Monday, January 7, 2019

اطلاعیه نمایندگی شورای ملی مقاومت در نروژ - توطئه‌های وزارت اطلاعات و سفارت آخوندها و عوامل و مزدورانشان


اطلاعیه نمایندگی شورای ملی مقاومت در نروژ - توطئه‌های وزارت اطلاعات و سفارت آخوندها و عوامل و مزدورانشانتوطئه‌های تروریستی رژیم آخوندی در اروپا در سال ۲۰۱۸ که توسط دیپلماتها و سفارتهای فاشیسم دینی حاکم بر ایران سازمان داده شده است، بازنگری در روابط دیپلماتیک با این رژیم را هر چه ضروری‌تر ساخته است. در سال ۲۰۱۸ توطئه‌های تروریستی این رژیم کشورهای آلبانی، فرانسه، بلژیک، آلمان، هلند، نروژ و دانمارک را در بر گرفت. در همین سال یک دیپلمات تروریست رژیم در آلمان دستگیر و تحویل قضاییه بلژیک شد، سفیر رژیم در آلبانی و رئیس ایستگاه وزارت اطلاعات در این کشور و سه دیپلمات تروریست دیگر رژیم ایران از فرانسه و هلند اخراج شدند.

تحولات سال ۲۰۱۸ نشان داد که رژیم آخوندی و سفیر و دیپلماتهایش در نروژ، بیشترین سوء‌استفاده را از سفارت و امکانات دیپلماتیک برای پیش بردن اهداف تروریستی و جاسوسی خود به‌عمل می‌آورند. جازدن دو مأمور به نامهای بهاره حیدری و محمد داوود زاده زیر عنوان پناهنده، به‌دام انداختن وزیر شیلات نروژ از طریق همین زن مأمور و بردن وزیر به ایران و تخلیه اطلاعاتش از طریق تلفن موبایل دولتی در این شمار است. نمایندگی شورای ملی مقاومت در این خصوص خواستار بازگشایی یک پرونده قضایی در نروژ است.
نمایندگی شورا همچنین بر ضرورت و فوریت وارد کردن وزارت اطلاعات آخوندها در لیستهای تروریستی و محاکمه و مجازات و اخراج مأموران و مزدوران فاشیسم دینی از نروژ و دیگر کشورهای اروپایی و به‌ویژه لغو پناهندگی مزدوران و مرتبطان رژیم تأکید می‌کند. مأموران و مزدوران فاشیسم دینی در نروژ و کسانی که تحت هر عنوان، مستقیم یا غیرمستقیم در ارتباط با رژیم ایران قرار دارند و به‌نحوی از انحاء با آن همکاری می‌کنند و در عین‌حال عنوان پناهجویی یا پناهندگی را یدک می‌کشند، سزاوار برخورداری از حق پناهندگی نیستند. آنها مجرمانی هستند که امنیت پناهندگان واقعی و مخالفان ایرانی را به‌خطر می‌اندازند، حیثیت و حق پناهندگی ایرانیان آزاده و شریف را مخدوش می‌کنند و همچنین تهدیدی برای امنیت کشور میزبان و شهروندان آن هستند. فاکتها و حقایق زیر بسیار قابل‌ توجه است:
۱-بهاره حیدری که در سال۲۰۰۶ به نروژ فرستاده شد، سالهاست مأموریت مشخصی را دنبال می‌کند. او که روابط نزدیکی با سفیر و سفارت و مأموران رژیم دارد، پس از کسب تابعیت نروژی، برای پرساندبرگ، وزیر شیلات نروژ، دام پهن کرد. به این منظور یک شرکت معاملات شیلات و یک انجمن دوستی ایران- نروژ تأسیس کرد. بنا‌ به مطبوعات نروژ اولین جلسه این انجمن در دفتر رسمی وزیر شیلات تشکیل شد. بهاره حیدری به همراه ساندبرگ در مهمانی سفیر رژیم در اسلو در نوروز ۱۳۹۷ شرکت کرد و بعد هم حداقل دوبار به ایران سفر کردند. موضوعی که سرانجام موجب کناره‌گیری پرساندبرگ از دولت و اخراج او از حزب متبوعش شد. دام پهن کردن از طریق زنان مأمور شیوه شناخته شده اطلاعات آخوندهاست که بارها از آن استفاده کرده است.
