Thursday, January 31, 2019

ایران؛ کانونهای شورشی نمادهای رژیم را مورد حمله قرار می‌دهند
ایران؛ کانونهای شورشی نمادهای رژیم را مورد حمله قرار می‌دهند

سایت «لایولیک» آمریکا گزارشی از فعالیتهای کانونهای شورشی؛ گروه‌های مقاومت سازمان مجاهدین خلق و فعالیت‌های آنها در شهرهای ایرانرا در تاریخ ۱۰ بهمن  ۹۷ درج کرد.
لایولیک نوشت: «در سال ۱۹۷۹ پس از دهه‌ها حکومت پادشاهی  در ایران، میلیونها ایرانی در یک جنبش مردمی برعلیه یک رژیم  بیرحم، فاسد و نامشروع ، به خیابانها ریختند و شاه را سرنگون کردند. فوریه سال ۲۰۱۹ میلادی چهلمین سالگرد بازگشت خمینی  به تهران و سرنگونی شاه است.
اما ببینیم حکومت خمینی چه میراثی بر جای گذاشت؟
امروزه تمامی اقشار مردم ایران  به خیابان ها ریخته و به فساد گسترده و تورم و دیکتاتوری اعتراض می‌کنند.
آنها احساس می‌کنند که کشورشان توسط آخوندها اشغال شده است. در حالی که رژیم ۴۰ سالگی خود را جشن می‌گیرد، مردم مصمم هستند تا از شر آنها خلاص شوند تا ایران بتواند بار دیگر به موقعیت شایسته خود بازگردد.
شعار اصلی مردم در تظاهراتها  عبارت است از: «می ایستیم می ایستیم تا ایران را پس بگیریم»
از دسامبر ۲۰۱۷ هنگامی که اعتراضات وسیع شروع  شد، مردم به سازماندهی پرداختند، کانونهای شورشی برای بازگرداندن عدالت اجتماعی و اقتصادی، و دموکراسی در کشور بسرعت رشد و گسترش یافتند.
فعالان جوان به کانونهای شورشی پیوستند تا خشم مردم و ارتقا روزانه تظاهرات را هدایت کنند. آنها از رسانه‌های اجتماعی برای سازماندهی تظاهرات روزانه با هشتگ ایران تغییر رژیم  استفاده کرده‌اند.
کانونهای شورشی در ارتقای نسل جوان در جهت رهایی آنها از چنگال ملاها نقش مهمی داشته‌اند. کانونهای شورشی، مردم را از نارضایتیهای فعلی نسبت به یک اقتصاد به سرعت در حال رو به زوال رها می‌کنند.
مردم صدای خود را در عمل واحدهای  مقاومت پیدا کرده‌اند و احساس می‌کنند با آنها آینده‌ای بهتر، بدون شکنجه، سرکوب و استبداد دارند.
خبرهای کانونهای شورشی روزانه از طریق رسانه‌های اجتماعی شور و امید و شادی را در جامعه تزریق می‌کند. مردم در هر شهر و روستایی در ایران احساس نیاز به کانونهای شورشی می‌کنند درست به مانند نیاز به سرپناه، لباس و هوای تازه.
اکنون شهرهای بیشتری شاهد کانونهای شورشی   وابسته به مجاهدین خلق هستند که به نمادهای  رژیم حمله می‌کنند
اعضای «کانونهای شورشی» یک شبکه وابسته به سازمان مجاهدین خلق ایران  اخیرا اقدامات بیشتری را علیه مراکز سرکوب  رژیم ایران بکار گرفته‌اند.
اعضای کانونهای شورشی در مشهد، شمال شرق ایران، ورودی یک ساختمان متعلق به سپاه پاسداران (سپاه پاسداران انقلاب) بسیج را آتش زدند.
در خرم آباد غرب ایران، اعضای گروه مقاومت پوستر علی خامنه‌ای و خمینی بنیانگذار رژیم را آتش زدند، در حالی که در حال شعار دادن  «زنده باد ایران، درود بر رجوی» بودند. اشاره آنها به رئیس جمهور منتخب شورای ملی مقاومت ایران مریم رجوی بود.
در ماهشهر، ۲۵ ژانویه، اعضای کانون شورشی  پوستر علی خامنه‌ای و بنیانگذار رژیم خمینی را با شعار  «زنده باد ایران  درود بر رجوی» آتش زدند.
در میاندوآب اعضای یک کانون  شورشی  ورودی یک ساختمان متعلق به سپاه پاسداران – بسیج را آتش زدند.
اعضای واحد مقاومت در گچساران، استان کهکیلویه و بویراحمد در جنوب ایران، پوسترهای  خمینی – خامنه ای را آتش زدند.
نگرانی خامنه‌ای و مشاورانش در رابطه با کنفرانس ورشو، همزمان  با تشدید اضطراب در مورد نفوذ روز افزون مجاهدین خلق در داخل ایران، افزایش یافته است و روزی نیست که بدون ناآرامی برای رژیم سپری شود.
روزنامه فرهیختگان ایران – ۲۲ ژانویه می‌نویسد: «در میان متحدان ایالات متحده (مجاهدین خلق)، هم  انگیزه و هم اراده لازم برای همکاری در این ابتکار وجود دارد. شخصیتهایی مثل  رودی جولیانی، وکیل دونالد ترامپ، رئیس جمهور ایالات متحده و مشاور امنیت ملی ایالات متحده جان بولتون، که هر دو روابط ویژه‌ای با سازمان مجاهدین خلق دارند باعث شده است که ایالات متحده با استفاده از ظرفیت مجاهدین خلق، در تمام اقدامات ضدایرانی عمل کند. مجاهدین خلق بخشی از اتاق فکر ایالات متحده  می‌باشند که بر سر مسائل مربوط به کنفرانس ورشو متمرکز می‌باشند و آنها یک هیئت قابل توجهی در کنفرانس ورشو خواهند داشت.»
نویسنده این مقاله می‌افزاید: «در مورد مسائل ضد حکومتی ایران، مجاهدین خلق همیشه اولین کسانی هستند که زمینه را در توییتر ایجاد می کنند.»
جلیل رحیمی جهان آبادی، یکی از اعضای قوه قضائیه و کمیسیون حقوقی مجلس رژیم ایران، با توجه به نگرانی وضعیت فعلی سازمان مجاهدین خلق ، یک مقاله را در وب سایت مجلس منتشر کرد.
نگرانی های عمیق رژیم ایران در مورد فعالیت های سازمان مجاهدین خلق ، به وضوح نشان می‌دهد که ملاها دشمنان اصلی خود را در نظر می‌گیرند.»
پیش بسوی قیام  سراسری ، ما بر اندازیم#  کانونهای شورشی در شهرهای ایران #  
اعتصاب واعتراض و تظاهرات#  سرنگونی رژیم  #  اتحادوهمبستگی  
   مرگ_بر_دیکتاتور   #IranRegimeChange  مطالب ما را در وبلاک خط سرخ مقاومت 

ودر توئیتر @bahareazady دنبال کنید

No comments:

Post a Comment