۱۳۹۷ آبان ۹, چهارشنبه

مریم رجوی: قدردانی از دانمارک برای قاطعیت علیه تروریسم رژیم ایرانمریم رجوی: قدردانی از دانمارک برای قاطعیت علیه تروریسم رژیم ایران


منبع :لینک به سایت مریم رجوی 

مریم  رجوی رئیس‌جمهور برگزیده مقاومت طی پیامی ضمن قدردانی از دولت دانمارک برای ایستادگی و قاطعیت در برابر تروریسم افسارگسیخته فاشیسم دینی حاکم بر ایران، تأکید کرد: اتحادیه اروپا باید بلادرنگ وزارت اطلاعات آخوندها را در لیست تروریستی بگذارد.
خانم رجوی: در حکومت آخوندها صدها عملیات تروریستی در خارج از مرزهای ایران انجام شده است. افسانه گروه‌های خودسر را باور نکنید. مردم ایران در قیامشان گفتند:‌ اصلاح طلب، اصول‌گرا دیگه تمومه ماجرا.

قدرداني از براي قاطعيت عليه تروريسم رژيم كه مرتكب صدها عمليات تروريستي درخارج شده. افسانه گروههاي خودسر را باور نكنيد.مردم ایران در قيام گفتند «اصلاح طلب، اصولگرا ديگه تمومه ماجرا». اتحاديه اروپا بايد بلادرنگ وزارت اطلاعات آخوندها را در ليست تروريستی بگذارد

بازداشت مأمور وزارت اطلاعات رژیم ایران در دانمارک به اتهام طراحی تروریستی

سرویس اطلاعاتی دانمارک سه‌شنبه ۸آبان ۹۷ یک مأمور وزارت اطلاعات رژیم ایران را که قصد یک حمله تروریستی در دانمارک را داشته دستگیر کرده‌اند.
فین بورچ اندرسون Finn Borch Andersen رئیس سرویس امنیتی دانمارک گفت: فرد دستگیر شده را یک شهروند نروژی با اصلیت ایرانی معرفی کرد. وی گفت رژیم ایران یک حمله تروریستی را در دانمارک طراحی کرده بود و قصد داشت فردی از یک گروه اهوازی را ترور کند.

واکنش تند نخست وزیر دانمارک

لارس لوک راسموسن نخست‌وزیر دانمارک سه‌شنبه ۸آبان ۹۷نسبت به اخبار مربوط به بازداشت مأمور وزارت اطلاعات رژیم ایران در دانمارک به اتهام طراحی تروریستی واکنش نشان داد و گفت این موضوع را در اتحادیه اروپا مطرح می‌کند.
لارس لوک راسموسن در توئیتی نوشته است: «غیرقابل قبول است که ایران یا سایر کشورهای خارجی برنامه داشته باشند تا در خاک دانمارک دست به ترور بزنند».
وی افزود: «انجام اقدامات بیشتر علیه ایران را در اتحادیه اروپا مطرح می‌کند».

دانمارک سفیرش را از تهران فراخواند

وزارت امور خارجه دانمارک عصر سه‌شنبه هشتم آبان اعلام کرد به‌دنبال بازداشت مأمور وزارت اطلاعات رژیم ایران در دانمارک، سفیرش را از تهران فراخوانده است.
اندرس ساموئلسن در یک نشست خبری گفت که کشورش در واکنش به اقدام (رژیم) ایران برای انجام این حمله، تلاش می‌کند تا اتحادیه اروپا را به اعمال تحریم‌های جدید علیه تهران وادار کند.
وزیر خارجه دانمارک خبر داد مرتضی مرادیان، سفیر رژیم ایران در کپنهاگ، احضار و «خیلی شفاف» به او گفته شد که «این مسأله تا چه اندازه مهم و غیرقابل توصیف است».

تبریک مایک پمپئو وزیر خارجه آمریکا به‌خاطر دستگیری تروریست رژیم ایران در دانمارک

توئیتر وزیر خارجه آمریکا - ۳۰اکتبر ۲۰۱۸
ما به دولت دانمارک در خصوص دستگیری یک تروریست رژیم ایران تبریک می‌گوییم. به مدت نزدیک به ۴۰سال، اروپا هدف حملات تروریستی تحت حمایت مالی ایران بوده است. ما به متحدان و شرکایمان فراخوان می‌دهیم که با طیف کاملی از تهدیدات ایران برای صلح و امنیت مقابله کنند.

خبرگزاری آسوشیتدپرس در گزارشی از کنفرانس مطبوعاتی تلویزیونی، رئیس سرویس اطلاعاتی دانمارک تأکید کرد، اندرسون گفت: رژیم ایران پیشتر از این هم علیه گروه‌های مخالف در خارج از کشور فعال بوده است. او به یک حمله بمب‌گذاری خنثی شده در گردهمایی که توسط گروه اپوزیسون ایران در نزدیکی پاریس در ماه ژوئن سازماندهی شده بود، اشاره کرد.