۲-به‌نوشته آفتن پستن ۲۱دسامبر کمیته نروژی «تحقیق در مورد قرنطینه مقامات دولتی» ملاقات وزیر وقت شیلات نروژ به همراه بهاره حیدری با مشاور روحانی در کاخ ریاست‌جمهوری آخوندها در تهران و قول و قرارهای همکاری با رژیم در همین ملاقات را به‌مثابه نقض آشکار قوانین نروژ و سوء‌استفاده از مقام رسمی محکوم کرد.
۳-در میهمانی۱۳۹۷ سفارت علاوه بر بهاره حیدری و پرساندبرگ، مأمور دیگر اطلاعات یعنی محمد داودزاده نیز در ردیف جلو و در نزدیکی سفیر رژیم حضور دارد. داوودزاده در روز ۲۱‌اکتبر به هنگام بازگشت از ایران به‌ درخواست دولت دانمارک در فرودگاه یوتوبوری سوئد، به اتهام مشارکت در توطئه تروریستی علیه مخالفان ایرانی دستگیر شد. او در سال ۲۰۰۸به نروژ اعزام شد تا خود را پناهنده جا بزند و تابعیت نروژی به‌دست بیاورد. چیزی که تسهیلات زیادی برای انجام وظایف محوله از سوی وزارت اطلاعات برای او فراهم کرد. وی به‌رغم موقعیت قانونی پناهندگی بارها به ایران سفر کرد. کاری که خیانت به همه پناهندگان است و طبق کنوانسیون ژنو و قوانین نروژ استاتوی پناهندگی او را به‌طور کامل ملغی می‌کند.
داودزاده سال گذشته مأموریت داشت به سازمان مجاهدین خلق و دفتر شورای ملی مقاومت در نروژ نزدیک شود، اما تحقیقات بعدی احتمال مزدوری وی را بسیار جدی می‌کرد و موضوع با جزییات با مقامات مسئول در نروژ در میان گذاشته شد تا از توطئه‌های جاسوسی و تروریستی بعدی جلوگیری شود.
۴-با بالا گرفتن فضاحت رابطه با فاشیسم دینی حاکم بر ایران، بهاره حیدری به همراه پرساندبرگ، با چنگ انداختن بر مجاهدین و شورای ملی مقاومت، مذبوحانه تلاش می‌کنند بر این فضاحت سرپوش بگذارند. از جمله در کتابی که این دو تحت نام «قدرتهای خارجی وارد شده‌اند» منتشر کردند، با وقاحت مدعی شدند «بهاره می‌گوید نه وابستگی و نه ارتباطی با رژیم ایران ندارد، و سوء‌ظن‌ها علیه او دال بر این‌که او جاسوس یا مأمور مخفی است، تنها جای خنده‌دارد». پرساندبرگ در صفحه ۲۱۱همین کتاب به‌نحو مضحکی خود را برای آخوندها محبوب نموده و بدون ذکر تاریخ و زمان و سند ادعا کرده که لحن و بیان نماینده شورای ملی مقاومت ایران با «بهاره تحقیرکننده و زشت بود». گویا که نماینده مقاومت ایران باید به تمجید و تحسین مأموران و همدستان گشتاپوی دینی می‌پرداخت!
۵-زن مأمور برای بالا بردن نرخ خود برای ملایان در عین این‌که مدعی است وابستگی و ارتباطی با رژیم ایران ندارد، در مصاحبه با رسانه‌های نروژی می‌گوید، ما می‌خواهیم به ایران برویم، اما من نگران هستم که مجاهدین در داخل ایران مرا هدف قرار دهند. زن مأمور با وقاحت می‌افزاید، من به مقامات دولت ایران این را اطلاع داده‌ام و آنها به من اطمینان داده‌اند که در هنگام سفرم به ایران از من محافظت خواهند کرد! (آفتن پستن ۲۷اوت و آدرس اویسن ۲۵اوت۲۰۱۸).
