Monday, October 29, 2018

سقوط کشتی ایران در مسابقات جهانی! چرا؟ درگفتگو با پهلوان مسلم اسکندرفیلابیسقوط کشتی ایران در مسابقات جهانی! چرا؟ درگفتگو با پهلوان مسلم اسکندرفیلابی


سقوط کشتی ایران در مسابقات جهانی در بوداپست،  در دو رشته آزاد و فرنگی  باعث شگفتی همگان شد . نتایج آن تنها سه مدال برنز برای رشته آزاد بود، و در رشته فرنگی هم تا الان در رده چهاردهم جهان قرار گرفته است . این در حالی است که ایران در رشته کشتی همیشه از پیشگامان جهانی بود و نام‌آوران زیادی از جمله جهان پهلوان تختی را داشت، به همین مناسبت پهلوان مسلم اسکندر فیلابی قهرمان نامدار کشتی ایران و مسئول کمیسیون ورزش شورای ملی مقاومت ایران درگفتگویی با شبکه تصویری ایران آزادی به این موضوع پرداخته و به سئوالات پاسخ میدهد.
مسلم اسکندر فیلابی: خیلی ساده است رئیس فدراسیون کشتی اعلام کرد که اینها برای ۵ نفر بودجه دادند اینها ۱۰ نفر را به مسابقات آوردند، آخر ۵ نفر هتل، غذا، امکانات می‌خواهند، شما چطور بودجه کمی برای این‌ها می‌گذارید؟ در حالیکه این‌ها نمایندگان جوانان مردم ایران هستند، این‌ها کسانی هستند که مردم ایران خواهان پیشرفت آنها هستند، شما اگر بودجه مملکت را خرج تروریسم می‌کنید، چرا خرج قهرمانان ورزشی‌تان نمی‌کنید؟ چرا فدراسیون‌ها نباید بودجه داشته باشند؟ این پس دلیلش این است، برای همین رئیس فدراسیون استعفا داد، که بعداً بقیه قبول نکردند و قرار شد سر کارش باشد، یعنی عدم حمایت دولت از ورزش و ورزشکاران.

کلیپ کنفرانس


مطالب   مارا در وبلاک خط سرخ مقاومت   ودر توئیتربنام @bahareazady   دنبال کنید

پیش بسوی قیام  سراسری ، ما بر اندازیم#   شهرهای ایران   اعتصاب # تظاهرات

سرنگونی #  اتحادوهمبستگی     مرگ_بر_دیکتاتور   #IranRegimeChange

No comments:

Post a Comment