Monday, June 4, 2018

مقاومت ایران: تنها راه پایان دادن به جنگ و بحران در منطقه سرنگونی رژیم آخوندی است
مقاومت ایران: تنها راه پایان دادن به جنگ و بحران در منطقه سرنگونی رژیم آخوندی است

حسین داعی الاسلام عضو شورای ملی مقاومت ایران در یک اظهارنظر مطبوعاتی با جی بی‌سی نیوز- اردن پیرامون تنگنای رژیم آخوندی و قدرت‌نمایی پوشالی آن گفت:‌ پاسدار حسین سلامی جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران رژیم آخوندی به صراحت تمام بر اهداف توسعه‌طلبانه و صدور تروریسم رژیم ایران در منطقه تأکید کرد و گفت: ‌«ایران این قدرت و این تاثیر‌گذاری را کنار نمی‌گذارد، چرا که نفوذ و تاثیر‌گذاریش فیزیکی نیست بلکه این، تاثیر باور و نفوذ منطق اسلام است».

داعی الاسلام افزود: این پاسدار جنایتکار در حالی به‌اصطلاح "نفوذ فیزیکی" را منکر می‌شود که دیگر سرکردگان سپاه پاسداران بارها صحبت از دویست هزار مسلح تحت فرمان در منطقه کرده و برخی شهرهای ایران به‌صورت مستمر شاهد تشییع جنازه فرماندهان و نیروهای رژیم می‌باشد که در جنگ سوریه کشته می‌شوند و میلیاردها دلار ثروت مردم ایران از جانب رژیم خرج این‌گونه دخالتها و جنگ‌ افروزیها می‌شود.

اعتراف به صدور بنیادگرایی و تجاوزگری در خارج مرزهای ایران
داعی الاسلام افزود: ‌ پاسدار سلامی با این اظهارات آشکارا به صدور بنیادگرایی رژیم آخوندی و دخالت در کشورهای دیگر به‌عنوان استراتژی صدور بحران به کشورهای منطقه مخصوصاً در شرایطی که رژیم ایران با قیام شعله‌ور مردم ایران که تا سرنگونی این رژیم ادامه دارد اشاره کرد و گفت: « برای غرب قابل تصور نبود که ایران بتواند از مرزهای خود عبور کرده و به جبهه‌های سرزمینهای دوردست برسد و مسلمانان کشورهای دیگر را مسلح و قدرت ببخشد و دشمن را تعقیب و بساط تسلط و سیطره آنان را از بین ببرد».

ضرورت اتخاذ یک سیاست قاطع از سوی اروپا
داعی الاسلام اضافه کرد: ‌ در شرایطی که رژیم ولایت فقیه در بن‌بست مرگبار خود برای ادامه دخالتهایش در کشورهای منطقه و نیز گسترش موشک با قابلیت حمل کلاهک هسته‌یی روبه‌روست. این اظهارات نشان می‌دهد که جامعه جهانی و به‌طور خاص کشورهای اروپایی بایستی اقدامات و سیاست قاطع تری را برای مهار این رژیم بکار گیرند تا مانع از کشتار و قتل و بی‌خانمانی هر چه بیشتر مردم کشورهای منطقه از سوریه و عراق و یمن گرفته تا لبنان و سایر کشورهای آفریقایی شوند.

گردهمایی ۳۰ژوئن مقاومت ایران در پاریس
عضو شورای ملی مقاومت ایران در خاتمه گفت: مقاومت ایران در گردهمایی امسال خود که ۳۰ژوئن در پاریس برگزار خواهد شد بار دیگر بر این حقیقت که خانم مریم رجوی در پیام خودشان بعد از خروج آمریکا از توافق اتمی یاد آور شدند، مجدداً تأکید خواهند نمود که «خلاصی از خطر اتمی و تروریسم این رژیم در خلاصی از تمامیت آن است. رژیم ولایت فقیه بدون تروریسم و سرکوب و تسلیحات کشتار جمعی وجود ندارد و این تنها راه پایان دادن به جنگ و بحران در منطقه و جلوگیری از یک جنگ بزرگتر است».

مطالب مرتبط

ما بر اندازیم#   تهران # قیام دیماه#  اعتصاب # تظاهرات#  قیام سراسری#  اتحاد

No comments:

Post a Comment