۶-زن مأمور در یک دروغ و سناریوی کثیف ادعا می‌کند «هم روی فیس‌بوک و هم اینستاگرام تهدید به کشته شدن دریافت کرده است. برادر او در آلمان تلفنی از یک عضو فعال مجاهدین در نروژ دریافت نمود که گفت چنان‌چه او خواهرش را وادار به خفه شدن نکند، آنان ساکت نخواهند نشست. او به وی (بهاره-م) در مورد رفتن به بیرون (از خانه-م) هشدار داد». این افترای مجرمانه زمینه‌سازی برای تروریسم و جنایتهای بیشتر از سوی رژیم آخوندی علیه مقاومت ایران است و در همان زمان از سوی نماینده شورا در روزنامه آفتن پستن قاطعانه تکذیب شد (۲۷اوت ۲۰۱۸).
۷- سفارت رژیمی که در ایران هزاران زن قهرمان مجاهد خلق را اعدام کرده و هر روز انبوهی از زنان را به جرم بدحجابی و بی‌حجابی دستگیر می‌کند و شلاق می‌زند و جریمه می‌کند، رژیمی که حتی مقامهای خارجی را به هنگام سفر به ایران وادار به داشتن حجاب می‌کند؛ هزینه لباسهای مدل اروپایی بهاره حیدری را برای این‌که در مسابقه دختر شایسته ایران- در اروپا!- شرکت کند، تقبل کرده است. همین رژیم در داخل ایران به‌صورت زنان بد‌حجاب که موی خود را به‌طور کامل نمی‌پوشانند، اسید می‌پاشد در حالیکه هیچ‌کدام اندکی از وضعیت پوششی را که از همین «دختر شایسته» در مجله «سه‌اند هور» نروژ (شماره ۷تا ۱۴اوت ۲۰۱۸) به چاپ رسیده، ندارند. به اعتراف زن مأمور در همین مجله، سفیر و سفارت همین رژیم در نروژ پیروزی او را در مسابقه دختر شایسته تبریک گفته و از او قدردانی و استقبال هم کرده‌اند!
۸-ابتذال وقتی به اوج می‌رسد که زن مأمور و پرساندبرگ به موجود لو رفتهٔ دیگری به نام تروند علی لینستاد برای لجن‌پراکنی متعفن علیه مجاهدین متوسل می‌شوند. او با آخوندهای حاکم بر ایران شیعه شده و چرندیات آنها علیه مقاومت ایران را نکته به نکته باز نشخوار می‌کند. اتهامهای تکراری و سخیفی مانند شکنجه اعضای جدا شده، سکت، کیش شخصیت، تنفر مردم از مجاهدین و شورا، خیانت به کشور، شرکت در سرکوب کردها و شیعیان عراقی (صفحات ۲۱۰تا ۲۱۴همان کتاب).
لینستاد، تنها نروژی که از این دو نفر در خدمت به گشتاپوی دینی دفاع می‌کند، سالها عضو حزب ان کو پ، NKP نسخه نروژی حزب منفور و خائن توده و یک «کمونیست» دو آتشه بود. او نیز مانند کیانوری و طبری-رهبران حزب توده- یک‌شبه مسلمان و شیعه شد و خمینی را به‌عنوان رهبر خود معرفی کرد و نام خود را به تروند علی تغییر داد.
۹-بطلان اراجیفی که گشتاپوی دینی از طریق زن مأمور و پرساندبرگ و تروند علی علیه مقاومت ایران رله می‌کند و هزاران بار در رسانه‌های ملایان در ایران تکرار شده، در دهها دادگاه در آمریکا و اروپا به اثبات رسیده است. بر اساس احکام همین دادگاهها آمریکا و اتحادیه اروپا و انگلستان برچسب تروریستی مجاهدین و شورای ملی مقاومت ایران را لغو کردند. دولت نروژ از ابتدا اعلام کرد لیست تروریستی اتحادیه اروپا را قبول ندارد و فقط لیست تروریستی سازمان ملل ‌متحد را می‌پذیرد.
