Thursday, April 19, 2018

ادامه تظاهرات اعتراضی مردم کازرون، عقب نشینی ناگزیر رژیم در وحشت از گسترش اعتراضات
ادامه تظاهرات اعتراضی مردم کازرون، عقب نشینی ناگزیر رژیم در وحشت از گسترش اعتراضاتخیزش زنان شجاع و جوانان و مردم دلیر کازرون رژیم آخوندی را ناچار به عقب نشینی کرد.
روز چهارشنبه مردم کازرون برای چندمین روز متوالی به تظاهرات گسترده در اعتراض به جدایی بخشهایی از کازرون و ایجاد شهرستان جدید دست زدند. 

پیش از تظاهرات چهارشنبه کارگزاران رژیم و امام جمعه جنایتکار رژیم هر گونه تظاهرات و راهپیمایی را غیر قانونی اعلام کردند، اما رژیم آخوندی که تظاهرات امروز مردم را دید، در وحشت از گسترش خیزش مردم امام جمعه جنایتکار کازرون را به میان جمع مردم در میدان شهدای این شهر فرستاد تا عقب نشینی رژیم و متوقف شدن طرح تجزیه کازرون را اعلام کند. 
مردم کازرون اعلام کردند هوشیارند و هر گونه تحرک برای اجرای این طرح را درهم می شکنند.
روز چهار‌شنبه بازاریان و کسبه پیرانشهر و مهاباد در استان آذربایجان غربی در همبستگی با دیگر شهرها در استان کردستان و کرمانشاه به اعتصاب بازاریان و کسبه علیه رژیم آخوندی در بستن مرزها و جلوگیری از کسب و کار مردم دراین مناطق پیوستند.
پیش از این شهرهای جوانرود مریوان و بانه و سقز و سردشت به این اعتصاب پیوسته‌اند. اعتصاب این شهرها همچنان ادامه دارد.
غارت شدگان خشمگین موسسه های کاسپین، ثامن‌الحجج و افضل توس روز چهارشنبه در نمایشگاه بورس، بانک و بیمه در تهران در اعتراض به غارت دارایی هایشان تجمع کردند. و علیه دولت آخوند روحانی و کارگزاران دزد و چپاولگرش شعار دادند.

مردم شهرهای سامان و شهر کرد و دیگر شهرهای استان چهار محال و بختیاری در اعتراض به انتقال آب از این استان تظاهرات کردند. مردم دلیر چهار محال و بختیاری بر همبستگی و اتحاد خود تاکید کرده و گفتند تا گرفتن حقشان ایستادگی می کنند. 
 
کشاورزان خشمگین اصفهانی در اقدامی اعتراضی به ندادن حقابه کشاورزان در منطقه کوه ارگشت،: کوه ارگشت، عصر روز سه شنبه تعداد ۵ تیر برق پمپاژ آب زاینده رود را که تخریب کردند. این پمپها بجای بردن آب به زمینهای کشاورزان، آب را به قسمتهای دیگر منتقل میکرد.
رژیم آخوندی برای کنترل اوضاع نیروهای سرکوبگر را به منطقه کوه ارگشت اعزام کرد.

هموطنان زلزله زده در سرپل ذهاب به منظور اعتراض به کمبود حداقل امکانات مانند آب، کانکس و سرویس بهداشتی، فراخوان به تجمع اعتراضی در روز پنجشنبه ۳۰ فروردین در مقابل فرمانداری رژیم در سرپل ذهاب دادند. 


#تهران #قیام_دیماه#اعتصاب #تظاهرات_سراسری #قیام سراسری  #اتحاد #آزادی#ما براندازیم  #آ#ايران 

مطالب مارا درتو ئیتر بنام @ bahareazady ودر وبلاک خط سرخ مقاومت  دنبال کنید

No comments:

Post a Comment