Monday, March 11, 2019

دکتری با ۳۸سال سابقه شکنجه و اعدامدکتری با ۳۸سال سابقه  شکنجه و اعدام

اشارهٔ مقاومت ایران به «دون‌پایه بودن و بیسوادی» آخوندی که صرفاً به‌دلیل خوش‌خدمتی و شرکت فعال در کشتار زندانیان مجاهد در تابستان ۶۷ به صدارت و کرسی‌های کثیف در ولایت خامنه‌ای رسیده است، تا آنجا انعکاس پیدا کرد که آخوند احمد علم‌الهدی نیز وادار به واکنش شد.
او در نمایش جمعه ۱۷اسفند ۹۷ نان به رئیسی قرض داد و او را همزمان «فقیه» و «دکتر» نامید.

تکیه کردن خامنه‌ای به یک جلاد آبروباخته و بدنام و شکست‌خوردهٔ نمایش انتخابات، در فاز پایانی نظامش، نخواهد توانست از سقوط تمامیت نظام به قعر پرتگاه مانع شود؛ بلکه آن را تسریع خواهد کرد.

لقب ناچسب «دکتر!» برای یک جلاد بدنام

دبیر خانه شورای ملی مقاومت ایران در روز ۱۶اسفند ۹۷ طی اطلاعیه‌ای درباره حکم خامنه‌ای مبنی بر انتصاب ابراهیم رئیسی به ریاست قوه قضاییه سطلنت آخوندی نوشت:
«از آنجا که رئیسی علاوه بر ارتکاب جنایت بزرگ در قتل‌عام سال ۱۳۶۷، یک آخوند دون‌پایه و بیسواد و تحت‌امر خامنه‌ای است و از ۲۰سالگی در دستگاه سرکوب رژیم مشغول خدمت بوده، پذیرش او به‌عنوان رئیس دستگاه قضایی رژیم برای بسیاری از آخوندهای حکومتی غیرقابل قبول است. آنها در جریان نمایش انتخابات ریاست‌جمهوری رژیم در اردیبهشت‌ماه سال ۱۳۹۶ به‌رغم فشارهای خامنه‌ای حاضر نشدند از رئیسی حمایت کنند. روحانی، رقیب انتخاباتی رئیسی نیز در همان زمان گفت او از کسانی است که «در طول ۳۸سال فقط اعدام و زندان بلد بودند».
این موضوع بازتاب‌های خاص خودش را در دیکتاتوری آخوندی داشت. در این رابطه سایت‌های رنگارنگ و زنجیره‌ای نظام به تکاپو افتادند تا برای جلاد فراکشیده شده، سوابق مشعشع و تحصیلات آن‌چنانی بتراشند. از جمله القابی که به او دادند، لقب «دکتر!» بود.

مدرک تراشی و جعل سواد، وجه مشترک شکنجه‌گران

ماجرای دکتر و مهندس شدن و بودن مهره‌های شکنجه‌گر نظام، داستانی است که مردم ایران با آن آشنا هستند. حافظه تاریخی جامعه هنوز عوضعلی کردان وزیر کشور این رژیم در دوران احمدی‌نژاد را به یاد دارد. او از اعضای سابق سپاه پاسداران بود و به‌دلیل جعلی بودن مدرک دکترای افتخاری از دانشگاه آکسفورد و نداشتن مدرک لیسانس و فوق‌لیسانس که مدعی آن بود، طی یک دعوای باندی و جنگ قدرت، از سوی مجلس ارتجاع استیضاح و برکنار شد.
در دوران آریامهر و نیز در دوران شیخ، شکنجه‌گران به یکدیگر لقب‌هایی مانند «دکتر»، «مهندس» و «استاد» می‌دادند و می‌دهند.
اشارهٔ مقاومت ایران به «دون‌پایه بودن و بیسوادی» آخوندی که صرفاً به‌دلیل خوش‌خدمتی و شرکت فعال درکشتار زندانیان مجاهد در تابستان ۶۷ به صدارت و کرسی‌های کثیف در ولایت خامنه‌ای رسیده است، تا آنجا انعکاس پیدا کرد که آخوند احمد علم‌الهدی نیز وادار به واکنش شد.
او در نمایش جمعه ۱۷اسفند ۹۷ نان به رئیسی قرض داد و او را همزمان «فقیه» و «دکتر» نامید:
«رهبری، فقیهی که درس دستور خارج خوانده، دکتر است و ۳۵سال مسئولیت‌های عالی قضایی داشته است و... به مسئولیت ریاست دستگاه قضا تعیین کردند».
خوب است که در این نظام، مردم ایران هم معنی «فقیه» و «ولایت فقیه» را می‌دانند و هم معنی «دکتر» را. ۳۵سال مسئولیت عالی قضایی داشتن ترجمان ۳۵سال دکتری کردن یعنی صدور مجوز شکنجه، حلق‌آویز کردن، تیرخلاص زدن و قطع دست و پا و رجم و تعزیر است و بر کسی پوشیده نیست.

لاپوشانی قاف «مقام معظم!» با توسل به خمینی 

در تازه‌ترین اقدام، برای قالب کردن این آخوند دون‌پایه، او را «آیت‌الله» نامیدند. این موضوع باعث به وجود آمدن بگومگوهایی حتی در داخل نظام آخوندی شد. خبرگزاری تسنیم ۱۸اسفند ۹۷ با اشاره به این موضوع نوشت:
«ساعتهایی پس از انتشار این حکم [حکم خامنه‌ای] برخی افراد در فضای حقیقی و مجازی مغرضانه یا از روی ناآگاهی با اشاره به مورد خطاب قرار گرفتن رئیسی با عنوان «حجت‌الاسلام» در حکم رهبر انقلاب، ایراد گرفتند که رئیس جدید قوه قضاییه شرط اجتهاد برای انتصاب ریاست دستگاه قضا را ندارد».
جالب است که این خبرگزاری طی یک استدلال مضحک و رسوا در دفاع از دلیل «آیت‌الله» خطاب نشدن، جلاد بدنام نوشته است:
«مورد خطاب قرار گرفتن به‌عنوان حجت‌الاسلام سیره و روشی است که در زمان حیات (خمینی) هم مسبوق به سابقه بوده و این موضوع ارتباطی به اجتهاد رئیس قوه قضاییه ندارد؛ چنان‌که (خمینی) نیز در صدور حکم ریاست دیوان عالی کشور برای (بهشتی) و ریاست دادستانی کل کشور برای (موسوی اردبیلی) از عنوان حجت‌الاسلام استفاده کردند»!

تکیه به یک جنایتکار ضدبشر در فاز پایانی نظام

زمان برای سلطنت آخوندی به اتمام رسیده است. حتی اگر زمان را به عقب برگردانیم و خمینی نیز در قبر زنده شود، قادر به نجات این ولایت تاریخ مصرف گذشته نیست.
تکیه کردن خامنه‌ای به یک جلاد آبروباخته و بدنام و شکست‌خوردهٔ نمایش انتخابات، در فاز پایانی نظامش، نخواهد توانست از سقوط تمامیت نظام به قعر پرتگاه مانع شود؛ بلکه آن را تسریع خواهد کرد.

پیش بسوی قیام   سراسری ، ما بر اندازیم#  کانونهای شورشی در شهرهای ایران #  
اعتصاب واعتراض و تظاهرات#  سرنگونی رژیم  #  اتحادوهمبستگی  
   مرگ_بر_دیکتاتور   #IranRegimeChange  

مطالب ما را در وبلاک انجمن نجات ایران  ودر توئیتر @bahareazady دنبال کنید

No comments:

Post a Comment