۱۰-خانم مریم رجوی، رئیس‌جمهور برگزیده شورای ملی مقاومت برای دوران انتقال حاکمیت به مردم ایران، در یکی از
سفرهایش به نروژ در دسامبر۲۰۰۹ با گونار سونسه بو، قهرمان ملی مقاومت نروژ در مقابل فاشیسم هیتلری، دیدار داشت که گزارش آن در آفتن پستن ۶دسامبر منتشر شد. وقتی خبرنگار افتن پستن از قهرمان ملی نروژ درباره اتهامهای تروریستی و شیطان‌سازی علیه مقاومت ایران سؤال کرد- گونار کبیر رو به خانم رجوی گفت: همه مقاومتهایی- که علیه دیکتاتوریها و برای دموکراسی می‌جنگند- در معرض این اتهامها قرار می‌گیرند این حرفها را گوش نکنید- ما و سازمان مقاومت و میلورگ نروژ هم تروریست و آنارشیست و تجاوزگر و شکنجه‌گر و.... بودیم!
۱۱- رسانه‌های نروژی در دسامبر۲۰۱۸ نوشتند که از کتاب مزبور بیش از پنجاه نسخه به‌فروش نرفته و بقیه نسخه‌ها روی دست ناشر باد کرده است. نویسندگان معلوم‌الحال این کتاب، خشمگین از اعتبار مقاومت ایران در نروژ می‌نویسند:
- «پرویز خزایی در نروژ و توسط رسانه‌های نروژی یک منبع مورد اعتماد و کارشناس شناخته می‌شود و مقامهای سیاسی و پارلمان این کشور و حتی حزب پیشرو او را به سینه خود می‌چسبانند و او را مثل خدا پرستش می‌کنند».
- «نه خزایی و نه سایر اعضای شورای ملی مقاومت ایران، حاضر نیستند از عملکردهای پیشین این گروه فاصله بگیرند، چه در مورد قتل افراد غیرنظامی و چه به‌عنوان متحد نزدیک صدام حسین در مبارزه علیه کردها و مسلمانان شیعه عراق. خزایی می‌گوید: «ما یک جنگ مشروع را به پیش برده‌ایم» (صفحات ۲۱۳و ۲۱۴همان کتاب).
۱۲-شورای ملی مقاومت و همه اعضای آن افتخار می‌کنند که تاریخچه و کارنامةی مشحون از میهن‌پرستی و آزادیخواهی دارند و عملکرد آنها نه‌تنها در راستای کسب آزادی و حاکمیت مردمی برای ایران بلکه در راستای صلح در منطقه و جهان و جلوگیری از گسترش بنیادگرایی و تروریسم و تشکیل «امپراطوری اسلامی» و دستیابی به بمب اتمی توسط فاشیسم دینی حاکم بر ایران بوده است. در مه۲۰۱۱ قاضی فرانسوی در تصمیم خود اعلام کرد طبق قوانین فرانسه عملیات مجاهدین در داخل ایران مقاومت و در اشرف و عراق عملکرد یک ارتش منظم بوده است و هیچ‌کدام مشمول تروریسم نمی‌شوند و به این ترتیب پرونده‌یی را که دولت فرانسه در سال۲۰۰۱به‌ درخواست رژیم ایران و با صرف دهها میلیون یورو زیر عنوان تروریسم علیه مقاومت ایران گشوده بود، برای همیشه بست.
۱۳-یکی دیگر از افتخارات میهنی مقاومت ایران افشای سایتها و پروژه‌های اتمی رژیم است که بارها توسط مقامهای غربی و آژانس بین‌المللی انرژی اتمی نیز مورد تأیید قرار گرفته است. وقتی شورا در یک کنفرانس مطبوعاتی در واشنگتن در سال۲۰۰۲ سایتهای اراک و نطنز را افشا کرد، هیچکس در جهان از تلاشهای آخوندها برای دستیابی به بمب اتمی خبردار نبود و مقاومت ایران به این ترتیب پروژه دستیابی فاشیسم دینی به بمب اتمی را خنثی کرد. آخوند روحانی در کتاب خود زیر عنوان «امنیت ملی و دیپلوماسی هسته‌یی» نوشت سازمان انرژی اتمی قول داده بود تا ۲۰۰۳ حدود ۵۴هزار سانتریفوژ به کار بیفتد اما کنفرانس مطبوعاتی مجاهدین و وارد کردن اتهامهای واهی همه چیز را به‌هم‌زد.
