Saturday, November 23, 2019

مریم رجوی :كشتار تظاهركنندگان بدون تردید از مصادیق بارز جنایت علیه بشریت استمریم رجوی : كشتار تظاهركنندگان بدون تردید از مصادیق بارز جنایت علیه بشریت است

 دست كم ۲۸۵تن از قیام‌آفرینان بدست رژیم آخوندی به شهادت رسیده‌اند


لینک به سایت مریم رجوی 


سازمان مجاهدین خلق ایران اعلام كرد فاشیسم دینی حاكم بر ایران حداقل ۲۸۵تن از قیام‌آفرینان را به شهادت رسانده است. شمار واقعی از این بیشتر است و رژیم تلاش می‌كند ابعاد وحشیگری‌هایش را مخفی نگاه دارد. شهیدان اكثرا در سنین جوانی و نوجوانی هستند و عمدتا از ناحیه سر و سینه هدف قرارگرفته‌اند. سازمان مجاهدین خلق ایران اسامی ۹۹ تن از شهیدان را اعلام كرد.
مریم رجوی با تاكید بر اینكه كشتار تظاهركنندگان بدون تردید از مصادیق بارز جنایت علیه بشریت است، شورای امنیت ملل متحد و دولت‌ها و مجامع بین‌المللی مدافع حقوق‌بشر را به اقدام برای توقف فوری كشتار و سركوب و آزادی زندانیان و اعزام هیأت‌های تحقیق درباره شهیدان و مجروحان و زندانیان به ایران فراخوند. وی افزود سردمداران این رژیم باید بخاطر جنایت علیه بشریت در برابر عدالت قرار گیرند. سكوت و بی‌عملی در برابر جنایت علیه بشریت، هم نقض كنوانسیون‌ها و قوانین و استانداردهای بین‌المللی است و هم مشوق رژیم در ادامه این جنایات علیه مردم ایران و گسترش آن در منطقه است.

در توئیتر با نام Bahar iran@ ما را  دنبال کنید 
پیش بسوی قیام   سراسری ، ما بر اندازیم#  کانونهای شورشی در شهرهای ایران #  
اعتصاب واعتراض و تظاهرات#  سرنگونی رژیم  #  اتحادوهمبستگی  
   مرگ_بر_دیکتاتور  ge#IranRegimeChaNo comments:

Post a Comment