسخ آنها قاطعیت است.
او خاطرنشان کرد که قیام و جنبش اعتراضی در ایران ادامه دارد. اقتصاد رژیم فروپاشیده و پول رسمی کشور چهار پنجم ارزش خود را از دست داده است. در سطح بین‌المللی نیز دو تحول مهم رژیم ولایت فقیه را در بن‌بست قرار داده است یکی پایان سیاست مماشات با استبداد دینی و دیگری تشدید تحریم‌ها.
رجوی گفت:‌ آخوندها با تروریسم می‌خواهند از جامعه جهانی ‌باجگیری ‌کنند. به‌طوری که به‌ کاهش برنامه موشکی خود تن نمی‌دهند و به‌جای آن تروریسم را گسترش می‌دهند.
وی اروپائیها را به مقابله را این رژیم فراخواند و گفت: سفارت‌خانه‌های رژیم را، که مراکز شناخته شده جاسوسی و تروریسم است، تعطیل کنید. با شرکتهای سپاه پاسداران و ستاد اجرایی خامنه‌ای معامله نکنید. هر معامله‌یی با این‌ نهادها کمک به‌ تأمین مالی تروریسم است. در مقابل اعدام و شکنجه زندانیان ایران و نقض گسترده حقوق‌بشر مردم ایران سکوت نکنید و مسئولان جنایت علیه بشریت در ۴۰سال گذشته در ایران را به عدالت بسپارید!

مواد انفجاری رژیم ایران شبیه مواد انفجاری داعش

محمد محدثین مسئول کمیسیون خارجه شورای ملی مقاومت ایران (NCRI) در سخنرانی خود گفت:‌ مواد منفجره بکار گرفته شده توسط دیپلمات رژیم ایران برای انجام انفجار در گردهمایی اپوزیسیون، همان موادی است که داعش طی سالهای گذشته در حملات پاریس مورد استفاده قرار داد.
محدثین به اخراج همه جاسوسان و مزدوران رژیم ایران از اروپا و گنجاندن وزارت اطلاعات ایران در لیستهای تروریستی و مسدود نمودن حسابهایش در اروپا فراخواند.
به نوبه خود لرد کارلایل از انگلستان، نویسنده کتاب «جلوگیری از تروریسم و بنیادگرایی خشن» خاطرنشان کرد: «تروریسم دولتی رژیم ایران» اساساً بر روی بسیج شیطان‌سازی علیه اپوزیسیون متکی است. وی افزود: شکبه تروریستی مورد حمایت رژیم ایران از ۱۱سپتامبر ۲۰۰۱نقشی جدی در عملیات تروریستی در انگلستان داشته است.
کارلایل گفت: زمان آن رسیده که اتحادیه اروپا صدای خود را علیه تروریسم رژیم ایران و حملات سایبری او در اروپا بلند کند.
از سویی سفیر جولیو ترتزی وزیر خارجه سابق ایتالیا گفت: تروریسم دولتی رژیم ایران موضوعی علیه وحدت و کیان اتحادیه اروپاست و این رژیم خطری بزرگتر از داعش را ایجاد می‌کند.
کلود مونیکه رئیس اجرایی مرکز اروپایی اطلاعات و امنیت گفت: دلایلی واقعی در مورد دست داشتن رژیم ایران در عملیاتهای تروریستی در اروپا وجود دارد و تروریسم یکی از ابزارهای سیاست خارجی ایران است.
وی خاطرنشان کرد که رژیم ایران گروگانهای فرانسوی را ربود و زندانی کرد. او افزود: در سال ۱۹۹۵و ۱۹۹۶این رژیم ۱۲عملیات انفجار را انجام داد که موجب قربانی شدن بیش از ۴۰نفر گردید.
او تأکید نمود که در سال ۱۹۸۰یک لبنانی مزدور سپاه پاسداران به‌نام انیس نقاش شاپور بختیار (آخرین نخست‌وزیر دوران شاه) را با فتوای خمینی ترور کرد.
همچنین افزود: ما شاهد یک بمب‌گذاری در بوئنوس‌آیرس بودیم که موجب انفجار مرکز یهودیان در آرژانتین شد. این عملیات تروریستی اتفاقی نبود بلکه از سوی شبکه‌های رژیم ایران که بدین منظور ایجاد شده بودند طراحی شده بود.


مطالب   مارا در وبلاک خط سرخ مقاومت   ودر توئیتربنام @bahareazady   دنبال کنید

پیش بسوی قیام  سراسری ، ما بر اندازیم#   شهرهای ایران   اعتصاب # تظاهرات

سرنگونی #  اتحادوهمبستگی     مرگ_بر_دیکتاتور   #IranRegimeChange

No comments:

Post a Comment