خبرگرازی آسوشیتدپرس در گزارشی از موضعگیری وزیر خارجه دانمارک در این زمینه گفت:‌
روز سه‌شنبه وزیر امور خارجه دانمارک، آندرس ساموئلسونAnders Samuelsen، این‌که رژیم ایران در حال برنامه‌ریزی برای حمله در دانمارک باشد"کاملا غیرقابل قبول" خواند.
وی گفت: «این کشور واکنش (لازم را) در رابطه با ایران نشان خواهد داد و با شرکای اروپایی درباره اقدامات بعدی صحبت خواهد کرد».

بورچ اندرسون رئیس سازمان اطلاعاتی کشور دانمارک نیز گفت: دانمارک با یک سری شرکای اروپایی کار کرده و در حال کار روی این پرونده است.

مریم رجوی در یک پیام ویدئویی به سمینار «موج جدید‌ تروریسم رژیم ایران- واکنش اروپا و آمریکا» در تاریخ ۴اکتبر ۲۰۱۸در رزیدانس پالاس بروکسل خطاب به شخصیتهای سیاسی و حضار شرکت‌ کننده گفت:

بخشی از پیام مریم رجوی:
آخوندها بارها گفته‌اند که پیروزی در ارعاب است. در نتیجه، تحمیل ‌سکوت به‌ دولتهای غرب یک دستاورد مهم برای آن‌هاست.
زیان‌بارترین نوع مماشات با استبداد دینی سکوت در برابر تروریسم آن است. متأسفانه این سیاست مشی غالب ارو پای امروز است. این خطایی است که بهای آن نه فقط از جان پناهندگان ایرانی بلکه همچنین از امنیت اروپا پرداخته می‌شود.
از جانب مردم ایران به‌ دولتهای اروپا می‌گویم:
  • در مقابل این رژیم قاطعیت به‌خرج بدهید.
  • پرونده‌های فعالیت تروریستی آنها را علنی کنید.
  • سفارت‌خانه‌های رژیم را، که مراکز شناخته شده جاسوسی و تروریسم است، تعطیل کنید.
  • با شرکتهای سپاه پاسداران و ستاد اجرایی خامنه‌ای معامله نکنید. هر معامله‌یی با این‌ نهادها کمک به‌ تأمین مالی تروریسم است
  • در مقابل اعدام و شکنجه زندانیان ایران و نقض گسترده حقوق‌بشر مردم ایران سکوت نکنید
  • مسئولان جنایت علیه بشریت در ۴۰سال گذشته در ایران را به عدالت بسپارید!
و برای ممانعت از تروریسم آخوندها در کشورهای اروپایی باید بیانیه اتحادیه اروپا در تاریخ ۲۹آوریل ۱۹۹۷ در مورد مأموران و مزدوران اطلاعات آنها به اجرا گذاشته شود:
  • توقف دیدارهای دوجانبه در سطح وزیران به ایران یا از ایران تحت شرایط کنونی؛
  • تأیید سیاست پایه‌گذاری‌شده کشورهای عضو اتحادیه اروپا جهت تأمین نکردن تسلیحات ایران؛
  • همکاری جهت تضمین این‌که ویزاها به ایرانیان مربوط به دستگاههای اطلاعاتی و امنیتی صادر نشود؛
  • تمرکز بر اخراج کادر اطلاعاتی ایرانی از کشورهای عضو اتحادیه اروپااسدالله اسدی دیپلمات تروریست رژیم ایران از آلمان به بلژیک مسترد شد

دولت آلمان اسدالله اسدی دیپلمات تروریست رژیم ایران را به بلژیک مسترد کرد.
خبرگزاری فرانسه ۱۷مهر۹۷ خبر داد:‌ دادستانهای آلمان گفتند یک دیپلمات رژیم ایران در ارتباط با توطئه بمب‌گذاری در گردهمایی اپوزیسیون ایران در فرانسه از آلمان به بلژیک مسترد شده است.
سخنگوی دادستانهای فدرال آلمان:‌ اسدالله اسدی که به بلژیک مسترد شد روز چهارشنبه در مقابل قاضی بلژیکی مسئول پرونده قرار خواهد گرفت.
مقاومت ایران روز ۹مهر ضمن استقبال از تصمیم دادگاه آلمان برای استرداد اسدالله اسدی بر ضرورت سرعت بخشیدن به رسیدگی قضایی به پرونده بزرگترین پروژه تروریسم دولتی رژیم ایران در اروپا و فرمانده عملیاتی آن اسدالله اسدی و افشای کلیه جزییات آن تأکید کرد.مطالب   مارا در وبلاک خط سرخ مقاومت   ودر توئیتربنام @bahareazady   دنبال کنید

پیش بسوی قیام  سراسری ، ما بر اندازیم#   شهرهای ایران   اعتصاب # تظاهرات

سرنگونی #  اتحادوهمبستگی     مرگ_بر_دیکتاتور   #IranRegimeChange

هیچ نظری موجود نیست:

پست کردن نظر