Sunday, December 23, 2018

اعترافات در زمینه ریزش نیرو و خطر سرنگوی نظام!اعترافات در زمینه ریزش نیرو و خطر سرنگوی نظام!به دلیل بحرانها و بن‌بست‌هایی که در تمامی زمینه‌ها گریبان حاکمیت آخوندی را گرفته است در شرایط کنونی وضعیت آن، وضعیت فوق‌متناقضی است.
سردمداران و مهره‌های آن برای مصرف داخلی و روحیه دادن به نیروهای وارفته، مدام در بوق اقتدار و پیروزی بر دشمنان و استکبار جهانی در داخل کشور و منطقه می‌دمند.
اما از‌ آنجایی که ادعاها و اقتدار کذایی آنها پوشالی است، نیروهای آن نیز اعتقادی به این اقتدار ندارند و مدام در حال ریزش هستند.
چنین وضعیتی مهره‌ها و امام‌جمعه‌های خامنه‌ای در شهرهای مختلف را وادار کرده است که همزمان با اعتراف به ریزش نیروها به تهدید دشمن در سال آینده نیز اعتراف کنند.
ابراز وحشت نسبت به خطر سرنگونی و این‌که ممکن است در سال ۹۸ فعالیت دشمن کار دست حاکمیت بدهد، در واقع تکرار حرفهای اخیر خامنه‌ای در وحشت از خطر سرنگونی نظام آخوندی است که اکنون در تریبونهای نمایش جمعه رژیم و از زبان مهره‌ها و رسانه‌های هر دو انعکاس پیدا می‌کند.
اظهارات آخوندی به اسم مقدسی در خطبه‌های پیش از نماز جمعه تهران بیانگر وحشت از ریزش مستمر نیروها بود.
آخوند مقدسی در سخنان خود گفت: «اگر کسی به دین کسی ظلم بکند، نماز جمعه می‌آمد مرتب شرکت می‌کرد گرفتار توی موجی... خوب نماز جمعه‌ای که فرمودند اگر کسی (حدیث است) که اگر کسی ۳هفته پشت سر هم بدون دلیل شرکت نکند منافق است جز اهل نفاق است».
ابراز نگرانی از ریزش نیرو وقتی با وحشت از خیزش مردمی در هم می‌آمی‌زد، گوشهٔ دیگر و ابعاد بیشتری از تناقض ادعای اقتدار با واقعیت امر را نشان می‌دهد.
ابراز نگرانی از وضعیت انفجاری جامعه و تاثیر آن در ریزش نیروها در نمایش جمعه مشهد و از زبان امام‌جمعه موقت این شهر بیش از هر شهر دیگری بارز بود.
آخوند فرزانه پس از اشاره به هشدار علی خامنه‌ای مبنی بر این که سال ۹۸ سال پرچالشی خواهد بود گفت: «حالا فرض کنید که در اصفهان مسأله زاینده رود یک مسأله خاص است یک وقتی یک عده حرکت کنند عکس‌العمل نشان بدهند منتظر همان مسأله هستند که بتوانند از فضا استفاده کنند بزرگ کردن اختلاف طبقاتی بین توده مردم و مسئولان».
آخوند فرزانه پس از اعترافات ناگزیر به ابعاد فساد در میان مقامات و بستگانشان و همچنین رانتها و خاصه‌خرجیها و گرانیهایی که منشأءاش سودخواران وابسته به رژیم هستند افزود: «ببینید آسیب‌های اجتماعی نباید طولانی بشود بیکاری نباید طولانی بشود معیشت تنگ مردم و سختی زندگیها نباید طولانی بشود نباید رو به افزایش باشد والا حوادث جبران‌ناپذیری غیرقابل ترمیم به‌دنبال خواهد داشت».
استمرار طنین وحشت‌آلود سخنان خامنه‌ای در مورد خیزشهای سال ۹۸، در سخنان سایر گماشتگانش در نمایشهای جمعه اذعان ناخواسته‌ای به جدیت و حتمیت سرنگونی است.
در نمایش جمعه مشهد آخوند علیزاده گفت: «حواس‌هایمان را جمع کنیم این‌که حضرت آقا فرمودند دشمن امسال یک هیاهو راه انداخته ممکن است سال آینده بخواهد دست شوم فتنه‌اش را از آستین‌هایشان در یاورند، هوشمندانه مسائل را رصد کنید».
آخوند دری نجف‌آبادی در نمایش جمعهٔ اراک وحشت از سرنگونی را با عبارت «آسیب وارد کردن به نظام اسلامی و سلب اعتماد و رضایت عمومی» بیان کرد و طبق معمول آن‌ را به «دشمنان» نسبت داد و گفت: «در حال حاضر دشمن، هجمه‌ای را علیه امنیت و اعتماد عمومی در کشور به راه انداخته تا امنیت جامعه اسلامی را با خطر مواجه سازد».
اعترافات ناگزیر به ریزش نیروها، بی‌ثباتی و چشم‌انداز سرنگونی از این واقعیت ناشی می‌شود که نظام در بن‌بست و مخصمه سرنگونی قرار دارد.
فضای بن‌بست و هراس نسبت به چشم‌انداز تیره و تاریک نظام و همچنین نقش دشمن در انداختن رژیم به تله سرنگونی پیش از این علی خامنه‌ای را وادار به اعتراف کرده بود و او مجبور شد اذعان کند سازمان مجاهدین خلق ایران به‌عنوان دشمن برانداز نظام، در فکر اقداماتی در سال ۹۸ است. او به سردمداران و مهره‌های حکومتی هشدار داد که برای مقابله با این اقدامات آماده باشند.
بر اساس این هراس خلیفه ارتجاع از آن روز تاکنون در نمایشهای جمعه بسیاری از شهرها هراس از اقدامات دشمن در سال ۹۸ ورد زبان ائمه جمعه شده است و کمتر هفته‌ای است که آنها در زمینه بلایی که ممکن است در سال ۹۸ بر سر حکومت آخوندی بیاید و در زمینه اقدامات مقاومت در این سال ابراز وحشت نکنند و در زمینه پیوند مردم با آن نیز به نیروهای وارفته هشدار ندهند.
آنها به‌خوبی می‌دانند که دشمنی که توان هماوردی با رژیم را دارد کیست و هماوردی این دشمن است که باعث هراس و کابوس دائمی آنها شده است.
هراس آنها آنجا مضاعف می‌شود که نظام ولایت فقیه در واپسین مرحله حیات خود با بحرانها و بن‌بست‌های مختلف هم روبه‌رو است و ترفندهایی چون سرکوب و صدور تروریزم کارآیی خود را برای خارج کردن رژیم از این ورطه از دست داده‌اند.


طالب   مارا در وبلاک خط سرخ مقاومت     ودر توئیتربنام @bahareazady   دنبال کنید
پیش بسوی قیام  سراسری ، ما بر اندازیم#   شهرهای ایران   اعتصاب # تظاهرات
سرنگونی #  اتحادوهمبستگی     مرگ_بر_دیکتاتور 

No comments:

Post a Comment