Monday, June 4, 2018

نگرانی خامنه‌ای از قیام مردم ایران: دشمن می خواهد اجتماعات آرام را به حرکت ضدامنیتی و آشوبگرانه تبدیل کند
نگرانی خامنه‌ای از قیام مردم ایران: دشمن می خواهد اجتماعات آرام را به حرکت ضدامنیتی و آشوبگرانه تبدیل کندخامنه‌ای امروز دوشنبه ۱۴خرداد ۹۷در مراسمی به‌مناسبت سالمرگ خمینی دجال نگرانی خود را از قیام مردم ایران ابراز کرد و گفت:‌ « نقشه دشمن این است که از مطالبات مردمی سو استفاده کنند، ممکنه در یک شهری در یک نقطه‌ای از کشور یک عده‌یی مطالبه‌ای داشته باشند جمع بشوند دنبال مطالباتاند کارگری ست کارگرانی هستند مثلاً دنبال مطالبات کارگری‌اند، مردمی در یک شهری دنبال یک مطالبات شهری خودشون هستند اینها دشمن در یک چنین مواردی نقشه می‌کشه عوامل نفوذی خود را در واقع اشرار را انسانهای خبیثی رو به تعداد معدودی وارد در این اجتماعات می‌کنند تا اجتماعات آرام مردم رو تبدیل کنند به حرکت ضدامنیتی و حرکت آشوبگرانه تا به این وسیله کشور را و ملت را و نظام جمهوری اسلامی رو بدنام کنند، این رو مردم در سراسر کشور توجه داشته باشند این نقشه دشمن است نشستند ما خبر داریم نشستند برنامه‌ریزی کردند برای این کار»

 

نگرانی خامنه‌ای از مجاهدین

خامنه‌ای با اشاره به مقابله مجاهدین و حکومت آخوندی از دوران خمینی تأکید کرد که این صف‌آرایی و مقابله هم‌چنان ادامه دارد و برای نظام مشکل درست می‌کند.
خامنه‌ای گفت: «در اول انقلاب گروه‌های منافقین و اشباح آنها که رؤساشان خائن و زیردستهاشان، طبقات پایین‌شان جاهل و فریب خورده بودند. این سه گروه و دشمنی این سه گروه مخصوص زمان امام هم نبود بعد از امام هم استمرار پیدا کرده است. امروز هم همین سه گروه در مقابل نظام اسلامی و میراث بزرگ امام که جمهوری اسلامی است صف‌آرایی کردند و مبارزه و مقاومت و ایستادگی جمهوری اسلامی از تعرض آنها جلوگیری کرده است. البته این جبهه مختلط با همه توانشان سعی می‌کنند در مقابل جمهوری اسلامی اخلالگری کنند و مشکلاتی درست می‌کنند».

 

علائم ناامیدی خامنه‌ای از برجام اروپایی

خامنه‌ای در ادامه سخنان امروز خود علائمی از ناامیدی از برجام اروپایی ارائه داد و برای روحیه دادن به نیروهای وارفته رژیم دود و دم اتمی راه انداخت. ولی‌فقیه رژیم گفت:
«سازمان انرژی هسته‌یی موظف هست سریعاً مقدمات آمادگیهای لازم را برای رسیدن به ۱۹۰هزار سو در چارچوب برجام سریعاً فراهم بکند و برخی مقدمات دیگر را که رئیس‌جمهور محترم دستور آن را دادند از همین فردا آغاز کند.»
خامنه‌ای با اشاره به تلاشهای ناکام روحانی برای نجات جنازه برجام گفت:
«امروز هم کسانی درصدد این هستند که یک شکل معیوب از برجام را در کشور تحمیل کنند دولتهای خارجی دنبال این‌اند یک عده‌یی در داخل تبلیغ می‌کنند که اگر این نشود جنگ خواهد شد؛ نه آقا این دروغ است. این تبلیغ به نفع دشمن است. عواملشان در داخل هم متأسفانه مشغول اند.»

 

اعتراف خامنه‌ای به انزجار مردم از دخالتهای رژیم ایران در منطقه

خامنه‌ای با اعتراف به انزجار مردم ایران از دخالتهای جنگ‌افروزانه رژیم در منطقه گفت:‌
«یک‌روز در خیابانهای تهران به‌مناسب روز قدس که روز دفاع از فلسطین است شعار نه‌غزه نه‌لبنان دادند. کمک کنندگان به جنگ روانی دشمن در داخل موجودات بدی هستند موجودات حقیری هستند. جوانان ما توانسته‌اند به قدرت موشکی اول منطقه تبدیل بشوند.»

 

قدرت‌نمایی پوشالی خامنه‌ای

ولی‌فقیه رژیم در ادامه سخنان خود به‌مناسبت سالمرگ خمینی دجال به قدرت‌نمایی توخالی پرداخت و گفت:‌
«دشمن می‌داند که اگر یکی بزند دهها می‌خورد. موشک، ساخت موشک‌های گوناگون و اقتدار موشکی موجب ایجاد امنیت در کشور است. امروز نقشه دشمن فشار اقتصادی، فشار روانی و فشار عملی است. هدف هر سه نوع فشارهای دشمنان هم، سیطره بر کشور عزیز ما ایران است. دچار انفعال و ضعف نمی‌شویم. هیجان زده و احساساتی تصمیم نمی‌گیریم.

خامنه‌ای در حالی که در همین سخنان اعتراضات اقشار مختلف مردم را ناشی از توطئه دشمنان می‌خواند در پایان این سخنرانی به زبان عربی به جوانان عرب پیام داد که علیه دولتهای خود دست به اعتراض و قیام بزنند.

ما بر اندازیم#   تهران # قیام دیماه#  اعتصاب # تظاهرات#  قیام سراسری#  اتحاد

No comments:

Post a Comment