۱۳۹۷ فروردین ۹, پنجشنبه

مریم رجوی: معامله با رژیم علیه مردم ایران و صلح و امنیت جهان

مریم رجوی: معامله با رژیم علیه مردم ایران و صلح و امنیت جهان
روز چهارشنبه ۸فروردین ۹۷، به‌مناسبت آغاز سال نو ایرانی، جلسه‌یی در پارلمان انگلستان برگزار شد. در این جلسه شماری از اعضای دو مجلس انگلستان، وکلا و شخصیت‌های سیاسی و نیز نمایندگانی از جوامع ایرانیان مقیم انگلستان شرکت داشتند.مریم رجوی طی یک پیام ویدئویی به این جلسه، ضمن تقدیر از حمایت‌های نمایندگان و شخصیت‌های انگلستان از آزادی و دموکراسی در ایران، به مروری کوتاه بر تحولات سال ۹۶پرداخت.
مریم رجوی به استمرار سیاست‌های سرکوبگرانه و تروریستی رژیم آخوندی در داخل و خارج ایران، کرنش و تمکین روحانی در مقابل ولی‌فقیه به‌رغم دعاوی اعتدال و میانه‌روی، ادامه برنامه موشکی و دخالت‌های جنگ‌افروزانه رژیم در منطقه، و همچنین قیام سراسری مردم در دی‌ماه علیه تمامیت نظام آخوندی و اظهارات خامنه‌ای در‌باره نقش مجاهدین در قیام و استمرار اعتراضات اقشار مختلف مردم اشاره کرد و خطاب به نمایندگان مجلسین انگلستان گفت: 
مردم ایران برای تغییر رژیم به‌پاخاسته‌اند. این تحولی است که آزادی را برای ایران می‌آورد و امنیت را برای جهان. 
بنابراین هموطنان من انتظار دارند که دولت‌های غرب به‌ویژه انگلستان، سیاست خود را تغییر داده و اقدامات عملی و مشخصی برای کمک به مردم ایران انجام بدهند. آنها انتظار دارند که مبارزه‌شان برای سرنگونی رژیم آخوندی به‌رسمیت شناخته شود. همچنین انتظار دارند که آلترناتیو این رژیم یعنی شورای ملی مقاومت به‌رسمیت شناخته شود. 
انتظار دارند که قدرتهای جهانی روابط خود با آخوندها را به‌قطع شکنجه و اعدام مشروط کنند، 
رژیم و سپاه پاسداران‌اش از منطقه خاورمیانه اخراج شوند و آخوندها وادار شوند که برنامه موشکی‌ خود را تعطیل کنند.
همچنین غنی‌‌سازی اورانیوم توسط این رژیم باید به‌طول کامل ممنوع شود، رژیم به‌پذیرش بازرسی بی‌قید و شرط از همه مراکز نظامی و اتمی وادار شود و دست این رژیم از سیستم جهانی بانکی قطع شود.
بگذارید روشن باشد که طرف معاملات اروپا، در اساس، سپاه پاسداران و ارگانهای وابسته به ولی‌فقیه هستند. این معاملات برخلاف منافع مردم ایران و صلح و امنیت در منطقه است.
این‌ها قدمهای مهمی در جهت کمک به برقراری آزادی در ایران است و به از بین بردن خطرات مبرم کنونی علیه جهان کمک می‌کند. 
شورای ملی مقاومت ایران، برای استقرار یک جمهوری بر مبنای جدایی دین و دولت، برابری جنسی، تأمین خودمختاری برای ملیت‌های مختلف در چارچوب وحدت کشور، لغو حکم اعدام مبارزه می‌کند و یک ایران غیراتمی که در دوستی و همزیستی با سایر کشورها باشد. 
از همگی شما تشکر می‌کنم.

ایران #تهران #قیام_دیماه#اعتصاب #تظاهرات_سراسری #قیام سراسری  #اتحاد #آزادی#ما براندازیم #نوروز مبارک #آ#ايران    


مطالب مارا درتو ئیتر بنام @ bahareazady ودر وبلاک خط سرخ مقاومت  دنبال کنید

هیچ نظری موجود نیست:

پست کردن نظر