۱۳۹۸ آذر ۲, شنبه

قیام سرنوشت ساز آبانماه ۹۸ و وحشت رژیم ولاییقیام سرنوشت ساز آبانماه ۹۸ و وحشت رژیم ولایی

خشم فروخورده مردم ایران یکبار دیگربه بهانه گران ترشدن بنزین، همچون بمبی ویرانگرمنفجرشد. جوانان قیام آفرین و کانونهای شورشی درهفته ای که گذشت لرزه سرنگونی حتمی را بار دیگر بر پیکر نحس و لرزان آخوندهای حاکم مستولی ساختند. ولی فقیه قتل عام و عمامه بسران غارتگر، جهنم را قبل ازمرگ جلوی چشمان خویش مشاهده کردند. پاسدار فدوی باترس و لرزگفت:” برخی مواقع این اغتشاشات انسان را یاد کربلای ۴می‌انداخت…ما به واقع ۴۸ساعت جنگ کردیم” رسانه های رژیم دررابطه با عملیات مزبور نوشتند که بخاطر لو رفتن عملیات درآن دوران باشکست سنگینی مواجه شدند و هزاران نفر قربانی دادند.
سردارپاسدارآبنوش، فرمانده عملیات سازمان بسیج روزپنجشنبه، ۳۰آبان گفت:” جنگ جهانی تمام عیاری علیه نظام و انقلاب وضع حمل کرد و خوشبختانه نوزاد آن در لحظه تولد فوت کرد.هماهنگی های عجیب و غریبی در فتنه جاری شکل گرفته و فقط منتظر یک جرقه بودند تا کشور را نابود کنند” درپایان هم نتیجه گرفت فقط خدا آنها را نجات داده است!
پاسدارعلی نظری سرکرده سپاه درمشهد هم نوشت اگرغفلت کنیم دشمن همینجا خیمه خواهد زد.
یکی ازپایوران رژیم ولایی از قیام آبانماه به عنوان بمب اتم یاد کرد وگفت حمله وهجوم ویرانی ببارآمده شبیه انفجاربمب بود.
یک هفته پس ازخیزش مردم ایران ملاها تلاش کردند باقطع انترنت و با تکیه به کشتار و سرکوب تمام عیاربزعم خویش قیام را سرکوب کنند. آنها در بوق وکرنا میدمند که شهرها امن و امان و مقام عظمای فلاکت ازخطرحتمی سقوط جسته است. قرائن و شواهد اما حاکی است برغم حکومت نظامی عریان در برخی شهرها و گسیل تانکها به خیابانها، شعله های قیام همچنان زبانه میکشد. ضربات مردم به مراکزغارت و سرکوب براستی فوق تصوراست. رسانه حکومتی رویداد نوشت: ازروزآغازقیام تابه امروز بیش ازهزاربانک درآتش خشم خلق سوخته وخاکسترشده است. اخبار به سختی درزکرده نشان از خاک وخاکسترشدن ده ها حوزه جهل جنایت آخوندی است. صدها ساختمان دولتی بخصوص کلانتریهای و مراکزبسیج، شهرداریها و فرمانداریها منهدم شده اند.
خلق بپاخاسته و رزمنده ایران بیش ازصدها شهید سرافراز را در راه آزادی در قیام آبانماه تقدیم کرده اند. هزاران مجروح و بیش از هفت هزار اسیر حاصل جنایت ملاها ست..
همه شواهد و دلایل حاکی از استمرار قیام آفرینان تاسرنگونی رژیم تبهکار ملاهاست.
جهان و جهانیان اگرچه با تاخیر اعمال ضد بشری آخوندهای وحشی را محکوم میکنند.
سازمان ملل و عفوبین الملل بشدت به آدمکشی ملاهای حاکم علیه مردم ایران اعتراض میکنند. ایران و ایرانی فریادشان به آسمان است و شعار میدهند آخوند باید گم بشه.
یکی ازعوامل ولایت نشان آخوندی گفته بود گرانی بنزین بهانه است ومردم کل نظام را نشانه رفته‌اند.
حسن ختام نوشته کوتاهم را باجملاتی ازآخرین پیام خانم مریم رجوی بپایان برسانم که گفت: ” آنچه ازدیماه ۹۶ تا به امروزگذشته است به روشنی نشان می‌دهد همچنان‌که مقاومت ایران از روز اول گفت، این قیام از بین رفتنی نیست و رژیم یارای مهار قیام‌ها و جلوگیری از برپایی شهرهای شورشی، کانون‌های شورشی و ارتش بزرگ آزادی را ندارد.
ارتش بیکاران و گرسنگان، ارتش زنان و سرکوب شدگان و آنانی که جز زنجیرهایشان چیزی برای از دست دادن ندارند، از پا نمی‌نشینند و تسلیم نمی‌شوند. در فکر اصلاح و جذب انتظامی و سپاه رژیم نیستند، بلکه می‌خواهند از ریشه این رژیم را براندازند”
محمد قرایی

در توئیتر با نام Bahar iran@ ما را  دنبال کنید 
پیش بسوی قیام   سراسری ، ما بر اندازیم#  کانونهای شورشی در شهرهای ایران #  
اعتصاب واعتراض و تظاهرات#  سرنگونی رژیم  #  اتحادوهمبستگی  
   مرگ_بر_دیکتاتور  ge#IranRegimeCha

هیچ نظری موجود نیست:

پست کردن نظر