۱۴- مأموران و مبلغان خارجی آخوندها خودشان را به فراموشی می‌زنند که تز خمینی نسخه به‌اصطلاح اسلامی «ماین کمپ» هیتلر بود و به صراحت خواستار تشکیل «خلافت جهانی اسلام» بود. ایده‌یی که در مقدمه قانون اساسی رژیم اتحاد جماهیر اسلامی نامیده شده است. عراق با ۱۲۰۰کیلومتر مرز با ایران و اکثریت جمعیت شیعه اولین حلقه آن بود. هدفی که با سیاست صلح شورا و ارتش آزادیبخش ملی ایران (همانند میلورگ نروژ) در‌هم شکسته شد و خمینی را مجبور کرد زهر آتش‌بس را سر بکشد و به جنگ ضدمیهنی هشت ساله با شعار دجالگرانه فتح قدس از طریق کربلا پایان دهد.
۱۵- طرح صلح شورا که در مارس۱۹۸۳ به تصویب رسید، از حمایت ۶۰۰۰تن از رهبران سیاسی، مقامهای دولتی و پارلمانترها به‌ویژه در آمریکا و اروپا برخوردار شد که همان زمان به‌صورت یک کتاب منتشر گردید. طرح صلح شورا به اتمّ وجه منافع ملی ایران را تأمین می‌کرد و قرارداد ۱۹۷۵ الجزایر را که دولت عراق در ابتدای جنگ آن را باطل اعلام کرده بود دوباره مبنای صلح قرار ‌می‌داد و حتی مسأله دریافت غرامت را نیز در دستور کار می‌گذاشت. در آن زمان بسیاری از کشورهای عربی اعلام آمادگی کرده بودند که در پرداخت غرامت به ایران مشارکت کنند. امّا سیاست ضد ملی خمینی و نعره‌های «جنگ، جنگ تا پیروزی» کار را به جایی رساند که امروز ۳۷سال بعد از طرح صلح شورا، در حالی که ۱۶سال است دست‌نشاندگان رژیم آخوندی در عراق حکومت می‌کنند، رژیم ایران نتوانسته است چنین قرارداد صلحی را با همین دولت امضا کند.
نمایندگی شورای ملی مقاومت بار دیگر خاطرنشان می‌کند بسیج شیطان‌سازی رژیم آخوندها در نروژ علیه سازمان مجاهدین خلق ایران بخشی از برنامه‌های جاسوسی و تروریسم آخوندی در اروپا است. ماشین پخش تبلیغات دروغ و شیطان‌سازی این رژیم نیز با به کار گرفتن «خبرنگاران دوست» وزارت اطلاعات و هزاران حساب قلابی روی فیس‌بوک و توییتر و اینستاگرام و گوگل و دیگر شبکه‌های اجتماعی و امکانات اینترنتی به زمینه‌سازی برای برنامه‌های جاسوسی و تروریستی اشتغال دارد.
به دستگاههای اطلاعاتی و تروریستی و جاسوسی فاشیسم دینی نباید فرصت داد به جنایتهای بیشتری دست بزنند. زمان افشا و انتشار اسامی مزدوران و مرتبطان با رژیم و محاکمه و اخراج آنها فرا رسیده است.

نمایندگی شورای ملی مقاومت ایران
اسلو-۱۶دی ۱۳۹۷(۶ژانویه ۲۰۱۹)

میهمانی نوروزی سفارت رژیم در اسلو- نفر اول از سمت چپ سفیر رژیم آخوندی، نفر سوم بهاره حیدری، نفر چهارم پرساندبرگ، نفرششم محمدداوودزاده که صورتش پوشیده شده است
میهمانی نوروزی سفارت رژیم در اسلو- نفر اول از سمت چپ سفیر رژیم آخوندی، نفر سوم بهاره حیدری، نفر چهارم پرساندبرگ، نفرششم محمدداوودزاده که صورتش پوشیده شده است
نفر چهارم از سمت چپ محمد داوود زاده
نفر چهارم از سمت چپ محمد داوود زاده

مطالب   مارا در وبلاک خط سرخ مقاومت     ودر توئیتربنام @bahareazady   دنبال کنید
پیش بسوی قیام  سراسری ، ما بر اندازیم#   شهرهای ایران   اعتصاب # تظاهرات
سرنگونی #  اتحادوهمبستگی     مرگ_بر_دیکتاتور

No comments:

Post a Comment